Intervijas

11 decembris

Vārda dienas:
Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Iespējams, saskarsies ar grūtībām pieņemot atbildīgus lēmumus. Tev lieti noderēs gan kolēģu ieteikumi, gan paziņu dzīves pieredze. Ja neļausies steigai, nedrošības sajūtai, ātri vien sasniegsi savu. Lai izvairītos no liekiem sarežģījumiem, juridiskus jautājumus labāk uztici risināt pārbaudītiem profesionāļiem. Privātā dzīvē var risināties krāšņi notikumi. Kaislības tavā un otras pusītes starpā patiesi netrūks. Pielūko tikai, lai no tavas puses nesāk parādīties pārlieku izteiktas greizsirdības izpausmes.

Svētdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. -3 C
Diena
.. -2 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. decembris 2017 | 20:22

Aizpilsētas parkā būs gaišāk

Aizpilsētas parks piekļaujas Gubiščes ezeram un caur to ir tuvākais ceļš no Ķīmiķu mikrorajonu uz Apavu kombināta rajonu.

Šeit ir māmiņu iemīļota pastaigu vieta, suņu īpašnieki ved pastaigā savus mīluļus. Diennakts tumšajā laikā parks ir tukšs, jo gaismas sistēma, kura tika izveidota padomju laikā, nedarbojas.
Speciālisti skaidroja – apgaismojuma nav, tāpēc ka divu skolu rekonstrukcijas laikā, veicot zemes darbus, tika bojātas pazemes elektriskās komunikācijas.
,,Labiekārtošana – D” jaunā vadība, kura apkalpo pilsētas apgaismojuma elektrotīklus, nolēma problēmu atrisināt.
Pašlaik uzņēmuma darbinieki pārbauda gaismekļus, veic spuldžu nomaiņu. Kā parka apgaismojuma problēmas pagaidu risinājums var būt gaisa elektrolīnijas, kuru uzstādīšanai nav nepieciešami ilgstoši darbi.
Līdz nākošā gada maijam būs gatavs Aizpilsētas parka pilnas rekonstrukcijas projekts.
Tiek plānots ierīkot jaunus celiņus un soliņus, laukumu ar skatu uz ezeru, tiks ierīkota jauna elektroinstalācija ar mūsdienīgiem energotaupīgiem gaismekļiem.
Darba pietiks arī dendrologiem, kuri veiks pilnu koku inventarizāciju, jo daudziem no tiem ir jau vairāk nekā 100 gadi.
Sola rūpīgi apieties ar vēsturiskajiem artifaktiem, kurus, iespējams, uzies zemes darbu veikšanas laikā, jo šeit kādreiz bija ebreju kapi.
Šī projekta realizācija radīs pilsētā vēl vienu iekoptu zaļo atpūtas vietu. Bet pagaidām uzņēmuma ,,Labiekārtošana – D” darbinieki operatīvi risina parka apgaismojuma problēmu. Darbus sola pabeigt līdz svētkiem.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru