Intervijas

24 oktobris

Vārda dienas:
Modrīte, Mudrīte, Renāte

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Lai atrisinātu patiesi svarīgus darba jautājumus, tev nāksies likt lietā visas savas zināšanas, profesionālās iemaņas. Jutīsies kā radīts grandioziem projektiem, būsi enerģijas, entuziasma pilns. Tev radītās pārmaiņas, sasniegtie rezultāti izsauks apbrīnu pat skauģos. Nav izslēgts, iegūsi ietekmīgu cilvēku atbalstu. Panākumi darbā lielākoties liks aizmirst par atpūtu. Taču tu skaidri apzināsies, ka šobrīd rosies savas nākotnes vārdā. Mīļotais cilvēks pratīs atbalstīt tevi.

Otrdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Kāda būs Daugavpils pilsētas domes jaunā sasaukuma koalīcija?

 

Jaunumi Sabiedrība | 3. augusts 2017 | 12:55

Aglonas bazilika gatavojas Dievmātes Debesbraukšanas svētkiem

Publicitātes foto

Nākamnedēļ, no 2017.gada 13.līdz 15.augustam notiks vieni no svarīgākajiem katoļu baznīcas svētkiem – Jaunavas Marijas Debesbraukšana. Aglonas bazilika – ierasta svētceļnieku pulcēšanās vieta – jau gatavojas uzņemt viesus, - ziņo LTV7.

„Ir jānodrošina droša cilvēku kustība līdz Aglonai, ņemot vērā visus ceļu remontdarbus. Tāpat ir jāpalīdz cilvēkiem izkārtoties šeit, un nodrošināt kārtību. Piemēram, ja valda tveice. Mēs apspriežam jautājumus par to, kā nodrošināt cilvēkus ar pietiekamu dzeramā ūdens daudzumu, un kā palīdzēt tiem, kuri ir pārkarsuši saulē”, - stāsta Laila Mediņa, Latvijas tieslietu ministrijas pārstāve.

Policijas un medicīnas darbinieki uzsver, ka masu pasākumos liela loma ir arī atbildīgai dalībnieku uzvedībai. Šogad tika nomainīts jumta segums katoļu ģimnāzijai un kopmītnei, kurā tiks izmitināti svētceļnieki. Tika veikti arī citi remotdarbi.

Ticīgo ērtībai laika posmā no 13.-15.augustam tāpat tiks organizēti papildus autobusu un vilcienu reisi Aglonas virzienā.

Par būtiskāko atšķirību Jaunas Marijas Debesbraukšanas svētkos tiek uzskatīts svētceļnieku gājiens kājām – ticīgie dodas ceļā uz Aglonu savulaikus, pašu spēkiem, attālāko Latvijas nostūru iedzīvotāji dodas ceļā pat 10 dienas iepriekš pirms svētku sākuma.

Pagājušogad galvenajā dievkalpojumā piedalījās aptuveni 50 tūkstoši ticīgo.

D-fakti.lv

Komentāri:

4. augusts 2017 10:29 - Jons

Arhibīskapa Zbigņeva Stankēviča saka*: “Respektīvi - ja tu sāksi pats noteikt, kas ir labs un kas ļauns, tad tu saindēsies, tu saslimsi pašā dziļākajā nozīmē.” (C) Kas notiek, ja vadās pēc Bībelē rakstītajiem noteikumiem, to redzam pēc kardināla Džordža Pella noziegumiem un vēl tūkstošiem pedofilijas un mantrausības gadījumiem. Novēlu arhibīskapam vispirms pašam saprast – kas ir labs un kas ļauns. Pēc tam var pamācīt arī citus. Bībele ir ļaunuma avots: https://failiem.lv/u/eka7nk2m * http://nra.lv/latvija/181421-zbignevs-stankevics-nak-laiks-un-patiesiba-augsamcelas.htm

Pievienot komentāru {1}