Aktuāli!

Muzikālais augusts: krievu romances

Ceturtdien, 31. augustā, noslēdzoties Daugavpils Muzikālajam augustam, Vien ...

Muzikālais augusts: Baltijas muzikālā akadēmija

24. augustā plkst. 18.00 Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs i ...

Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Ne jau vienmēr ir jāgāž kalni! Apstājies un pārslēdzies uz nedaudz mierīgāku darba tempu, citādi sāks klibot veselība. Izņēmums varētu būt kāds pēkšņs darījums. Vari mācīties kaut ko jaunu un dot padomus arī citiem. Meklēsi iespēju pabūt vientulībā, lai tiktu skaidrībā par turpmākajiem plāniem. Nedodies uz skaļām izklaides vietām, tas var sabojāt noskaņojumu. Sajutīsi spēcīgu mīļotā cilvēka atbalstu.

Pirmdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
12 .. 14 C
Diena
14 .. 16 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Notikumi | 11. augusts 2017 | 11:57

Uguns dzēšanas laikā cietis ugunsdzēsējs

Publicitātes foto

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 2017.gada 10.-11.augustam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 51 izsaukumu – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

11.augustā plkst 1:08 tika saņemts izsaukums uz Ludzas novada Briģu pagastu, kur dega kokzāģētava. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ēka deg ar atklātu liesmu 450 kv.m. platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika hospitalizēts tālākai apskatei. Plkst. 5:47 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un šobrīd turpinās tā dzēšanas darbi.

Savukārt plkst. 3:24 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jaunpleikšņu ielu Rēzeknē, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēka deg ar atklātu liesmu 80 kv.m. platībā un daļa ēkas griestu ir iebrukuši. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 55 gadus vecu cietušu vīrieti, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Šorīt plkst. 6:39 ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD

Pievienot komentāru