Intervijas

21 janvāris

Vārda dienas:
Agnese, Agnija, Agne

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šis var izrādīties tavs izaugsmes un slavas brīdis. Ambīcijas sitīs augstu vilni, taču pārlieku vaļu tām arī nevajadzētu dot, citādi sāksi būvēt gaisa pilis, kuras nu nekādi nespēsi realizēt. Nebaidies pieņemt svarīgus lēmumus, analītiskais prāts un priekšnojauta neļaus pieņemt kļūdainas izvēles. Centies vairāk laika pavadīt līdzīgi domājošu cilvēku sabiedrībā, uzklausīt viņu dzīves pieredzi, jo tā iedrošinās jauniem aizsākumiem. Attiecībās ar mīļoto būs grūti ko prognozēt, viss vairāk būs atkarīgs no mirkļa sajūtām.

Svētdiena
Nakts
-4 .. -6 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-3 .. -5 C
Vakars
-5 .. -7 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Ziemassvētkus un Jauno Gadu gaidu ar nepacietību, cerot:

 

Jaunumi Politika | 11. oktobris 2017 | 22:29

ASV vēstniece viesojas Daugavpilī, Aglonā, Dagdā un Krāslavā

Publicitātes foto

2017. gada 11. oktobris – No 11. līdz 12. oktobrim ASV vēstniece Latvijā Nensija Petita oficiālā vizītē viesosies Daugavpilī, Aglonā, Dagdā un Krāslavā.

Vizītes laikā vēstniece tiksies ar attiecīgo pilsētu domes pārstāvjiem, kā arī ar pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem. Aglonā vēstniece Petita apmeklēs Aglonas baziliku, Daugavpilī vēstniece piedalīsies jauniešu karjeras attīstības programmas “Start Strong” pasākumā ASV Informācijas centrā, Latgales Centrālajā bibliotēkā. Krāslavā ASV vēstniece apmeklēs Krāslavas Vēstures un mākslas muzeju. 

Preses relīze

Pievienot komentāru