Intervijas

18 jūlijs

Vārda dienas:
Rozālija, Roze

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Darba jautājumos nekas nespēs aizstāt pārbaudītas vērtības. Zvaigznes šonedēļ silti iesaka atturēties no visa veida pārmaiņām, inovācijām. Iespējams, tavs domu gājiens ik pa brīdim kļūs pārlieku straujš, būs atrauts no realitātes. Nebrīnies, ja sajūti spēcīgāku interesi par ezoteriku. Arī pavisam ikdienišķas lietas centīsies uzlūkot no filozofiskā viedokļa, meklēsi tajā dziļāku, slēptāku jēgu. Apkārtējiem var būt grūti izprast tavu viedokli.

Trešdiena
Nakts
20 .. 22 C
Rīts
22 .. 24 C
Diena
26 .. 28 C
Vakars
22 .. 24 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 8. decembris 2017 | 19:26

Daugavpilī sācies starptautisks medicīnas forums

Daugavpils.lv

8.-9. decembrī Daugavpilī Latviešu kultūras centrā norisinās Latvijas Ārstu biedrības rīkotais Starptautisks medicīnas forums “ Neatliekamie stāvokļi medicīnā”. Forumu atklāja Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Trupovnieks, Baltkrievijas ģenerālkonsuls Daugavpilī Vladimirs Kļimovs, Daugavpils Domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Zdanovskis.

Jānis Trupovnieks informēja klātesošos mediķus par paveikto gada laikā un arī par izaicinājumiem medicīnas nozarē. Vladimirs Kļimovs atzinīgi novērtēja šo forumu, jo tā ir lieliska iespēja iegūt jaunu pieredzi un mediķiem pilnveidoties. Aivars Zdanovskis pilsētas Domes vārdā sveica foruma dalībniekus. Viņš izteica pateicību Latvijas Ārstu biedrībai par šī foruma rīkošanu un doto iespēju mediķiem dalīties pieredzē un iegūt jaunas zināšanas.

Latviešu kultūras centra zāle ir pārpildīta, mediķu interese par forumu ir milzīga. 2 dienu laikā foruma dalībnieki uzklausīs gan Latvijas mediķu ziņojumus, gan Baltkrievijas kolēģu pieredzi. Foruma dalībnieki apmeklēs arī Daugavpils medicīnas iestādes.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru