Intervijas

14 augusts

Vārda dienas:
Virma, Zelma, Zemgus

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Pret līdzcilvēkiem izturies ar lielāku cieņu, jo tad arī viņi pret tevi būs atvērti un atsaucīgi. Tavs smaids un sirsnība atvērs daudzas sirdis. Nedēļas vidū būsi pats labestības iemiesojums. Uzlabosies arī tavas analītiskās dotības, proti, ātri spēsi atšķirt labo no ļaunā, tādejādi izvairīties no liekiem sarūgtinājumiem. Nedēļas nogalē droši vari doties tālākā braucienā vai arī noorganizēt nelielu ballīti pie sevi mājās.

Otrdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 1. februāris 2018 | 21:40

Tūrisma attīstības aģentūra popularizē Daugavpili

28. janvārī Viļņā noslēdzās Lietuvas tūrisma izstāde “Adventur 2018”, kurā piedalījās arī Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras speciālisti. Izstāde izraisīja lielu interesi. Lietuviešus piesaistīja jaunais Latvijas nacionālais stends. Izstādes apmeklētāji labprāt iepazinās ar tūrisma materiāliem par Daugavpili un Daugavpils novadu.

Ļoti pieprasīti bija sagatavotie mārketinga materiāli lietuviešu valodā par tūrisma iespējām mūsu pilsētā. Un tas ir saprotams, jo Daugavpils taču ir tuvākais Lietuvas kaimiņš.

 Izstāde “Adventur 2018” ir lielākais gada notikums Lietuvas tūrisma nozarē, kas pulcē gan pašmāju, gan ārzemju tūrisma nozares pārstāvjus.

Tūrisma aģentūras speciālisti pošas vēl līdzīgam pasākumam, bet jau Rīgā. Tā būs tradicionālā tūrisma izstāde ,,Balttour – 2018”.

Vēl gaidāms mūsu tūrisma speciālistu darbs starptautiskajās tūrisma izstādēs Igaunijā, Vācijā un Baltkrievijā.

Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru