Intervijas

24 oktobris

Vārda dienas:
Modrīte, Mudrīte, Renāte

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Lai atrisinātu patiesi svarīgus darba jautājumus, tev nāksies likt lietā visas savas zināšanas, profesionālās iemaņas. Jutīsies kā radīts grandioziem projektiem, būsi enerģijas, entuziasma pilns. Tev radītās pārmaiņas, sasniegtie rezultāti izsauks apbrīnu pat skauģos. Nav izslēgts, iegūsi ietekmīgu cilvēku atbalstu. Panākumi darbā lielākoties liks aizmirst par atpūtu. Taču tu skaidri apzināsies, ka šobrīd rosies savas nākotnes vārdā. Mīļotais cilvēks pratīs atbalstīt tevi.

Otrdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. augusts 2017 | 12:27

Daugavpilī durvis vērusi eksperimentālā „istaba bez robežām”

D-fakti.lv

Līga un Māris ir mākslinieku ģimene, kura dzīvo Daugavpilī. Viņi nenobijās un izveidoja to, par ko bija sapņojuši – īpašo mākslas telpu. Spoguļu istaba 19 kvadrātmetru platībā padara telpu bezgalīgu. Mēģinājumi atrast malu nevainagojās ar panākumiem – spoguļu vidū telpas malas pazūd.

Pāris ir aktīvs dažādās jomās. Viena no tām – māksla un dizains. Eksperimentu rezultātā laulātie nolēma reālizēt Leonardo da Vinči ideju. Kaut gan, pagaidām Līga un Māris iztiek ar četrstūra formu, nevis sešstūra, kā to paredzējis lieliskais Renesanses meistars. Bet šis ir tikai sākums, un plānos nākamajai vasarai ir Leonardo skiču realizēšana.

Pagaidām spoguļu istaba šādā izskatā turpinās priecēt apmeklētājus. Istabu var apmeklēt „Emma Art” salonā, Ģimnāzijas ielā 34/36 - 1C (ieeja no Saules ielas puses).

Jāpiebilst, ka spoguļu istabai nebūs ilgs mūžs. Pāris turpinās izpaust savu radošumu citos virzienos. To vidū – kļūt par Daugavpils tūrisma tēla daļu.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru