Intervijas

26 augusts

Vārda dienas:
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 5. jūlijs 2017 | 12:47

Itālijā aiztur vairāk nekā 100 mafijas grupējumu pārstāvjus

Reuters.com

Itālijas policija aizturējusi 116 personas - mafijas grupējumu pārstāvjus. Viņi tiek turēti aizdomās par izspiešanu, krāpšanu, nelikumīgu ieroču glabāšanu un citiem noziegumiem.

Itālijas varas iestādes ziņo, ka operācijā piedalījās apmēram 1000 policistu un tajā tika izmantoti helikopteri, kā arī īpaši apmācīti suņi. Kopumā tika izdoti 116 aizturēšanas orderi, bet 2 personas neizdevās notvert.

Kārtības sargi informē, ka operācija bija vērsta pret aptuveni 20 mafijas ģimenēm Kalabrijas reģionā. Šīm ģimenēm bija izdevies iegūt būtisku ietekmi svarīgās ekonomikas nozarēs Itālijā, Vācijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā un Kanādā. Mafija kontrolēja daudzus valsts pasūtījumus, tostarp nodrošināja kāda tiesas nama būvniecību.

Policijas pārstāvji arī publiskoja videomateriālu, kurā viens no aizturētajiem Roko Morabito lielās, ka viņš ir valsts un viņš ir īstās mafijas pārstāvis.

LSM

Pievienot komentāru