Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

21 janvāris

Vārda dienas:
Agnese, Agnija, Agne

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Pirmdiena
Diena
2 .. 4 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Otrdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
6 .. 8 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 12. jūlijs 2017 | 12:37

ASV tika novērsta nopietna aviokatastrofa

Toronto Star

Sanfrancisko tika novērsta aviokatastrofa, kura būtu varējusi kļūt par lielāko aviācijas vēsturē, aiznesot vairākus simtus dzīvību.

Negadījums notika 2017.gada 7.jūlija vakarā, precizē Washington Post. Pilota kļūdas dēļ aviokompānijas Air Canada laineris, kurš bija ceļā no Toronto nolaišanās brīdī devās uz skrejceļū, kur savu pacelšanos gaidīja četri citi aviolaineri. Attālums starp lidmašīnu, kura devās uz nolaišanos un lidmašīnām uz zemes bija vien simts metri.

Pateicoties dispetčera vērīgumam, Kanādas lidmašīnai, uz kuras atradās 140 cilvēki, tika dota komanda veikt vēl vienu apli, tādējādi novēršot lielāko katastrofu aviācijas vēsturē. „Airbus 320 ar 135 pasažieriem un 5 ekipāžas locekļiem uz klāja veica veiksmīgu piezemēšanos”, - otrdien paziņoja Air Canada pārstāvis Pīters Ficpatriks, piemetinot, ka aviokompānija veiks notikušā izmeklēšannu.

Cik pasažieru atradās citos aviolaineros netiek ziņots.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru