Intervijas

16 janvāris

Vārda dienas:
Lidija, Lida

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Sestdiena
Diena
-16 .. -18 C
Vakars
-19 .. -21 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Svētdiena
Nakts
-17 .. -19 C
Rīts
-19 .. -21 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 5. jūlijs 2017 | 12:47

Itālijā aiztur vairāk nekā 100 mafijas grupējumu pārstāvjus

Reuters.com

Itālijas policija aizturējusi 116 personas - mafijas grupējumu pārstāvjus. Viņi tiek turēti aizdomās par izspiešanu, krāpšanu, nelikumīgu ieroču glabāšanu un citiem noziegumiem.

Itālijas varas iestādes ziņo, ka operācijā piedalījās apmēram 1000 policistu un tajā tika izmantoti helikopteri, kā arī īpaši apmācīti suņi. Kopumā tika izdoti 116 aizturēšanas orderi, bet 2 personas neizdevās notvert.

Kārtības sargi informē, ka operācija bija vērsta pret aptuveni 20 mafijas ģimenēm Kalabrijas reģionā. Šīm ģimenēm bija izdevies iegūt būtisku ietekmi svarīgās ekonomikas nozarēs Itālijā, Vācijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā un Kanādā. Mafija kontrolēja daudzus valsts pasūtījumus, tostarp nodrošināja kāda tiesas nama būvniecību.

Policijas pārstāvji arī publiskoja videomateriālu, kurā viens no aizturētajiem Roko Morabito lielās, ka viņš ir valsts un viņš ir īstās mafijas pārstāvis.

LSM

Pievienot komentāru