Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Būsi prasīgs gan attiecībā pret sevi, gan apkārtējiem. Pielūko vienīgi, lai pārmetumi līdzcilvēku virzienā, no tavas puses, nekļūtu pārāk tieši vai skarbi. Tu daudz vairāk panāksi ar diplomātisku, draudzīgu pieeju un pārdomātu argumentāciju. Nav izslēgts, tu iesaistīsies jauna projekta īstenošanā, kurš dos labas iespējas nostiprināt materiālo bāzi. Personīgajā dzīvē šonedēļ valdīs miers un saticība. Otrā pusīte tev var sagādāt negaidītu pārsteigumu.

Piektdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
.. 2 C
Diena
4 .. 6 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 19. februāris 2018 | 18:30

Rihards Eigims: “ Pašvaldībai ir jāpalīdz 2. Pasaules kara dalībniekiem”

Uz tikšanos pie Daugavpils Domes priekšsēdētāja Riharda Eigima bija atnācis viens no ļoti aktīviem pilsētniekiem Vilhelms Bernāts.

Viņš ir piedalījies 2. Pasaules kara karadarbībā. Tieši šajā sakarā viņš griezies pašvaldībā. Tikšanās laikā tika runāts par iespējamo pašvaldības atbalstu pilsētniekiem, kuriem pienākas 2. Pasaules kara dalībnieka statuss. Vilhelmam Bernātam ir 92 gadi, bet pat šādā cienījamā vecumā viņš ir aktīvs cilvēks, pats brauc ar mašīnu, ir Daugavpils Latviešu biedrības aktīvs biedrs, piedalās pilsētas sabiedriskajā dzīvē. Rihards Eigims bija pārsteigts par Bernāta kunga aktīvo dzīvesveidu. Viņš uzsvēra, ka nav daudz tādu optimistisku un darbīgu cilvēku, kuriem rūp tas, kas notiek pilsētā. Vilhelms Bernāts ir saņēmis arī Daugavpils Domes augstu novērtējumu- viņš saņēmis Domes apbalvojumu “Mūža ieguldījums”.

Domes priekšsēdētājs Rihards Eigims solīja izvērtēt iespējas palīdzēt dažādu problēmu risināšanā, viņš uzsvēra, ka arī Sociālajā dienestā vienmēr uzklausīs un palīdzēs.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru