Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Tu rosīsies daudz vairāk nekā parasti un ne bez mērķa. Pilnīgi iespējams, tev izdosies pabeigt visus iekavētos darbus un vēl pagūsi aizsteigties pa priekšu saviem konkurentiem. Pateicoties panākumiem, veicināsies arī tava pašapziņa. Arī mīļotais cilvēks spēs sniegt savu daļu iedvesmas, motivācijas sasniegt aiz vien jaunas virsotnes. Mājas dzīvē zināmas rūpes var sagādāt atvasītes, viņu skolas gaitas. Iespējams, tev viņu audzināšanās būs jākļūst nedaudz stingrākam, uzstājīgākam.

Piektdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
.. 2 C
Diena
4 .. 6 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 22. februāris 2018 | 18:07

Lielo salu laikā nakts patversme strādās visu diennakti

Līdz ar aukstā laika iestāšanos nakts patversme Šaurā ielā 23 strādā ziemas darba režīmā: no 18 vakarā līdz 8 no rīta. Pagaidām šeit ir maz apmeklētāju, bet sinoptiķi sola salu tuvākajā laikā līdz -22 grādiem, tāpēc patversme strādās visu diennakti. Pagājušajā gadā nakts patversmes pakalpojumus izmantoja 172 cilvēki, bet šī gada janvārī – februārī - 85 personas bez noteiktas dzīvesvietas.

Šeit viņiem ir iespēja paēst, nomazgāties, pārģērbties, paskatīties televizoru, palasīt, saņemt medicīnisko palīdzību, kā arī palīdzību trūkstošo vai pazaudēto dokumentu atjaunošanā. Patversmē ir 32 gultas vietas (16 – vīriešiem, 16 – sievietēm), 20 sēdvietas un izolators.

Sociālās programmas „Karsts ēdiens – veselīga vide” ietvaros šeit jau 8 gadus darbojas zupas virtuve. Dienā tiek izsniegtas vidēji 90 zupas porcijas. Mēneša laikā tās ir vairāk nekā tūkstoš porciju.

Klienti šeit ierodas paši, citus ar viņu piekrišanu atved pašvaldības policijas mobilā grupa. Pilsētā, pēc noteikta Sociālā dienesta un Pašvaldības policijas izveidotā grafika reizi nedēļā notiek šo divu dienestu kopīgie reidi, kuru laikā tiek apsekotas vietas, kur biežāk uzturas potenciālie patversmes klienti. Arī pilsētas Pašvaldības policijas ikdienas patrulēšanas laikā uz nakts patversmi tiek atvesti cilvēki, kuru atrašanās uz ielas liela sala laikā nav pieļaujama.
Daugavpils pilsētas iestāde “Sociālais dienests” un Pašvaldības policija lūdz iedzīvotājus būt atsaucīgiem un nepaiet vienaldzīgi garām cilvēkam, kurš nonācis bezpalīdzīgā stāvoklī. Nepieciešamības gadījumā var zvanīt pa ārkārtas situāciju tālruni 113 vai Daugavpils pašvaldības policijai pa tālruni 654-21500.  

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru