Intervijas

6 jūnijs

Vārda dienas:
Ardis, Ingrīda

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Sestdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 10. jūlijs 2017 | 12:40

Londonā izcēlies liela mēroga ugunsgrēks

Reuters.com

Jauns liela mēroga ugunsgrēks uzliesmoja Londonas ziemeļu daļā – Kamdenā, naktī uz pirmdienu, 2017.gada 10.jūliju, ziņo portāls Deutsche Welle.

Notikuma vietā ieradās vairāk nekā 70 ugunsdzēsēju vienības. Līdz 4:00 pēc vietējā laika bija izdevies savaldīt situāciju.

Ugunsdzēsības dienesta apakšvienība vērsās pie iedzīvotājiem un pilsētas viesiem ar lūgumu atturēties no šī rajona apmeklēšanas. Kamdena ir populārs tūristu apskates objekts. Šeit atrodas krāmu tirgus kurš piesaista daudzus apmeklētājus, tāpat šeit ir veikaliņi ar neparastiem suvenīriem, un daudz apmeklēti krodziņi un kafejnīcas.

Pēc mediķu teiktā, līdz šim nav bijis cietušo, tomēr ārsti nepamet nelaimes gadījuma vietu.

Ugunsgrēka izcelšanās iemesli tiek noskaidroti.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru