Intervijas

24 oktobris

Vārda dienas:
Modrīte, Mudrīte, Renāte

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Aizmirstiet par pienākuma apziņu, ja jākārto darīšanas ar cilvēkiem, kuriem nevarat pilnībā uzticēties. Esiet kritisks, ieklausieties savā sirdsbalsī. Kārtojot naudas darījumus, esiet īpaši uzmanīgs, lai sev neradītu materiālos zaudējumus. Tieši nauda kļūs par nopietnu strīdus objektu ar kādu no tuviniekiem. Kā vienmēr būsiet īsts mājas labais gariņš, jo paveicot mājas ģenerāltīrīšanu, vēl spēsiet aptekāt un rūpēties par mājiniekiem. Jums spēku dos viņu mīlestība. Kalsiet nākotnes plānus, varbūt tāpēc redzēsiet zīmīgu sapni.

Otrdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Latvija | 13. augusts 2017 | 08:56

Svētdiena, 13.augusts: silta, tomēr mākoņaina

D-fakti.lv

Svētdiena, 13. augusts, būs silta, tomēr mākoņaina diena, kurā gaidāmi arī īslaicīgi nokrišņi, vēsta Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Paredzams, ka gaisa temperatūra nepārsniegs +23 grādus. Tik silts pēcpusdienā gaidāms Rīgā. Citur Latvijā būs nedaudz vēsāks: Kurzemes piekrastē gaiss iesils līdz +19 grādiem, savukārt Zemgalē, Latgalē un Vidzemē gaiss būs no +20 līdz +22 grādiem silts.

Ik pa brīdim šur tur Latvijā ir gaidāms īslaicīgs lietus. Debesis bieži būs mākoņainas vai pat apmākušās.

Pūtīs rietumu, dienvidrietumu vējš, kam Latgalē būs tikai trīs metru sekundē liels ātrums, savukārt Kurzemes piekrastē – no astoņiem līdz pat 15 metriem.

LSM

Pievienot komentāru