Intervijas

21 maijs

Vārda dienas:
Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Aktuāla kļūs iegūtās pieredzes, paveikto darbu izvērtēšana, pieļauto kļūdu labošana un tālākās nākotnes plānošana. Tu sajutīsi nepieciešamību darboties kolektīvā, kā arī izteikt sevi radošajā plānā. Veiksme vairāk smaidīs radošajiem Auniem, viņiem šī nedēļa ieskicēs jaunrades periodu. Tā vai citādi, tev patiks pieradīt savas zināšanas, labprāt sacentīsies ar kolēģiem asprātībā. Dažiem liksies svarīgi uzlabot esošās partnerattiecības, varbūt izteiksi otrai pusītei bildinājumu.

Pirmdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. augusts 2017 | 12:27

Daugavpilī durvis vērusi eksperimentālā „istaba bez robežām”

D-fakti.lv

Līga un Māris ir mākslinieku ģimene, kura dzīvo Daugavpilī. Viņi nenobijās un izveidoja to, par ko bija sapņojuši – īpašo mākslas telpu. Spoguļu istaba 19 kvadrātmetru platībā padara telpu bezgalīgu. Mēģinājumi atrast malu nevainagojās ar panākumiem – spoguļu vidū telpas malas pazūd.

Pāris ir aktīvs dažādās jomās. Viena no tām – māksla un dizains. Eksperimentu rezultātā laulātie nolēma reālizēt Leonardo da Vinči ideju. Kaut gan, pagaidām Līga un Māris iztiek ar četrstūra formu, nevis sešstūra, kā to paredzējis lieliskais Renesanses meistars. Bet šis ir tikai sākums, un plānos nākamajai vasarai ir Leonardo skiču realizēšana.

Pagaidām spoguļu istaba šādā izskatā turpinās priecēt apmeklētājus. Istabu var apmeklēt „Emma Art” salonā, Ģimnāzijas ielā 34/36 - 1C (ieeja no Saules ielas puses).

Jāpiebilst, ka spoguļu istabai nebūs ilgs mūžs. Pāris turpinās izpaust savu radošumu citos virzienos. To vidū – kļūt par Daugavpils tūrisma tēla daļu.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru