Intervijas

25 septembris

Vārda dienas:
Rauls, Rodrigo

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Ja vien spēsi gana ātri pielāgoties mainīgajai situācijai darba lauciņā, kā arī saglabāsi modrību, koncentrēšanās spējas, tu neapšaubāmi gūsi ievērojamus panākumus. Būtiska nianse, objektīvi novērtēt savā rīcībā esošos resursus, lai nesanāktu apņemties pienākumus, kurus šobrīd īsti nespēj paveikt. Attiecību lietās, daudz kas būs atkarīgs no tava un partnera noskaņojuma. Ja rodas kādas negācijas, neizgāziet tās viens pār otra galvu.

Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
6 .. 8 C
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. marts 2018 | 18:50

Denisa Vasiljeva sapnis ir strādāt Daugavpilī un izveidot savu daiļslidošanas skolu

Šo ieceri izcilais Latvijas daiļslidotājs, daugavpilietis Deniss Vasiljevs pastāstīja Daugavpils mēram Rihardam Eigimam tikšanās laikā Daugavpils Domē.

Rihards Eigims tikšanās sākumā Denisam pasniedza lielāko sporta balvu Daugavpilī, Deniss ieguvis apbalvojumu “Populārākais Daugavpils sportists 2017”. Pateicības vārdi tika teikti arī Denisa mammai Regīnai, kura neatlaidīgi atbalstīja dēlu.

Rihards Eigims izteica lielu prieku par sportista sasniegumiem un sniegumu Olimpiskajās spēlēs. Tā ir pilsētas un visas valsts popularizēšana. Tikšanās laikā Deniss dalījās savos iespaidos Dienvidkorejā. Viņš ir gatavs startēta arī nākamās Olimpiskajās spēlēs pēc 4 gadiem. Bet tuvākās sacensības būs Pasaules čempionāts jau nākamajā nedēļā. To visu ir jāsavieno arī ar mācībām, jo šogad ir jāpabeidz vidusskola.

Tikšanās laikā Deniss pastāstīja par savu sapni- pēc sportista karjeras viņš vēlas strādāt par treneri un tieši Daugavpilī, te izveidojot savu daiļslidošanas skolu.

Rihards Eigims atzina, ka Denisa un pašvaldības intereses saskan. Tikšanās laikā apsprieda iespēju noslēgt vienošanos starp sportistu un pašvaldību par darbu Daugavpilī, par daiļslidošanas sporta infrastruktūras attīstību. Deniss Vasiljevs izvērtēs šo iespēju un ir pārliecināts, ka viņš un pašvaldība atradīs kompromisu.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru