Intervijas

21 janvāris

Vārda dienas:
Agnese, Agnija, Agne

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Būsi draudzīgs, optimistiski noskaņots. Veiksies gan lietišķajās, gan radošajās aktivitātēs. Tu izrādīsi pastiprinātu interesi par informāciju tehnoloģiju jomu, zinātni kopumā, tās jaunākajiem sasniegumiem. Varbūt pats pievērsīsies pētnieciskām aktivitātēm. Lai paspētu izdarīt lietas, kuras tev patiesi ir svarīgas, centies sastādīt darāmo lietu sarakstu, jo citādi vari ātri nonākt laika trūkumā. Nedēļas izskaņā tavs garastāvoklis var kļūt svārstīgs, tu vairāk laika vēlēsies pavadīt vienatnē, meklēsi iespēju atskatīties uz paveikto un secināt vai esi gandarīts ar rezultātiem.

Svētdiena
Nakts
-4 .. -6 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-3 .. -5 C
Vakars
-5 .. -7 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Ziemassvētkus un Jauno Gadu gaidu ar nepacietību, cerot:

 

Jaunumi Sabiedrība | 8. decembris 2017 | 19:26

Daugavpilī sācies starptautisks medicīnas forums

Daugavpils.lv

8.-9. decembrī Daugavpilī Latviešu kultūras centrā norisinās Latvijas Ārstu biedrības rīkotais Starptautisks medicīnas forums “ Neatliekamie stāvokļi medicīnā”. Forumu atklāja Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Trupovnieks, Baltkrievijas ģenerālkonsuls Daugavpilī Vladimirs Kļimovs, Daugavpils Domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Zdanovskis.

Jānis Trupovnieks informēja klātesošos mediķus par paveikto gada laikā un arī par izaicinājumiem medicīnas nozarē. Vladimirs Kļimovs atzinīgi novērtēja šo forumu, jo tā ir lieliska iespēja iegūt jaunu pieredzi un mediķiem pilnveidoties. Aivars Zdanovskis pilsētas Domes vārdā sveica foruma dalībniekus. Viņš izteica pateicību Latvijas Ārstu biedrībai par šī foruma rīkošanu un doto iespēju mediķiem dalīties pieredzē un iegūt jaunas zināšanas.

Latviešu kultūras centra zāle ir pārpildīta, mediķu interese par forumu ir milzīga. 2 dienu laikā foruma dalībnieki uzklausīs gan Latvijas mediķu ziņojumus, gan Baltkrievijas kolēģu pieredzi. Foruma dalībnieki apmeklēs arī Daugavpils medicīnas iestādes.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru