Intervijas

24 oktobris

Vārda dienas:
Modrīte, Mudrīte, Renāte

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Tevī dzims daudz labu ideju, tāpēc intensīvi strādāsi, jo vēlēsies pēc iespējas ātrāk, vairāk realizēt tās dzīvē. Bremzējošs faktors var izrādīties apkārtējo neprognozējamā rīcība. Kopsummā šonedēļ būsi konservatīvs, piesardzīgs, tāpēc visa veida jauninājumus uztversi drīzāk kā apgrūtinājumus, pārbaudījumus, nevis kā iespējamo progresu, izaugsmi. Šonedēļ tevi diemžēl var pievilt datortehnika, personīgais auto. Ja pratīsi rast optimistisku skatu uz dzīvi, nekļūsi sapīcis par neveiksmēm, agri vai vēlu, tiksi pie kārotā!

Otrdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Politika | 11. oktobris 2017 | 22:22

Ministru prezidents tiksies ar Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājiem

Latgales plānošanas reģions

Ministru prezidents Māris Kučinskis 11. oktobrī piedalīsies Latgales plānošanas reģiona attīstības padomes sēdē Baltinavā.

Tikšanās laikā, kurā piedalīsies arī Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Valsts akciju sabiedrības „Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, Finanšu ministrijas pārstāvji un citas augstas amatpersonas, plānots apspriest reģionam būtiskus jautājumus, galveno akcentu liekot uz plūdu seku likvidēšanas pasākumiem Latgalē. Pasākuma norises vieta nav izvēlēta nejauši – Baltinava ir viena no Latvijas pašvaldībām, kas šogad augustā piedzīvotajās lietavās cieta visvairāk.

Iepriekšējā Ministru prezidenta tikšanās ar Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājiem, kā arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhardu un zemkopības ministru Jāni Dūklavu notika 28. augustā Līvānos, pēc kuras tika pieņemts Ministru kabineta lēmums “Par lietavu un plūdu radītajām sekām Latvijas austrumu pašvaldībās” un Ministru kabineta rīkojums “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.

Tāpat tikšanās laikā Baltinavā paredzēts apspriest Rīcības plānu Latgales reģiona izaugsmei 2018. – 2020. gadam, Latgales speciālās ekonomiskās zonas attīstību, atbalsta iespējas ceļu infrastruktūrai plūdu apdraudētajās teritorijās, kā arī vairākus citus būtiskus jautājumus.

Latgales speciālās ekonomiskās zonas darbība uzsākta 2016. gada decembrī. Tās ietvaros līdz šim izskatīti un atbalstīti seši projekti, plānojot 1,052 miljonu eiro lielas privātās investīcijas un 35 jaunas darbavietas.
 

Oskars Zuģickis, Latgales plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciālists

Pievienot komentāru