Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

28 janvāris

Vārda dienas:
Kārlis, Spodris

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 5. jūlijs 2017 | 12:47

Itālijā aiztur vairāk nekā 100 mafijas grupējumu pārstāvjus

Reuters.com

Itālijas policija aizturējusi 116 personas - mafijas grupējumu pārstāvjus. Viņi tiek turēti aizdomās par izspiešanu, krāpšanu, nelikumīgu ieroču glabāšanu un citiem noziegumiem.

Itālijas varas iestādes ziņo, ka operācijā piedalījās apmēram 1000 policistu un tajā tika izmantoti helikopteri, kā arī īpaši apmācīti suņi. Kopumā tika izdoti 116 aizturēšanas orderi, bet 2 personas neizdevās notvert.

Kārtības sargi informē, ka operācija bija vērsta pret aptuveni 20 mafijas ģimenēm Kalabrijas reģionā. Šīm ģimenēm bija izdevies iegūt būtisku ietekmi svarīgās ekonomikas nozarēs Itālijā, Vācijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā un Kanādā. Mafija kontrolēja daudzus valsts pasūtījumus, tostarp nodrošināja kāda tiesas nama būvniecību.

Policijas pārstāvji arī publiskoja videomateriālu, kurā viens no aizturētajiem Roko Morabito lielās, ka viņš ir valsts un viņš ir īstās mafijas pārstāvis.

LSM

Pievienot komentāru