Intervijas

25 septembris

Vārda dienas:
Rauls, Rodrigo

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Iespējams, jau pagājušās nedēļas laikā būsi rūpīgi izplānojis, ko tieši darīsi šobrīd. Lieliskās organizatoriskās dotības palīdzēs tev izcelties konkurentu vidū, radīs par tevi nopietna, uzticama cilvēka iespaidu. Ja profesionālajā jomā viss ritēs gludi, tad ģimenes dzīvē nenāksies viegli. Nav izslēgts, mīļotais cilvēks izrādīs savas rakstura negantākās puses, jūtami pārbaudot tavu pacietību, savaldību. Šoreiz brīvdienas ieteicams pavadīt katram savā nodabā.

Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
6 .. 8 C
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 19. februāris 2018 | 18:30

Rihards Eigims: “ Pašvaldībai ir jāpalīdz 2. Pasaules kara dalībniekiem”

Uz tikšanos pie Daugavpils Domes priekšsēdētāja Riharda Eigima bija atnācis viens no ļoti aktīviem pilsētniekiem Vilhelms Bernāts.

Viņš ir piedalījies 2. Pasaules kara karadarbībā. Tieši šajā sakarā viņš griezies pašvaldībā. Tikšanās laikā tika runāts par iespējamo pašvaldības atbalstu pilsētniekiem, kuriem pienākas 2. Pasaules kara dalībnieka statuss. Vilhelmam Bernātam ir 92 gadi, bet pat šādā cienījamā vecumā viņš ir aktīvs cilvēks, pats brauc ar mašīnu, ir Daugavpils Latviešu biedrības aktīvs biedrs, piedalās pilsētas sabiedriskajā dzīvē. Rihards Eigims bija pārsteigts par Bernāta kunga aktīvo dzīvesveidu. Viņš uzsvēra, ka nav daudz tādu optimistisku un darbīgu cilvēku, kuriem rūp tas, kas notiek pilsētā. Vilhelms Bernāts ir saņēmis arī Daugavpils Domes augstu novērtējumu- viņš saņēmis Domes apbalvojumu “Mūža ieguldījums”.

Domes priekšsēdētājs Rihards Eigims solīja izvērtēt iespējas palīdzēt dažādu problēmu risināšanā, viņš uzsvēra, ka arī Sociālajā dienestā vienmēr uzklausīs un palīdzēs.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru