Intervijas

21 janvāris

Vārda dienas:
Agnese, Agnija, Agne

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Neapšaubāmi izcelsies ar savām zināšanām, būsi līderis kolektīvā, pilnīgi iespējams, pat priekšniecība vērsīsies pie tevis pēc padoma. Šonedēļ būs daudz lietišķu tikšanos, nāksies pieņemt ne vienu vien svarīgu lēmumu. Zīmīga nedēļa Skorpioniem pedagogiem, zinātniekiem, politiķiem un masu mediju pārstāvjiem. Tu pratīsi uzrunāt ļaužu masas, panākt, lai tevī ne tikai ieklausās, bet arīdzan ņem vērā tavus ieteikumus. Laulības dzīvē vēlēsies mieru un stabilitāti, ko visticamāk spēsi arīdzan panākt.

Svētdiena
Nakts
-4 .. -6 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-3 .. -5 C
Vakars
-5 .. -7 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Ziemassvētkus un Jauno Gadu gaidu ar nepacietību, cerot:

 

Jaunumi Sabiedrība | 3. augusts 2017 | 12:55

Aglonas bazilika gatavojas Dievmātes Debesbraukšanas svētkiem

Publicitātes foto

Nākamnedēļ, no 2017.gada 13.līdz 15.augustam notiks vieni no svarīgākajiem katoļu baznīcas svētkiem – Jaunavas Marijas Debesbraukšana. Aglonas bazilika – ierasta svētceļnieku pulcēšanās vieta – jau gatavojas uzņemt viesus, - ziņo LTV7.

„Ir jānodrošina droša cilvēku kustība līdz Aglonai, ņemot vērā visus ceļu remontdarbus. Tāpat ir jāpalīdz cilvēkiem izkārtoties šeit, un nodrošināt kārtību. Piemēram, ja valda tveice. Mēs apspriežam jautājumus par to, kā nodrošināt cilvēkus ar pietiekamu dzeramā ūdens daudzumu, un kā palīdzēt tiem, kuri ir pārkarsuši saulē”, - stāsta Laila Mediņa, Latvijas tieslietu ministrijas pārstāve.

Policijas un medicīnas darbinieki uzsver, ka masu pasākumos liela loma ir arī atbildīgai dalībnieku uzvedībai. Šogad tika nomainīts jumta segums katoļu ģimnāzijai un kopmītnei, kurā tiks izmitināti svētceļnieki. Tika veikti arī citi remotdarbi.

Ticīgo ērtībai laika posmā no 13.-15.augustam tāpat tiks organizēti papildus autobusu un vilcienu reisi Aglonas virzienā.

Par būtiskāko atšķirību Jaunas Marijas Debesbraukšanas svētkos tiek uzskatīts svētceļnieku gājiens kājām – ticīgie dodas ceļā uz Aglonu savulaikus, pašu spēkiem, attālāko Latvijas nostūru iedzīvotāji dodas ceļā pat 10 dienas iepriekš pirms svētku sākuma.

Pagājušogad galvenajā dievkalpojumā piedalījās aptuveni 50 tūkstoši ticīgo.

D-fakti.lv

Komentāri:

4. augusts 2017 10:29 - Jons

Arhibīskapa Zbigņeva Stankēviča saka*: “Respektīvi - ja tu sāksi pats noteikt, kas ir labs un kas ļauns, tad tu saindēsies, tu saslimsi pašā dziļākajā nozīmē.” (C) Kas notiek, ja vadās pēc Bībelē rakstītajiem noteikumiem, to redzam pēc kardināla Džordža Pella noziegumiem un vēl tūkstošiem pedofilijas un mantrausības gadījumiem. Novēlu arhibīskapam vispirms pašam saprast – kas ir labs un kas ļauns. Pēc tam var pamācīt arī citus. Bībele ir ļaunuma avots: https://failiem.lv/u/eka7nk2m * http://nra.lv/latvija/181421-zbignevs-stankevics-nak-laiks-un-patiesiba-augsamcelas.htm

Pievienot komentāru {1}