Intervijas

6 jūnijs

Vārda dienas:
Ardis, Ingrīda

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Sestdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 5. jūlijs 2017 | 12:47

Itālijā aiztur vairāk nekā 100 mafijas grupējumu pārstāvjus

Reuters.com

Itālijas policija aizturējusi 116 personas - mafijas grupējumu pārstāvjus. Viņi tiek turēti aizdomās par izspiešanu, krāpšanu, nelikumīgu ieroču glabāšanu un citiem noziegumiem.

Itālijas varas iestādes ziņo, ka operācijā piedalījās apmēram 1000 policistu un tajā tika izmantoti helikopteri, kā arī īpaši apmācīti suņi. Kopumā tika izdoti 116 aizturēšanas orderi, bet 2 personas neizdevās notvert.

Kārtības sargi informē, ka operācija bija vērsta pret aptuveni 20 mafijas ģimenēm Kalabrijas reģionā. Šīm ģimenēm bija izdevies iegūt būtisku ietekmi svarīgās ekonomikas nozarēs Itālijā, Vācijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā un Kanādā. Mafija kontrolēja daudzus valsts pasūtījumus, tostarp nodrošināja kāda tiesas nama būvniecību.

Policijas pārstāvji arī publiskoja videomateriālu, kurā viens no aizturētajiem Roko Morabito lielās, ka viņš ir valsts un viņš ir īstās mafijas pārstāvis.

LSM

Pievienot komentāru