Intervijas

24 oktobris

Vārda dienas:
Modrīte, Mudrīte, Renāte

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Aizmirstiet par pienākuma apziņu, ja jākārto darīšanas ar cilvēkiem, kuriem nevarat pilnībā uzticēties. Esiet kritisks, ieklausieties savā sirdsbalsī. Kārtojot naudas darījumus, esiet īpaši uzmanīgs, lai sev neradītu materiālos zaudējumus. Tieši nauda kļūs par nopietnu strīdus objektu ar kādu no tuviniekiem. Kā vienmēr būsiet īsts mājas labais gariņš, jo paveicot mājas ģenerāltīrīšanu, vēl spēsiet aptekāt un rūpēties par mājiniekiem. Jums spēku dos viņu mīlestība. Kalsiet nākotnes plānus, varbūt tāpēc redzēsiet zīmīgu sapni.

Otrdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Notikumi | 11. augusts 2017 | 11:57

Uguns dzēšanas laikā cietis ugunsdzēsējs

Publicitātes foto

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 2017.gada 10.-11.augustam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 51 izsaukumu – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

11.augustā plkst 1:08 tika saņemts izsaukums uz Ludzas novada Briģu pagastu, kur dega kokzāģētava. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ēka deg ar atklātu liesmu 450 kv.m. platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika hospitalizēts tālākai apskatei. Plkst. 5:47 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un šobrīd turpinās tā dzēšanas darbi.

Savukārt plkst. 3:24 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jaunpleikšņu ielu Rēzeknē, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēka deg ar atklātu liesmu 80 kv.m. platībā un daļa ēkas griestu ir iebrukuši. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 55 gadus vecu cietušu vīrieti, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Šorīt plkst. 6:39 ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD

Pievienot komentāru