Intervijas

11 decembris

Vārda dienas:
Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Ja tev sanāk rīkoties ar citu cilvēku finansēm, dari to piesardzīgi, apzinīgi. Risinot juridiska rakstura jautājumus, pārliecinies, ka esi pareizi interpretējis dokumentā rakstīto. Pievērs lielāku uzmanību informācijai, kura izskan masu medijos. Liekot lietā izdomu un tev raksturīgo oriģinalitāti, vari gūt jaunus peļņas avotus. Izvēloties sadarbības partnerus, vairāk paļaujies uz intuīciju, pirmais iespaids būs tas pareizākais. Ģimenes dzīvē tieksies pēc lielākas brīvības.nevainojami. No darba brīvajā laikā vislabprātāk atpūtīsies vienatnē.

Svētdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. -3 C
Diena
.. -2 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Notikumi | 20. novembris 2017 | 22:34

KNAB soda pagasta pārvaldes vadītāju par prēmijas izmaksu laulātajai

Delfi

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis 100 eiro naudas sodu kādam Rēzeknes novada pagasta pārvaldes vadītājam, kurš izdevis rīkojumu par prēmijas izmaksu laulātajai, informēja KNAB, ziņo LETA.

KNAB secinājis, ka amatpersona pārkāpusi likumu "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonas darbībā".

Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs (V) pastāstīja, ka pirms svētkiem novada pagastu pārvaldēs tikuši sastādīti prēmējamo personu saraksti un iesniegti saskaņošanai novada domes izpilddirektoram. Pēc tam, kad izpilddirektors šos sarakstus bija apstiprinājis, tos bija jāparaksta arī pagastu pārvalžu vadītājiem. Vienā no pagastiem prēmējamo personu sarakstā bijusi arī pagasta pārvaldnieka sieva un, saskaņā ar pastāvošo kārtību viņam nav bijis tiesību parakstīt rīkojumu par prēmijas piešķiršanu viņai. Tas bijis jādara kādai citai personai, kurai ir paraksta tiesības.

Minēto pārkāpumu pārbaudes gaitā konstatējuši Valsts kontroles darbinieki un ziņojuši par to KNAB amatpersonām. Švarcs uzskata, ka pārkāpums esot formāls, un pašvaldības amatpersonas bija cerējušas, ka vainīgajai personai tikšot izteikts aizrādījums, taču ticis uzlikts naudas sods.

Patlaban pieļautais pārkāpums esot izlabots. Vainīgā persona sodu visdrīzāk samaksāšot, jo tērēt savu laiku un tiesāties šādas summas dēļ diez vai esot lietderīgi.

Kuru tieši pagasta pārvaldes vadītāju KNAB ir sodījis Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs telefonsarunā neatklāja.

Delfi

Pievienot komentāru