Intervijas

23 oktobris

Vārda dienas:
Daina, Dainida, Dainis

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Tev nedēļas sākums būs piesātināts ar privātās dzīves norisēm. Iespējams, lielu daļu uzmanības prasīs atvasīšu skolas gaitās notiekošais. Galvenais nekļūsti pārlieku stingrs, tu daudz vairāk panāksi ar diplomātiju un draudzīgu attieksmi. Nedēļas otrajā pusē nāksies pilnībā koncentrēties darba jautājumiem. Jo īpaši tas attieksies uz Vēršiem, kuri strādā finanšu, apdrošināšanas un jurisprudences lauciņā.

Otrdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 8. decembris 2017 | 19:26

Daugavpilī sācies starptautisks medicīnas forums

Daugavpils.lv

8.-9. decembrī Daugavpilī Latviešu kultūras centrā norisinās Latvijas Ārstu biedrības rīkotais Starptautisks medicīnas forums “ Neatliekamie stāvokļi medicīnā”. Forumu atklāja Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Trupovnieks, Baltkrievijas ģenerālkonsuls Daugavpilī Vladimirs Kļimovs, Daugavpils Domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Zdanovskis.

Jānis Trupovnieks informēja klātesošos mediķus par paveikto gada laikā un arī par izaicinājumiem medicīnas nozarē. Vladimirs Kļimovs atzinīgi novērtēja šo forumu, jo tā ir lieliska iespēja iegūt jaunu pieredzi un mediķiem pilnveidoties. Aivars Zdanovskis pilsētas Domes vārdā sveica foruma dalībniekus. Viņš izteica pateicību Latvijas Ārstu biedrībai par šī foruma rīkošanu un doto iespēju mediķiem dalīties pieredzē un iegūt jaunas zināšanas.

Latviešu kultūras centra zāle ir pārpildīta, mediķu interese par forumu ir milzīga. 2 dienu laikā foruma dalībnieki uzklausīs gan Latvijas mediķu ziņojumus, gan Baltkrievijas kolēģu pieredzi. Foruma dalībnieki apmeklēs arī Daugavpils medicīnas iestādes.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru