Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Tu rosīsies daudz vairāk nekā parasti un ne bez mērķa. Pilnīgi iespējams, tev izdosies pabeigt visus iekavētos darbus un vēl pagūsi aizsteigties pa priekšu saviem konkurentiem. Pateicoties panākumiem, veicināsies arī tava pašapziņa. Arī mīļotais cilvēks spēs sniegt savu daļu iedvesmas, motivācijas sasniegt aiz vien jaunas virsotnes. Mājas dzīvē zināmas rūpes var sagādāt atvasītes, viņu skolas gaitas. Iespējams, tev viņu audzināšanās būs jākļūst nedaudz stingrākam, uzstājīgākam.

Piektdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
.. 2 C
Diena
4 .. 6 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. marts 2018 | 18:50

Denisa Vasiljeva sapnis ir strādāt Daugavpilī un izveidot savu daiļslidošanas skolu

Šo ieceri izcilais Latvijas daiļslidotājs, daugavpilietis Deniss Vasiljevs pastāstīja Daugavpils mēram Rihardam Eigimam tikšanās laikā Daugavpils Domē.

Rihards Eigims tikšanās sākumā Denisam pasniedza lielāko sporta balvu Daugavpilī, Deniss ieguvis apbalvojumu “Populārākais Daugavpils sportists 2017”. Pateicības vārdi tika teikti arī Denisa mammai Regīnai, kura neatlaidīgi atbalstīja dēlu.

Rihards Eigims izteica lielu prieku par sportista sasniegumiem un sniegumu Olimpiskajās spēlēs. Tā ir pilsētas un visas valsts popularizēšana. Tikšanās laikā Deniss dalījās savos iespaidos Dienvidkorejā. Viņš ir gatavs startēta arī nākamās Olimpiskajās spēlēs pēc 4 gadiem. Bet tuvākās sacensības būs Pasaules čempionāts jau nākamajā nedēļā. To visu ir jāsavieno arī ar mācībām, jo šogad ir jāpabeidz vidusskola.

Tikšanās laikā Deniss pastāstīja par savu sapni- pēc sportista karjeras viņš vēlas strādāt par treneri un tieši Daugavpilī, te izveidojot savu daiļslidošanas skolu.

Rihards Eigims atzina, ka Denisa un pašvaldības intereses saskan. Tikšanās laikā apsprieda iespēju noslēgt vienošanos starp sportistu un pašvaldību par darbu Daugavpilī, par daiļslidošanas sporta infrastruktūras attīstību. Deniss Vasiljevs izvērtēs šo iespēju un ir pārliecināts, ka viņš un pašvaldība atradīs kompromisu.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru