Intervijas

14 decembris

Vārda dienas:
Auseklis, Gaisma

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 4. jūlijs 2017 | 14:48

Bostonā taksometra vadītājs iebrauc cilvēku pūlī

Reuters.com

2017.gada 3.jūnijā Bostonā, ASV, netālu no lidostas cilvēku pūlī ietriecās auto. Kā tiek ziņots, likumsargi notikušo klasificē kā ceļu satiskmes negadījumu, nevis teroraktu. Notikušā rezultātā 10 cilvēki guva traumas un tika hospitalizēti, ziņo CNN.

Balstoties uz telekanāla informāciju, šoferis bija kādas taksometкu kompānijas darbinieks. Pēc via vārdiem, viņš sajauca gāzes un bremzes pedāļus, zaudēja spēkrata vadību un negaidīti ietriecās cilvēku pūlī. Tiek ziņots, ka vīrietis aktīvi sadarbojas ar policiju un sniedz liecības.

Vēlāk policija apstiprināja teikti, ka 10 cilvēki tika nogādāti tuvākajās ārstniecības iestādēs. Turklāt, uzsver likumsargi, nav nekāda pamata domāt, ka taksometra vadītājs ietriecās cilvēku pūlī ar nolūku.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru