Intervijas

17 janvāris

Vārda dienas:
Tenis, Dravis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Diena
-14 .. -16 C
Vakars
-13 .. -15 C
Vējš
.. 2 m/s
Pirmdiena
Nakts
-13 .. -15 C
Rīts
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 12. jūlijs 2017 | 12:37

ASV tika novērsta nopietna aviokatastrofa

Toronto Star

Sanfrancisko tika novērsta aviokatastrofa, kura būtu varējusi kļūt par lielāko aviācijas vēsturē, aiznesot vairākus simtus dzīvību.

Negadījums notika 2017.gada 7.jūlija vakarā, precizē Washington Post. Pilota kļūdas dēļ aviokompānijas Air Canada laineris, kurš bija ceļā no Toronto nolaišanās brīdī devās uz skrejceļū, kur savu pacelšanos gaidīja četri citi aviolaineri. Attālums starp lidmašīnu, kura devās uz nolaišanos un lidmašīnām uz zemes bija vien simts metri.

Pateicoties dispetčera vērīgumam, Kanādas lidmašīnai, uz kuras atradās 140 cilvēki, tika dota komanda veikt vēl vienu apli, tādējādi novēršot lielāko katastrofu aviācijas vēsturē. „Airbus 320 ar 135 pasažieriem un 5 ekipāžas locekļiem uz klāja veica veiksmīgu piezemēšanos”, - otrdien paziņoja Air Canada pārstāvis Pīters Ficpatriks, piemetinot, ka aviokompānija veiks notikušā izmeklēšannu.

Cik pasažieru atradās citos aviolaineros netiek ziņots.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru