Intervijas

19 aprīlis

Vārda dienas:
Vēsma, Fanija

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Būsi noskaņots iet pa dzīvi ar harmoniju sirdī, kas faktiski tev arīdzan izdosies. Jebkurus darba jautājumus, risināsi ar izteiktu piesardzīgumu, lēmumus pieņemsi, uzklausot visas iesaistītās puses. Kopumā var apgalvot, ka savu panāksi pavisam noteikti. Vienīgais, tu to darīsi nedaudz lēnāk, nesteidzīgāk kā citi. Taču kvalitāte, kā zināms, ir vērtīgāka par kvantitāti. Ģimenes dzīvē būsi atvērts, draudzīgs, labi sapratīsies ar savām atvasītēm.

Ceturtdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
8 .. 10 C
Diena
12 .. 14 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 8. decembris 2017 | 19:26

Daugavpilī sācies starptautisks medicīnas forums

Daugavpils.lv

8.-9. decembrī Daugavpilī Latviešu kultūras centrā norisinās Latvijas Ārstu biedrības rīkotais Starptautisks medicīnas forums “ Neatliekamie stāvokļi medicīnā”. Forumu atklāja Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Trupovnieks, Baltkrievijas ģenerālkonsuls Daugavpilī Vladimirs Kļimovs, Daugavpils Domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Zdanovskis.

Jānis Trupovnieks informēja klātesošos mediķus par paveikto gada laikā un arī par izaicinājumiem medicīnas nozarē. Vladimirs Kļimovs atzinīgi novērtēja šo forumu, jo tā ir lieliska iespēja iegūt jaunu pieredzi un mediķiem pilnveidoties. Aivars Zdanovskis pilsētas Domes vārdā sveica foruma dalībniekus. Viņš izteica pateicību Latvijas Ārstu biedrībai par šī foruma rīkošanu un doto iespēju mediķiem dalīties pieredzē un iegūt jaunas zināšanas.

Latviešu kultūras centra zāle ir pārpildīta, mediķu interese par forumu ir milzīga. 2 dienu laikā foruma dalībnieki uzklausīs gan Latvijas mediķu ziņojumus, gan Baltkrievijas kolēģu pieredzi. Foruma dalībnieki apmeklēs arī Daugavpils medicīnas iestādes.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru