Intervijas

23 oktobris

Vārda dienas:
Daina, Dainida, Dainis

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Nesteidzies pieņemt lēmumu, kaut arī situācija to var prasīt. Steiga nebūs tava sabiedrotā. Centies kā nākas pārdomāt savu izvēli, lai vēlāk nav rūgti jānožēlo. Šonedēļ tev vairāk sekmēsies ar mākslu, skatuves dzīvi, izklaides biznesu saistītais. Nav izslēgts, arī tie Svari, kuri nekad nav uzstājušies lielākas auditorijas priekšā, tieši šonedēļ to arīdzan darīs. Galvenais, esi pārliecināts par sevi un saglabā sev raksturīgo šarmu!

Otrdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 1. februāris 2018 | 21:40

Tūrisma attīstības aģentūra popularizē Daugavpili

28. janvārī Viļņā noslēdzās Lietuvas tūrisma izstāde “Adventur 2018”, kurā piedalījās arī Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras speciālisti. Izstāde izraisīja lielu interesi. Lietuviešus piesaistīja jaunais Latvijas nacionālais stends. Izstādes apmeklētāji labprāt iepazinās ar tūrisma materiāliem par Daugavpili un Daugavpils novadu.

Ļoti pieprasīti bija sagatavotie mārketinga materiāli lietuviešu valodā par tūrisma iespējām mūsu pilsētā. Un tas ir saprotams, jo Daugavpils taču ir tuvākais Lietuvas kaimiņš.

 Izstāde “Adventur 2018” ir lielākais gada notikums Lietuvas tūrisma nozarē, kas pulcē gan pašmāju, gan ārzemju tūrisma nozares pārstāvjus.

Tūrisma aģentūras speciālisti pošas vēl līdzīgam pasākumam, bet jau Rīgā. Tā būs tradicionālā tūrisma izstāde ,,Balttour – 2018”.

Vēl gaidāms mūsu tūrisma speciālistu darbs starptautiskajās tūrisma izstādēs Igaunijā, Vācijā un Baltkrievijā.

Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru