Intervijas

26 augusts

Vārda dienas:
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 10. jūlijs 2017 | 12:40

Londonā izcēlies liela mēroga ugunsgrēks

Reuters.com

Jauns liela mēroga ugunsgrēks uzliesmoja Londonas ziemeļu daļā – Kamdenā, naktī uz pirmdienu, 2017.gada 10.jūliju, ziņo portāls Deutsche Welle.

Notikuma vietā ieradās vairāk nekā 70 ugunsdzēsēju vienības. Līdz 4:00 pēc vietējā laika bija izdevies savaldīt situāciju.

Ugunsdzēsības dienesta apakšvienība vērsās pie iedzīvotājiem un pilsētas viesiem ar lūgumu atturēties no šī rajona apmeklēšanas. Kamdena ir populārs tūristu apskates objekts. Šeit atrodas krāmu tirgus kurš piesaista daudzus apmeklētājus, tāpat šeit ir veikaliņi ar neparastiem suvenīriem, un daudz apmeklēti krodziņi un kafejnīcas.

Pēc mediķu teiktā, līdz šim nav bijis cietušo, tomēr ārsti nepamet nelaimes gadījuma vietu.

Ugunsgrēka izcelšanās iemesli tiek noskaidroti.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru