Intervijas

26 augusts

Vārda dienas:
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 12. jūlijs 2017 | 12:37

ASV tika novērsta nopietna aviokatastrofa

Toronto Star

Sanfrancisko tika novērsta aviokatastrofa, kura būtu varējusi kļūt par lielāko aviācijas vēsturē, aiznesot vairākus simtus dzīvību.

Negadījums notika 2017.gada 7.jūlija vakarā, precizē Washington Post. Pilota kļūdas dēļ aviokompānijas Air Canada laineris, kurš bija ceļā no Toronto nolaišanās brīdī devās uz skrejceļū, kur savu pacelšanos gaidīja četri citi aviolaineri. Attālums starp lidmašīnu, kura devās uz nolaišanos un lidmašīnām uz zemes bija vien simts metri.

Pateicoties dispetčera vērīgumam, Kanādas lidmašīnai, uz kuras atradās 140 cilvēki, tika dota komanda veikt vēl vienu apli, tādējādi novēršot lielāko katastrofu aviācijas vēsturē. „Airbus 320 ar 135 pasažieriem un 5 ekipāžas locekļiem uz klāja veica veiksmīgu piezemēšanos”, - otrdien paziņoja Air Canada pārstāvis Pīters Ficpatriks, piemetinot, ka aviokompānija veiks notikušā izmeklēšannu.

Cik pasažieru atradās citos aviolaineros netiek ziņots.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru