Intervijas

18 februāris

Vārda dienas:
Kora, Kintija

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Radošie Zivs zīmes pārstāvji gūs jūtamus panākumus, pārsteigs apkārtējos ar oriģinālajām idejām, savdabīgu pasaules redzējumu. Lietišķās jomas darboņiem vēlams nedaudz apslāpēt savu kāri pēc piedzīvojumiem, vieglas peļņas tīkojumiem, jo tie var beigties ar patiesām problēmām. It visā, kas skar finanses, nekustamo īpašumu, dokumentāciju, paļaujies uz labi zināmām, pārbaudītām vērtībām! Ģimenes dzīvē ik pa brīdim vajadzēs ieturēt stingrāku nostāju, citādi tava labā daba, iejūtīgums var tikt ekspluatēts.

Svētdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
-5 .. -7 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-4 .. -6 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 1. februāris 2018 | 21:40

Tūrisma attīstības aģentūra popularizē Daugavpili

28. janvārī Viļņā noslēdzās Lietuvas tūrisma izstāde “Adventur 2018”, kurā piedalījās arī Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras speciālisti. Izstāde izraisīja lielu interesi. Lietuviešus piesaistīja jaunais Latvijas nacionālais stends. Izstādes apmeklētāji labprāt iepazinās ar tūrisma materiāliem par Daugavpili un Daugavpils novadu.

Ļoti pieprasīti bija sagatavotie mārketinga materiāli lietuviešu valodā par tūrisma iespējām mūsu pilsētā. Un tas ir saprotams, jo Daugavpils taču ir tuvākais Lietuvas kaimiņš.

 Izstāde “Adventur 2018” ir lielākais gada notikums Lietuvas tūrisma nozarē, kas pulcē gan pašmāju, gan ārzemju tūrisma nozares pārstāvjus.

Tūrisma aģentūras speciālisti pošas vēl līdzīgam pasākumam, bet jau Rīgā. Tā būs tradicionālā tūrisma izstāde ,,Balttour – 2018”.

Vēl gaidāms mūsu tūrisma speciālistu darbs starptautiskajās tūrisma izstādēs Igaunijā, Vācijā un Baltkrievijā.

Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru