Intervijas

23 augusts

Vārda dienas:
Ralfs, Valgudis, Vitālijs

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 4. jūlijs 2017 | 14:48

Bostonā taksometra vadītājs iebrauc cilvēku pūlī

Reuters.com

2017.gada 3.jūnijā Bostonā, ASV, netālu no lidostas cilvēku pūlī ietriecās auto. Kā tiek ziņots, likumsargi notikušo klasificē kā ceļu satiskmes negadījumu, nevis teroraktu. Notikušā rezultātā 10 cilvēki guva traumas un tika hospitalizēti, ziņo CNN.

Balstoties uz telekanāla informāciju, šoferis bija kādas taksometкu kompānijas darbinieks. Pēc via vārdiem, viņš sajauca gāzes un bremzes pedāļus, zaudēja spēkrata vadību un negaidīti ietriecās cilvēku pūlī. Tiek ziņots, ka vīrietis aktīvi sadarbojas ar policiju un sniedz liecības.

Vēlāk policija apstiprināja teikti, ka 10 cilvēki tika nogādāti tuvākajās ārstniecības iestādēs. Turklāt, uzsver likumsargi, nav nekāda pamata domāt, ka taksometra vadītājs ietriecās cilvēku pūlī ar nolūku.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru