Intervijas

5 jūnijs

Vārda dienas:
Igors, Ingvars, Margots

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
.. 2 m/s
Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 4. jūlijs 2017 | 14:48

Bostonā taksometra vadītājs iebrauc cilvēku pūlī

Reuters.com

2017.gada 3.jūnijā Bostonā, ASV, netālu no lidostas cilvēku pūlī ietriecās auto. Kā tiek ziņots, likumsargi notikušo klasificē kā ceļu satiskmes negadījumu, nevis teroraktu. Notikušā rezultātā 10 cilvēki guva traumas un tika hospitalizēti, ziņo CNN.

Balstoties uz telekanāla informāciju, šoferis bija kādas taksometкu kompānijas darbinieks. Pēc via vārdiem, viņš sajauca gāzes un bremzes pedāļus, zaudēja spēkrata vadību un negaidīti ietriecās cilvēku pūlī. Tiek ziņots, ka vīrietis aktīvi sadarbojas ar policiju un sniedz liecības.

Vēlāk policija apstiprināja teikti, ka 10 cilvēki tika nogādāti tuvākajās ārstniecības iestādēs. Turklāt, uzsver likumsargi, nav nekāda pamata domāt, ka taksometra vadītājs ietriecās cilvēku pūlī ar nolūku.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru