Intervijas

21 janvāris

Vārda dienas:
Agnese, Agnija, Agne

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Dažubrīd vari kļūt nedaudz nemierīgs, nervozs, iekšēji nedrošs par sevi. Viss, kas tev būs nepieciešams - uzticams cilvēks blakus, kuram varēsi atklāt savas slēptākās domas, izkratīt sirdi. Esi piesardzīgāks ikdienas darbos, nepieļauj neuzmanības kļūdas, sevišķi uzmanīgam jābūt, kārtojot juridiska rakstura formalitātes. Šonedēļ nav vēlams risināt ar mantojumiem, nekustamo īpašumu saistīto. Ieteicams vairāk laika veltīt sev, ģimenei. Tu lieliski sapratīsies ar atvasītēm, labprāt pavadīsiet daudz laika kopīgās aktivitātēs.

Svētdiena
Nakts
-4 .. -6 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-3 .. -5 C
Vakars
-5 .. -7 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Ziemassvētkus un Jauno Gadu gaidu ar nepacietību, cerot:

 

Jaunumi Latvija | 1. janvāris 2018 | 17:48

Vējonis: Saeimas deputātu kandidātu vārdi un darbi ir jāvērtē jau tagad

Publicitātes foto

Lai arī Saeimas vēlēšanas ir vairāk nekā pēc 10 mēnešiem, iedzīvotājiem jau tagad ir jāvērtē iespējamo kandidātu vārdi un darbi, svētdien, 31. decembra vakarā, uzrunā tautai sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

“Es aicinu pēc desmit mēnešiem izmantot iespēju izvēlēties savus pārstāvjus Saeimā, bet vērtēt viņus jau tagad un visa gada garumā.

Sekojiet līdzi notikumiem, vārdiem un darbiem!” prezidents pauda savā ikgadējā Vecgada vakara runā.

Vējonis mudināja iedzīvotājus prasīt no politiķiem atbildību un paskaidrojumus par katru pieņemto lēmumu. “Īstenojiet savas tiesības prasīt atbildību un paskaidrot katru lēmumu! Nemainiet savu balsi pret tukšiem solījumiem!” aicināja prezidents.

Viņš vairākkārt savā runā pieminēja brīvību gan kontekstā ar Eiropas Savienību, kurā tā, kā prezidents sacīja, ir viena no vērtībām, gan saistībā ar katra Latvijas iedzīvotāja atbildību, iespējām un ikdienu.

“Šis būs simtais gads, kopš mums ir pašiem sava, brīva valsts. Brīvība ir mūsu iespēja, un tā ir arī mūsu atbildība,” pauda prezidents.

“Es aicinu katru izmantot savas iespējas. Kādas vien varat ieraudzīt: palīdzēt savai ģimenei un līdzcilvēkiem, novērst kādu netaisnību vai ieviest kārtību, kur tās nav bijis.

Kopt un sargāt savu zemi,” mudināja prezidents. “Ikvienam iesaistoties, mēs varam paveikt lielas lietas. Un – darot to kopā – vēl vairāk,” viņš teica.

Prezidents vēlēja ikvienam iedzīvotājam valsts simtgadē nepalikt malā un piedalīties Latvijas radīšanā.

LSM

Pievienot komentāru