Intervijas

21 februāris

Vārda dienas:
Eleonora, Ariadne

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Darbs nekādas galvas sāpes nesagādās. Pratīsi punktuāli veikt ikdienišķos pienākumus, rutīna, birokrātijas līkloči, tevi nebaidīs. Finansiālajos jautājumos būsi piesardzīgs, brīžiem pat pārlieku. No darba brīvajā laikā vajadzētu vairāk uzmanības veltīt mīļotajam cilvēkam. Iespējams, viņš jūtas nedaudz atstumts, nesaprasts. Neļauj, lai pārliekā aizņemtība ar profesionālajām lietām, sāk iedragāt jūsu kopdzīvi! Nedēļas nogalē centies ieplānot, ko romantisku, ko tādu, kas spētu veicināt savstarpējo saikni, radīt attiecībās kaisles dzirksteli.

Trešdiena
Nakts
-6 .. -8 C
Rīts
-8 .. -10 C
Diena
-5 .. -7 C
Vakars
-8 .. -10 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Latvija | 14. novembris 2017 | 12:36

Otrdienas rītā ceļi daudzviet slideni; dienā uzspīdēs saule

Publicitātes foto

Otrdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā -1..+1 grāds, piekrastē līdz +5 grādiem, ceļi atsevišķos posmos visos reģionos, bet vairāk Kurzemē un Zemgalē, slideni. Vidzemē daudzviet sabiezējusi migla, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un "Latvijas Valsts ceļu" dati.

Jau no rīta daudzviet debesis skaidrojas, un arī dienas gaitā visā valstī mākoņu kaut uz brīdi izklīdīs un parādīsies saule. Vietām gan joprojām gaidāmi nelieli nokrišņi, pārsvarā lietus, taču šur tur, lielākoties Vidzemē, iespējams arī slapjš sniegs. Vakarpusē Kurzemi sasniegs plašāka lietus zona.

Pūtīs lēns rietumu, dienvidrietumu vējš, vienīgi vakarā Kurzemes piekrastē tas pastiprināsies.

Maksimālā gaisa temperatūra +2..+7 grādi.

Rīgā starp mākoņiem spīdēs saule, nokrišņi maz iespējami. Lēns vējš. Maksimālā gaisa temperatūra ap +5 grādiem.

LSM

Pievienot komentāru