Intervijas

25 septembris

Vārda dienas:
Rauls, Rodrigo

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Tu viegli uztversi jaunu informāciju, spēsi ievērojami paplašināt savas profesionālās zināšanas. Pat ikdienišķās, ar darbu, lietišķo dzīves pusi nesaistītās situācijās, pratīsi gūt vērtīgas atziņas, kuras ļaus uzlabot dzīves kvalitāti. Šī var izrādīties svarīga nedēļa Jaunavām, kuras saistītas ar tirdzniecības, celtniecības un zinātnes jomu. Ja esi priekšnieks, centies vairāk uzslavēt padotos, par labi paveiktu darbu, tas tikai vairos kopējos panākumus, uzlabos mikroklimatu uzņēmumā.

Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
6 .. 8 C
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Latvija | 14. novembris 2017 | 12:36

Otrdienas rītā ceļi daudzviet slideni; dienā uzspīdēs saule

Publicitātes foto

Otrdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā -1..+1 grāds, piekrastē līdz +5 grādiem, ceļi atsevišķos posmos visos reģionos, bet vairāk Kurzemē un Zemgalē, slideni. Vidzemē daudzviet sabiezējusi migla, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un "Latvijas Valsts ceļu" dati.

Jau no rīta daudzviet debesis skaidrojas, un arī dienas gaitā visā valstī mākoņu kaut uz brīdi izklīdīs un parādīsies saule. Vietām gan joprojām gaidāmi nelieli nokrišņi, pārsvarā lietus, taču šur tur, lielākoties Vidzemē, iespējams arī slapjš sniegs. Vakarpusē Kurzemi sasniegs plašāka lietus zona.

Pūtīs lēns rietumu, dienvidrietumu vējš, vienīgi vakarā Kurzemes piekrastē tas pastiprināsies.

Maksimālā gaisa temperatūra +2..+7 grādi.

Rīgā starp mākoņiem spīdēs saule, nokrišņi maz iespējami. Lēns vējš. Maksimālā gaisa temperatūra ap +5 grādiem.

LSM

Pievienot komentāru