Intervijas

21 janvāris

Vārda dienas:
Agnese, Agnija, Agne

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Centies parūpēties, lai tev blakus būtu uzticama komanda, jo tā panākumos spēlēs vienu no galvenajām lomām. Ikdienas gaitās nezaudē sev raksturīgo sistemātiskumu un apdomību. Mēģini “izspēlēt uz priekšu” vairākus gājienus, jo tādejādi pastāv varbūtība, ka apjautīsi ko tādu, kas paslīdējis garām konkurentiem. Zvaigznes neiesaka uzsākt jaunas sadarbības, jo tās var nest vilšanos, finansiālus zaudējumus, labāk sastrādājies ar labi zināmiem, pārbaudītiem partneriem.

Svētdiena
Nakts
-4 .. -6 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-3 .. -5 C
Vakars
-5 .. -7 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Ziemassvētkus un Jauno Gadu gaidu ar nepacietību, cerot:

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. augusts 2017 | 12:27

Daugavpilī durvis vērusi eksperimentālā „istaba bez robežām”

D-fakti.lv

Līga un Māris ir mākslinieku ģimene, kura dzīvo Daugavpilī. Viņi nenobijās un izveidoja to, par ko bija sapņojuši – īpašo mākslas telpu. Spoguļu istaba 19 kvadrātmetru platībā padara telpu bezgalīgu. Mēģinājumi atrast malu nevainagojās ar panākumiem – spoguļu vidū telpas malas pazūd.

Pāris ir aktīvs dažādās jomās. Viena no tām – māksla un dizains. Eksperimentu rezultātā laulātie nolēma reālizēt Leonardo da Vinči ideju. Kaut gan, pagaidām Līga un Māris iztiek ar četrstūra formu, nevis sešstūra, kā to paredzējis lieliskais Renesanses meistars. Bet šis ir tikai sākums, un plānos nākamajai vasarai ir Leonardo skiču realizēšana.

Pagaidām spoguļu istaba šādā izskatā turpinās priecēt apmeklētājus. Istabu var apmeklēt „Emma Art” salonā, Ģimnāzijas ielā 34/36 - 1C (ieeja no Saules ielas puses).

Jāpiebilst, ka spoguļu istabai nebūs ilgs mūžs. Pāris turpinās izpaust savu radošumu citos virzienos. To vidū – kļūt par Daugavpils tūrisma tēla daļu.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru