Intervijas

11 decembris

Vārda dienas:
Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Nedēļas sākumā dari visu ar maksimālu piesardzību. Neļauj sīkajām nebūšanām izsist sevi no līdzsvara. Ģimenes vajadzības var likt maciņam nedaudz sarauties. Nedēļas vidus var izrādīties gana saspringts. Ģimene, īpaši atvasītes palīdzēs atiet no ikdienas uztraukumiem, gūt jaunus spēkus turpmākajiem darbiem. Sākot ar piektdienu, lietas pamazām sāks uzlaboties. Arī tavs noskaņojums kļūs bezrūpīgāks, atraisītāks. Nav izslēgts, brīvdienās dosies uz kādu izklaides pasākumu.

Svētdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. -3 C
Diena
.. -2 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. decembris 2017 | 20:35

Pilsētbūvniecības un vides komisijā skatīja jautājumus par diviem vides objektiem

Komisijas locekļi diskutēja par priekšlikumu atjaunot virsrakstu “Mūsu darbs Dzimtenei” virs daudzstāvu mājas Teātra un Valdemāra ielu krustojumā, kā arī to izgaismot.

Celtniecības jomas speciālisti skaidroja, ka māja ir ļoti sliktā tehniskā stāvoklī, tā ir ar savilcēm, bez tam, ir jāsaņem arī šīs mājas iedzīvotāju viedoklis par uz jumta esošo konstrukciju. Mākslinieciskās vērtības konstrukcijai nav. Tika pieņemts lēmums uzdot uzņēmuma “DzKSU” speciālistiem veikt konstrukcijas apsekošanu ar paredzamo demontāžu.
Otrs iedzīvotāju priekšlikums ir nokrāsot Daugavpils robežas zīmi “Kaiju” atstarojošā krāsā. Speciālisti uzskata, ka to darīt nedrīkst, jo kaija ir no nerūsējošā tērauda, kas ir ļoti dārgs materiāls, arī no ceļu kustības drošības aspekta tas nav pieļaujams. Komisijas locekļi atzina, ka šis objekts ir jāpilnveido un jāsakārto. Mākslinieki piedāvā izgaismot burtus “Daugavpils” uz Kaijas pamatnes un labiekārtot apkārtni.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru