Intervijas

22 februāris

Vārda dienas:
Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Tavā uzmanības lokā negaidīti var nonākt lietas, kuras līdz šim ir paslīdējušas garām nemanītas. Kāds Ūdensvīrs tādejādi nonāks pie vērtīgām atziņām, varbūt pat veiks zināmas pārmaiņas savā ikdienā. Kopumā nedēļa piemērota jaunu ideju apcerēšanai, ar reklāmu, prezentācijām, izklaides pasākumiem saistītajam. Attiecību jomā vairosies sapratne ar partneri. Saskarsmē ar mīļoto kļūsi draiskāks, koķetīgāks.

Piektdiena
Nakts
-8 .. -10 C
Rīts
-8 .. -10 C
Diena
-2 .. -4 C
Vakars
-5 .. -7 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 1. februāris 2018 | 21:40

Tūrisma attīstības aģentūra popularizē Daugavpili

28. janvārī Viļņā noslēdzās Lietuvas tūrisma izstāde “Adventur 2018”, kurā piedalījās arī Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras speciālisti. Izstāde izraisīja lielu interesi. Lietuviešus piesaistīja jaunais Latvijas nacionālais stends. Izstādes apmeklētāji labprāt iepazinās ar tūrisma materiāliem par Daugavpili un Daugavpils novadu.

Ļoti pieprasīti bija sagatavotie mārketinga materiāli lietuviešu valodā par tūrisma iespējām mūsu pilsētā. Un tas ir saprotams, jo Daugavpils taču ir tuvākais Lietuvas kaimiņš.

 Izstāde “Adventur 2018” ir lielākais gada notikums Lietuvas tūrisma nozarē, kas pulcē gan pašmāju, gan ārzemju tūrisma nozares pārstāvjus.

Tūrisma aģentūras speciālisti pošas vēl līdzīgam pasākumam, bet jau Rīgā. Tā būs tradicionālā tūrisma izstāde ,,Balttour – 2018”.

Vēl gaidāms mūsu tūrisma speciālistu darbs starptautiskajās tūrisma izstādēs Igaunijā, Vācijā un Baltkrievijā.

Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru