Intervijas

21 maijs

Vārda dienas:
Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Mazāk uztraucies par apkārtējo viedokli, vairāk seko savai sirdsbalsij! Ja turēsies pie novecojušiem uzskatiem, arī tie var bremzēt tavus panākumus. Ļauj, lai tavā dzīvē ienāk pārmaiņas. Centies vairāk uzturēties modernu, inovatīvu cilvēku sabiedrībā. Ģimenes lietās, svarīgi nekļūt pārlieku uzstājīgam. Šoreiz tev derētu “vadības grožus” nodot otrās pusītes rokās. Pilnīgi iespējams, laulātais jau labu laiku ir vēlējies veikt nelielas pārmaiņas attiecībās. Esi drošs, tev tās nesīs tikt pat lielu labumu kā mīļotajam.

Pirmdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 3. augusts 2017 | 12:55

Aglonas bazilika gatavojas Dievmātes Debesbraukšanas svētkiem

Publicitātes foto

Nākamnedēļ, no 2017.gada 13.līdz 15.augustam notiks vieni no svarīgākajiem katoļu baznīcas svētkiem – Jaunavas Marijas Debesbraukšana. Aglonas bazilika – ierasta svētceļnieku pulcēšanās vieta – jau gatavojas uzņemt viesus, - ziņo LTV7.

„Ir jānodrošina droša cilvēku kustība līdz Aglonai, ņemot vērā visus ceļu remontdarbus. Tāpat ir jāpalīdz cilvēkiem izkārtoties šeit, un nodrošināt kārtību. Piemēram, ja valda tveice. Mēs apspriežam jautājumus par to, kā nodrošināt cilvēkus ar pietiekamu dzeramā ūdens daudzumu, un kā palīdzēt tiem, kuri ir pārkarsuši saulē”, - stāsta Laila Mediņa, Latvijas tieslietu ministrijas pārstāve.

Policijas un medicīnas darbinieki uzsver, ka masu pasākumos liela loma ir arī atbildīgai dalībnieku uzvedībai. Šogad tika nomainīts jumta segums katoļu ģimnāzijai un kopmītnei, kurā tiks izmitināti svētceļnieki. Tika veikti arī citi remotdarbi.

Ticīgo ērtībai laika posmā no 13.-15.augustam tāpat tiks organizēti papildus autobusu un vilcienu reisi Aglonas virzienā.

Par būtiskāko atšķirību Jaunas Marijas Debesbraukšanas svētkos tiek uzskatīts svētceļnieku gājiens kājām – ticīgie dodas ceļā uz Aglonu savulaikus, pašu spēkiem, attālāko Latvijas nostūru iedzīvotāji dodas ceļā pat 10 dienas iepriekš pirms svētku sākuma.

Pagājušogad galvenajā dievkalpojumā piedalījās aptuveni 50 tūkstoši ticīgo.

D-fakti.lv

Komentāri:

4. augusts 2017 10:29 - Jons

Arhibīskapa Zbigņeva Stankēviča saka*: “Respektīvi - ja tu sāksi pats noteikt, kas ir labs un kas ļauns, tad tu saindēsies, tu saslimsi pašā dziļākajā nozīmē.” (C) Kas notiek, ja vadās pēc Bībelē rakstītajiem noteikumiem, to redzam pēc kardināla Džordža Pella noziegumiem un vēl tūkstošiem pedofilijas un mantrausības gadījumiem. Novēlu arhibīskapam vispirms pašam saprast – kas ir labs un kas ļauns. Pēc tam var pamācīt arī citus. Bībele ir ļaunuma avots: https://failiem.lv/u/eka7nk2m * http://nra.lv/latvija/181421-zbignevs-stankevics-nak-laiks-un-patiesiba-augsamcelas.htm

Pievienot komentāru {1}