Intervijas

23 oktobris

Vārda dienas:
Daina, Dainida, Dainis

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Šonedēļ jācenšas izvairīties no visa veida strīdiem, jo tieši tie var radīt lielākos kavēkļus, aizķeršanās gan darba lietās, gan privātajā dzīvē. Mēģini nedaudz apslāpēt savu ugunīgo raksturu un kāroto mēģināt īstenot nedaudz piezemētākā, diplomātiskākā veidā. Ja tev nepieciešams risināt nopietnus lietišķos jautājumus, dari labāk to nedēļas vidū, jo nedēļas sākums un izskaņa vairāk būs piemērota ikdienišķu vai radošu lietu īstenošanai.

Otrdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 16. janvāris 2018 | 20:17

Reģistrāciju vasaras nodarbinātības programmā būs jāveic elektroniski

Daugavpils domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa izsludināja plānoto reģistrāciju jaunatnes nodarbinātībai vasaras periodā jau laicīgi, jo šogad tiek plānoti jauninājumi, kuri skars 13 – 14 gadīgos pretendentus.

Agrāk jaunāko pusaudžu pierakstīšanās notika skolā. Ar to nodarbojās sociālais pedagogs. Skola pati lēma, kurš var strādāt, kurš nē.

Daudzi vecāki sūdzējās, ka tāda pieeja ir subjektīva un ir atkarīga no skolotāju attieksmes pret konkrētu skolēnu.

Šajā gadā 13 – 14 gadīgo pusaudžu reģistrāciju nolēma pārnest uz elektronisko vidi. Viņiem pierakstīšanās mājas lapā www.jaunatne.daugavpils.lv sāksies jau 3. februārī, plkst. 11.00.

Ienākot Jaunatnes nodaļas mājas lapā, nepieciešams atrast nodaļu NODARBINĀTĪBA. Noklikšķinot uz to, monitora labajā pusē parādīsies anketa, kura ļoti cītīgi un bez kļūdām jāaizpilda latviešu valodā.

Kas attiecas uz 15 – 19 gadīgiem jauniešiem, nekas nav mainījies salīdzinoši ar pagājušo gadu. Viņu elektroniskā reģistrācija sāksies nedaudz vēlāk – 24. februārī, plkst. 11.00.

Anketa jau ir pieejama internetā, tāpēc ar tās jautājumiem var iepazīties jau iepriekš, bet aizpildīt un nosūtīt ziņas par sevi drīkst tikai pēc reģistrācijas oficiālās uzsākšanas.

Pēc norādītā datuma plkst. 11.00, līdz anketas aizpildīšanai vēlams atjaunot lapu, nospiežot pogu F5, tad anketā aktivizēsies poga SŪTĪT, kura ļaus nosūtīt aizpildīto dokumentu.

Kam dators ar pieeju tīklam nav pieejams, Jaunatnes nodaļas darbinieki 3. februārī no 11.00 līdz 13.00 un 24. februārī tādā pašā laikā ir gatavi piedāvāt savus datorus reģistrācijai.

Ir nepieciešams atnākt uz Saules ielu 5A. Bet, brīdinām – tas nenodrošinās prioritāti kopējā rindā. Ja uz nodaļu atnāks daudz gribētāju, tas pat var bremzēt pierakstīšanās procesu.

Atzīmēsim, ka darba vietu skaits, ja salīdzina ar pagājušo gadu, paliks iepriekšējais.

Skolēnu darba alga tiks skaitīta, ņemot vērā minimālo algu valstī.

Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils.lv

Komentāri:

28. janvāris 2018 09:28 - daniel

visiem jusu aizdevuma un finansejuma vajadzibam no 5000 eiro lidz 150,000000 eiro Ludzu, sazinieties ar mums, izmantojot musu e-pasta adresi: servicepeakgroup@hotmail.com , lai iegutu vairak informacijas PALDIES

Pievienot komentāru {1}