Intervijas

21 maijs

Vārda dienas:
Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Centies neko nedarīt steigā, jo neuzmanības kļūdas šonedēļ var dārgi maksāt. It sevišķi tas attiecas uz naudas lietām! Kopumā laiks piemērots laiks, lai apgūtu jaunas zināšanas, profesionālās iemaņas, it sevišķi nedēļas vidū. Turpretim, tuvojoties brīvdienām, tevī uzšķilsies radošā dzirksts, kurā tā vien prasīsies izpausties. Kādam Svaru zīmes pārstāvim tas nozīmēs, kāpt uz skatuves, citam, ņemt rokā otu vai pievērsties ar dizainu, interjeru saistītām lietām.

Pirmdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Latvija | 13. augusts 2017 | 08:56

Svētdiena, 13.augusts: silta, tomēr mākoņaina

D-fakti.lv

Svētdiena, 13. augusts, būs silta, tomēr mākoņaina diena, kurā gaidāmi arī īslaicīgi nokrišņi, vēsta Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Paredzams, ka gaisa temperatūra nepārsniegs +23 grādus. Tik silts pēcpusdienā gaidāms Rīgā. Citur Latvijā būs nedaudz vēsāks: Kurzemes piekrastē gaiss iesils līdz +19 grādiem, savukārt Zemgalē, Latgalē un Vidzemē gaiss būs no +20 līdz +22 grādiem silts.

Ik pa brīdim šur tur Latvijā ir gaidāms īslaicīgs lietus. Debesis bieži būs mākoņainas vai pat apmākušās.

Pūtīs rietumu, dienvidrietumu vējš, kam Latgalē būs tikai trīs metru sekundē liels ātrums, savukārt Kurzemes piekrastē – no astoņiem līdz pat 15 metriem.

LSM

Pievienot komentāru