Intervijas

26 maijs

Vārda dienas:
Eduards, Edvards, Varis

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Pateicoties tavām analītiskajām spējām un saskarsmes mākslai, gūsi atzinību, novērtējumu priekšniecības acīs. Zīmīga nedēļa Dvīņiem, kuri pūlas tirdzniecības jomā, pedagoģijā un žurnālistikā. Notikumi var tevi savest kopā ar ļoti erudītiem, interesantiem cilvēkiem. Tu pratīsi smelties iedvesmu, jaunas idejas no apkārtējiem. Arī pats labprāt dalīsies ar savu dzīves pieredzi, zināšanām. Romantiskajā plānā nedēļa nesola īpašas pārmaiņas, taču tas nenozīmē, ka slīgsi garlaicībā. Tu vienmēr esi pratis rast iespējas atsvaidzināt attiecības.

Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 1. februāris 2018 | 21:40

Tūrisma attīstības aģentūra popularizē Daugavpili

28. janvārī Viļņā noslēdzās Lietuvas tūrisma izstāde “Adventur 2018”, kurā piedalījās arī Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras speciālisti. Izstāde izraisīja lielu interesi. Lietuviešus piesaistīja jaunais Latvijas nacionālais stends. Izstādes apmeklētāji labprāt iepazinās ar tūrisma materiāliem par Daugavpili un Daugavpils novadu.

Ļoti pieprasīti bija sagatavotie mārketinga materiāli lietuviešu valodā par tūrisma iespējām mūsu pilsētā. Un tas ir saprotams, jo Daugavpils taču ir tuvākais Lietuvas kaimiņš.

 Izstāde “Adventur 2018” ir lielākais gada notikums Lietuvas tūrisma nozarē, kas pulcē gan pašmāju, gan ārzemju tūrisma nozares pārstāvjus.

Tūrisma aģentūras speciālisti pošas vēl līdzīgam pasākumam, bet jau Rīgā. Tā būs tradicionālā tūrisma izstāde ,,Balttour – 2018”.

Vēl gaidāms mūsu tūrisma speciālistu darbs starptautiskajās tūrisma izstādēs Igaunijā, Vācijā un Baltkrievijā.

Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru