Intervijas

18 jūnijs

Vārda dienas:
Alberts, Madis

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Pievērs lielāku uzmanību otrajai pusītei! Iespējams, viņa, pēdējā laikā, jūtās vientuļa, atstumta. Neaizbildinies ar aizņemtību, vienmēr ir iespēja atrast laiku, lai pavadīt romantiskus mirkļus divvientulībā. Profesionālajā jomā enerģijas un līdera dotības tev patiesi netrūks. Spēsi tikt galā turpat ar visiem pienākumiem, kuri tiks uzticēti. Komunicējot ar augstākstāvošajiem, pratīsi nostādīt sevi, panākt izdevīgākus darba nosacījumus.

Trešdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 22. februāris 2018 | 18:07

Lielo salu laikā nakts patversme strādās visu diennakti

Līdz ar aukstā laika iestāšanos nakts patversme Šaurā ielā 23 strādā ziemas darba režīmā: no 18 vakarā līdz 8 no rīta. Pagaidām šeit ir maz apmeklētāju, bet sinoptiķi sola salu tuvākajā laikā līdz -22 grādiem, tāpēc patversme strādās visu diennakti. Pagājušajā gadā nakts patversmes pakalpojumus izmantoja 172 cilvēki, bet šī gada janvārī – februārī - 85 personas bez noteiktas dzīvesvietas.

Šeit viņiem ir iespēja paēst, nomazgāties, pārģērbties, paskatīties televizoru, palasīt, saņemt medicīnisko palīdzību, kā arī palīdzību trūkstošo vai pazaudēto dokumentu atjaunošanā. Patversmē ir 32 gultas vietas (16 – vīriešiem, 16 – sievietēm), 20 sēdvietas un izolators.

Sociālās programmas „Karsts ēdiens – veselīga vide” ietvaros šeit jau 8 gadus darbojas zupas virtuve. Dienā tiek izsniegtas vidēji 90 zupas porcijas. Mēneša laikā tās ir vairāk nekā tūkstoš porciju.

Klienti šeit ierodas paši, citus ar viņu piekrišanu atved pašvaldības policijas mobilā grupa. Pilsētā, pēc noteikta Sociālā dienesta un Pašvaldības policijas izveidotā grafika reizi nedēļā notiek šo divu dienestu kopīgie reidi, kuru laikā tiek apsekotas vietas, kur biežāk uzturas potenciālie patversmes klienti. Arī pilsētas Pašvaldības policijas ikdienas patrulēšanas laikā uz nakts patversmi tiek atvesti cilvēki, kuru atrašanās uz ielas liela sala laikā nav pieļaujama.
Daugavpils pilsētas iestāde “Sociālais dienests” un Pašvaldības policija lūdz iedzīvotājus būt atsaucīgiem un nepaiet vienaldzīgi garām cilvēkam, kurš nonācis bezpalīdzīgā stāvoklī. Nepieciešamības gadījumā var zvanīt pa ārkārtas situāciju tālruni 113 vai Daugavpils pašvaldības policijai pa tālruni 654-21500.  

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru