Intervijas

18 jūnijs

Vārda dienas:
Alberts, Madis

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Šonedēļ labāk atlikt dažādu interjera priekšmetu, apģērbu iegādi. Vairāk laika velti ģimenei, attiecībām ar mīļoto. Darba lietās centies paveikt vienu lietu līdz galam un tikai tad ķerties klāt kam citam. Saskarsmē ar bosu, esi apdomīgāks ar solījumiem, necenties izlikties zinošākas, varošāks nekā patiesībā esi. Jāņos būsi labā omā, centīsies kā pratīsi, lai tiktu galā ar namatēva pienākumiem.

Trešdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 19. februāris 2018 | 18:30

Rihards Eigims: “ Pašvaldībai ir jāpalīdz 2. Pasaules kara dalībniekiem”

Uz tikšanos pie Daugavpils Domes priekšsēdētāja Riharda Eigima bija atnācis viens no ļoti aktīviem pilsētniekiem Vilhelms Bernāts.

Viņš ir piedalījies 2. Pasaules kara karadarbībā. Tieši šajā sakarā viņš griezies pašvaldībā. Tikšanās laikā tika runāts par iespējamo pašvaldības atbalstu pilsētniekiem, kuriem pienākas 2. Pasaules kara dalībnieka statuss. Vilhelmam Bernātam ir 92 gadi, bet pat šādā cienījamā vecumā viņš ir aktīvs cilvēks, pats brauc ar mašīnu, ir Daugavpils Latviešu biedrības aktīvs biedrs, piedalās pilsētas sabiedriskajā dzīvē. Rihards Eigims bija pārsteigts par Bernāta kunga aktīvo dzīvesveidu. Viņš uzsvēra, ka nav daudz tādu optimistisku un darbīgu cilvēku, kuriem rūp tas, kas notiek pilsētā. Vilhelms Bernāts ir saņēmis arī Daugavpils Domes augstu novērtējumu- viņš saņēmis Domes apbalvojumu “Mūža ieguldījums”.

Domes priekšsēdētājs Rihards Eigims solīja izvērtēt iespējas palīdzēt dažādu problēmu risināšanā, viņš uzsvēra, ka arī Sociālajā dienestā vienmēr uzklausīs un palīdzēs.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru