Aktuāli!

Muzikālais augusts: krievu romances

Ceturtdien, 31. augustā, noslēdzoties Daugavpils Muzikālajam augustam, Vien ...

Muzikālais augusts: Baltijas muzikālā akadēmija

24. augustā plkst. 18.00 Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs i ...

Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Esi uzmanīgs, konkurenti sāk gatavot šķēršļus un cer uz tavu kļūdīšanos. Saglabā mieru un nosvērtību, apdomā katru savu soli, tad šīs lamatas viegli apiesi. Lieliski sekmēsies radošais darbs. Vari pievērsties mājas remontdarbiem vai mitekļa labiekārtošanai. Varbūt nolemsi doties pie friziera vai stilista, droši vari mainīt savu ārējo tēlu. Vistrakulīgākās idejas gūs apkārtējo atbalstu.

Pirmdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
12 .. 14 C
Diena
14 .. 16 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. augusts 2017 | 19:08

текст

D-fakti.lv

Daugavpils pilsētas domes sēdē 11. augustā deputāti pieņēma lēmumu par Sabiedriskās konsultatīvās padomes (SKP) izveidošanu.

Līdz šim laikam Domē pastāvēja atsevišķas darba grupas, kuru kompetencē bija dažādu sfēru jautājumu risināšana. Lai šo darbu padarītu efektīvāku, nolemts izveidot vienotu padomi, kura palīdzēs vienkopus risināt ar pilsētas dzīvi un attīstību saistītos jautājumus.

Padome būs Domes konsultatīva institūcija. Tās mērķis ir nodrošināt sabiedrības pārstāvju līdzdalību Daugavpils pilsētai nozīmīgu jautājumu risināšanā.
Padomes darbu noteiks Daugavpils pilsētas domes Sabiedriskās konsultatīvās padomes nolikums.

Padomē darbosies septiņas nodaļas:
Veselības aprūpes plānošanas nodaļa;
Reliģisko lietu nodaļa;
Kultūras un pilsētvides nodaļa;
Pilsētas ekonomikas veicināšanas nodaļa;
Uzņēmēju konsultatīvā nodaļa;
Sporta un aktīvās atpūtas nodaļa;
Izglītības un jaunatnes konsultatīvā nodaļa.

Padomes lēmumiem būs rekomendējošs raksturs. Par darbu Padomē tās locekļi nesaņem atlīdzību. Padomes darbu vadīs Domes priekšsēdētājs. Padomes darbs notiek sēdēs, kuras būs atklātas, izņemot likumā noteiktajos gadījumos.

Padomes uzdevumi: sabiedrības un pašvaldības sadarbība un informācijas apmaiņa; prioritāšu noteikšana, kuras skar iedzīvotāju vajadzības, lai tās operatīvi risinātu; uzklausīt un ņemt vērā ekspertu viedokļus pilsētai nozīmīgajos jautājumos; veicināt starptautisko sadarbību un organizēt pieredzes apmaiņas pasākumus pilsētas attīstības jautājumos.

Sabiedriskās konsultatīvās padomes locekļiem ir tiesības piedalīties Domes vai tās pastāvīgo komiteju sēdēs un iesniegt savus priekšlikumus.
SKP sadarbojas ar nozares pārstāvjiem, Domes struktūrvienībām, iestādēm, kapitālsabiedrībām, valsts un citu pašvaldību iestādēm, biedrībām un nodibinājumiem.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru