Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

28 janvāris

Vārda dienas:
Kārlis, Spodris

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 6. jūlijs 2017 | 12:06

Apšaudē Čikāgā cietuši 100 cilvēki

Reuters.com

Apšaudi sarīkoja vietējās bandas par godu ASV Neatkarības dienai.

Četrās brīvdienu dienās ASV Neatkarības dienas svinībām, kuru svin 4.jūlijā, vairāk nekā 100 cilvēki Čikāgā guva ievainojumus, tajā skaitā nāvējošus. Par iemeslu tam kļuva nekārtības ar apšaudi, kuras, kā spriež policija, sarīkoja vietējie kriminālie grupējumi, ziņo BBC.

Pirmie ziņojumi par apšaudēm tika saņemti jau sestdien, 2017.gada 1.jūlijā, bet visvairāk cietušo ar šāvienu brūcēm tika fiksēts 2017.gada 3.jūlija vakarā.

Pēc vietējās preses teiktā, bojā gāja 15 cilvēki, pārējie guva dažāda smaguma ievaiojumus.

Čikāgas varas iestādes ir nosūtījušas 1000 policijas darbiniekus uz problemātiskajiem pilsētas rajoniem – dievidu un rietumu – tomēr likumsargi nespēja savaldīt sākušos nemierus.

Apšaude Čikāgā Neatkarības dienas svinību laikā ir kļuvusi par savdabīgu tradīciju. Kaut gan, pagājušogad svētku brīvdienās apšaudēs cieta mazāks cilvēku skaits – 66 cilvēki.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru