Intervijas

6 jūnijs

Vārda dienas:
Ardis, Ingrīda

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Piektdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 19. jūlijs 2017 | 13:00

Vairāk nekā 20 tūkstoši cilvēku saņēmuši norīkojumu evakuēties

Iza.ne.jp

Aptuveni 21 tūkstotis iedzīvotaju Japānas prefektūrā Nīgata ir saņēmuši ieteikumu evakuēties, ziņo RIA News ar atsauci uz vietējiem masu medijiem.

Nopietnas bažas vietējām varas iestādēm rada ilgtošās lietavas. Vienas stundas laikā reģionā nolīst vairāk nekā 100 milimetri nokrišņu, kas savukārt var novest pie zemes nobrukumiem un upju applūšanu.

Kā vēsta sinpotiķu prognozes, spēcīgas lietavas ir gaidāmas arī Fukusimas prefektūrā, kura atrodas valsts ziemeļaustrumu daļā. Sakarā ar iespējamiem draudiem, abu prefektūru iedzīvotāji ir aicināti pamest kalnu apgabalus un netuvoties upju krastiem.

Divas nedēļas atpakaļ lietavas Japānā radīja plūdus un zemes nogruvumus valsts dienvidrietumos. Bojā gāja 34 cilvēki, 10 ir pazuduši bez vēsts.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru