Aktuāli!

Muzikālais augusts: krievu romances

Ceturtdien, 31. augustā, noslēdzoties Daugavpils Muzikālajam augustam, Vien ...

Muzikālais augusts: Baltijas muzikālā akadēmija

24. augustā plkst. 18.00 Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs i ...

Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Piemērots laiks svarīgu darījumu apspriešanai, tomēr ne rīcībai – mazliet vēlāk varēsi slēgt līgumus, iegādāties zemi vai mainīt dzīvesvietu. Apjautīsi jaunas vērtības, kuras līdz šim nemanīji. Kāds vērsis gribēs mesties trakulīgos piedzīvojumos, tikai atceries, ka reputāciju var diezgan ātri sabojāt, tāpēc ievēro mēra sajūtu. Lielu vērību jāpiegriež veselīgam uzturam un dzīvesveidam!

Pirmdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
12 .. 14 C
Diena
14 .. 16 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. augusts 2017 | 12:27

Daugavpilī durvis vērusi eksperimentālā „istaba bez robežām”

D-fakti.lv

Līga un Māris ir mākslinieku ģimene, kura dzīvo Daugavpilī. Viņi nenobijās un izveidoja to, par ko bija sapņojuši – īpašo mākslas telpu. Spoguļu istaba 19 kvadrātmetru platībā padara telpu bezgalīgu. Mēģinājumi atrast malu nevainagojās ar panākumiem – spoguļu vidū telpas malas pazūd.

Pāris ir aktīvs dažādās jomās. Viena no tām – māksla un dizains. Eksperimentu rezultātā laulātie nolēma reālizēt Leonardo da Vinči ideju. Kaut gan, pagaidām Līga un Māris iztiek ar četrstūra formu, nevis sešstūra, kā to paredzējis lieliskais Renesanses meistars. Bet šis ir tikai sākums, un plānos nākamajai vasarai ir Leonardo skiču realizēšana.

Pagaidām spoguļu istaba šādā izskatā turpinās priecēt apmeklētājus. Istabu var apmeklēt „Emma Art” salonā, Ģimnāzijas ielā 34/36 - 1C (ieeja no Saules ielas puses).

Jāpiebilst, ka spoguļu istabai nebūs ilgs mūžs. Pāris turpinās izpaust savu radošumu citos virzienos. To vidū – kļūt par Daugavpils tūrisma tēla daļu.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru