Intervijas

18 jūnijs

Vārda dienas:
Alberts, Madis

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šī ir atbilstoša nedēļa, lai pabeigtu iesāktās lietas, taču jaunus projektus uzsākt nebūtu pareizi. Iespējams, ne reizi vien tev būs nepieciešams doties, uz valsts iestādēm, risināt ar tieslietām saistītus jautājumus. Priekšniecība tev uzticēsies, kamdēļ būs daudz vieglāk risināt aktuālos jautājumus, gūt tās atbalstu vai padomu. Brīvdienās tieksies saaicināt kopā lielāku saimi un Jāņus nosvinēt klasiskā garā.

Trešdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. marts 2018 | 18:50

Denisa Vasiljeva sapnis ir strādāt Daugavpilī un izveidot savu daiļslidošanas skolu

Šo ieceri izcilais Latvijas daiļslidotājs, daugavpilietis Deniss Vasiljevs pastāstīja Daugavpils mēram Rihardam Eigimam tikšanās laikā Daugavpils Domē.

Rihards Eigims tikšanās sākumā Denisam pasniedza lielāko sporta balvu Daugavpilī, Deniss ieguvis apbalvojumu “Populārākais Daugavpils sportists 2017”. Pateicības vārdi tika teikti arī Denisa mammai Regīnai, kura neatlaidīgi atbalstīja dēlu.

Rihards Eigims izteica lielu prieku par sportista sasniegumiem un sniegumu Olimpiskajās spēlēs. Tā ir pilsētas un visas valsts popularizēšana. Tikšanās laikā Deniss dalījās savos iespaidos Dienvidkorejā. Viņš ir gatavs startēta arī nākamās Olimpiskajās spēlēs pēc 4 gadiem. Bet tuvākās sacensības būs Pasaules čempionāts jau nākamajā nedēļā. To visu ir jāsavieno arī ar mācībām, jo šogad ir jāpabeidz vidusskola.

Tikšanās laikā Deniss pastāstīja par savu sapni- pēc sportista karjeras viņš vēlas strādāt par treneri un tieši Daugavpilī, te izveidojot savu daiļslidošanas skolu.

Rihards Eigims atzina, ka Denisa un pašvaldības intereses saskan. Tikšanās laikā apsprieda iespēju noslēgt vienošanos starp sportistu un pašvaldību par darbu Daugavpilī, par daiļslidošanas sporta infrastruktūras attīstību. Deniss Vasiljevs izvērtēs šo iespēju un ir pārliecināts, ka viņš un pašvaldība atradīs kompromisu.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru