Intervijas

6 jūnijs

Vārda dienas:
Ardis, Ingrīda

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Piektdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 18. jūlijs 2017 | 12:26

Cīņai ar meža ugunsgrēkiem Melnkalne lūdz starptautisku palīdzību

Reuters.com

Melnkalnes iekšlietu ministrija pirmdien, 2017.gada 17.jūlijā iesniedza pieprasījumu starptautiskai palīdzībai, lai tiktu galā ar spēcīgiem dabas ugunsgrēkiem, ziņo vietne RIA News.

Dienas gaitā valstī pastiprinājās karstuma izraisīties ugunsgrēki Adrijas jūras piekrastē un galvaspilsētas Podgoricas rajona apgabalā. Pašvaldību galvas iesniedza vēstuli Melnkales premjeram Duško Markovičam un Valsts iekšlietu ministrijai ar prasību vērsties pēc starptautiskas palīdzības ugunsgrēku dzēšanai. Melnkalnes iekšlietu ministrija vērsās pēc palīdzības pie Eiropas Savienības Civilās aizsardzības mehānisma.

Ugunsgrēki tāpat turpinās Veslo ragā, Tivatas pašvaldībā, no kurienes pirmdienas rītā tika evakuēti aptuveni 300 tūristi un vietējie iedzīvotāji. Intervijā glābšanas operācijas laikā kāds no ugunsdzēsējiem situāciju nosauca par „katastrofisku”.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru