Intervijas

18 jūlijs

Vārda dienas:
Rozālija, Roze

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Tev šobrīd iedvesmas mirkļi var mīties ar izteiktu skepsi. Tomēr centies saglabāt ticību panākumiem, jo tie noteikti sekos! Kādam Svaru zīmes pārstāvim var parādīties neordināras un ļoti perspektīvas biznesa idejas. Kopumā šī nedēļa būs veiksmīga, lai kārtotu naudas lietas, galvenais neļauties nedrošības sajūtai, šaubām! Kādam no tuviniekiem var būt nepieciešama tava palīdzība, morālais atbalsts. Brīvajiem Svariem var veidoties jauni, ļoti kaislīgi mīlas sakari.

Trešdiena
Nakts
20 .. 22 C
Rīts
22 .. 24 C
Diena
26 .. 28 C
Vakars
22 .. 24 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Latvija | 1. janvāris 2018 | 17:48

Vējonis: Saeimas deputātu kandidātu vārdi un darbi ir jāvērtē jau tagad

Publicitātes foto

Lai arī Saeimas vēlēšanas ir vairāk nekā pēc 10 mēnešiem, iedzīvotājiem jau tagad ir jāvērtē iespējamo kandidātu vārdi un darbi, svētdien, 31. decembra vakarā, uzrunā tautai sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

“Es aicinu pēc desmit mēnešiem izmantot iespēju izvēlēties savus pārstāvjus Saeimā, bet vērtēt viņus jau tagad un visa gada garumā.

Sekojiet līdzi notikumiem, vārdiem un darbiem!” prezidents pauda savā ikgadējā Vecgada vakara runā.

Vējonis mudināja iedzīvotājus prasīt no politiķiem atbildību un paskaidrojumus par katru pieņemto lēmumu. “Īstenojiet savas tiesības prasīt atbildību un paskaidrot katru lēmumu! Nemainiet savu balsi pret tukšiem solījumiem!” aicināja prezidents.

Viņš vairākkārt savā runā pieminēja brīvību gan kontekstā ar Eiropas Savienību, kurā tā, kā prezidents sacīja, ir viena no vērtībām, gan saistībā ar katra Latvijas iedzīvotāja atbildību, iespējām un ikdienu.

“Šis būs simtais gads, kopš mums ir pašiem sava, brīva valsts. Brīvība ir mūsu iespēja, un tā ir arī mūsu atbildība,” pauda prezidents.

“Es aicinu katru izmantot savas iespējas. Kādas vien varat ieraudzīt: palīdzēt savai ģimenei un līdzcilvēkiem, novērst kādu netaisnību vai ieviest kārtību, kur tās nav bijis.

Kopt un sargāt savu zemi,” mudināja prezidents. “Ikvienam iesaistoties, mēs varam paveikt lielas lietas. Un – darot to kopā – vēl vairāk,” viņš teica.

Prezidents vēlēja ikvienam iedzīvotājam valsts simtgadē nepalikt malā un piedalīties Latvijas radīšanā.

LSM

Pievienot komentāru