Intervijas

21 janvāris

Vārda dienas:
Agnese, Agnija, Agne

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Nedēļas sākumā vari pievērsties mājokļa labiekārtošanai, tev sekmēsies visa veida saimnieciskie darbi. Otrā pusīte labprāt iesaistīsies tavās iecerēs, dos savu artavu gan ar padomu, gan praktisku rīcību. Darba lietas vairāk aktualizēsies nedēļas otrajā pusē. Iespējams, dosies komandējumā, apmeklēsi kādus profesionālās izaugsmes kursus. Kādam Strēlniekam var nākties kārtot ar tieslietām saistītus jautājumus. Šonedēļ vēlams atturēties no lielākiem pirkumiem, jo tie var izrādīties brāķīgi, nesniegt kāroto.

Svētdiena
Nakts
-4 .. -6 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-3 .. -5 C
Vakars
-5 .. -7 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Ziemassvētkus un Jauno Gadu gaidu ar nepacietību, cerot:

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. augusts 2017 | 19:08

текст

D-fakti.lv

Daugavpils pilsētas domes sēdē 11. augustā deputāti pieņēma lēmumu par Sabiedriskās konsultatīvās padomes (SKP) izveidošanu.

Līdz šim laikam Domē pastāvēja atsevišķas darba grupas, kuru kompetencē bija dažādu sfēru jautājumu risināšana. Lai šo darbu padarītu efektīvāku, nolemts izveidot vienotu padomi, kura palīdzēs vienkopus risināt ar pilsētas dzīvi un attīstību saistītos jautājumus.

Padome būs Domes konsultatīva institūcija. Tās mērķis ir nodrošināt sabiedrības pārstāvju līdzdalību Daugavpils pilsētai nozīmīgu jautājumu risināšanā.
Padomes darbu noteiks Daugavpils pilsētas domes Sabiedriskās konsultatīvās padomes nolikums.

Padomē darbosies septiņas nodaļas:
Veselības aprūpes plānošanas nodaļa;
Reliģisko lietu nodaļa;
Kultūras un pilsētvides nodaļa;
Pilsētas ekonomikas veicināšanas nodaļa;
Uzņēmēju konsultatīvā nodaļa;
Sporta un aktīvās atpūtas nodaļa;
Izglītības un jaunatnes konsultatīvā nodaļa.

Padomes lēmumiem būs rekomendējošs raksturs. Par darbu Padomē tās locekļi nesaņem atlīdzību. Padomes darbu vadīs Domes priekšsēdētājs. Padomes darbs notiek sēdēs, kuras būs atklātas, izņemot likumā noteiktajos gadījumos.

Padomes uzdevumi: sabiedrības un pašvaldības sadarbība un informācijas apmaiņa; prioritāšu noteikšana, kuras skar iedzīvotāju vajadzības, lai tās operatīvi risinātu; uzklausīt un ņemt vērā ekspertu viedokļus pilsētai nozīmīgajos jautājumos; veicināt starptautisko sadarbību un organizēt pieredzes apmaiņas pasākumus pilsētas attīstības jautājumos.

Sabiedriskās konsultatīvās padomes locekļiem ir tiesības piedalīties Domes vai tās pastāvīgo komiteju sēdēs un iesniegt savus priekšlikumus.
SKP sadarbojas ar nozares pārstāvjiem, Domes struktūrvienībām, iestādēm, kapitālsabiedrībām, valsts un citu pašvaldību iestādēm, biedrībām un nodibinājumiem.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru