Intervijas

15 oktobris

Vārda dienas:
Eda, Hedviga, Helvijs

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Otrdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
12 .. 14 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 3. jūlijs 2017 | 11:38

Apšaudē pie mošejas Francijā ievainoti astoņi cilvēki

AP/Scanpix

Apšaudē pie kādas mošejas, 2017.gada 2.jūlijā, Francijas pilsētā Aviņonā ievainoti 8 cilvēki. Policija noliedz iespēju, ka uzbrukums bija terora akts.

Francijas varas iestādes informē, ka divi vīrieši izkāpa no automašīnas mošejas apkaimē un atklāja uguni uz cilvēkiem. Divi cietušie nogādāti slimnīcā, bet pārējo ievainojumi nav smagi.

Policija uzskata, ka uzbrukuma iemesls bija konflikts starp vietējiem jauniešiem un tam nav reliģisku vai starpnacionālu motīvu.

Tomēr Francijas drošības dienesti turpina strādāt pastiprinātā režīmā, jo terora draudu līmenis ir ļoti augsts.

Pagājušajā nedēļā kāds 43 gadus vecs armēņu izcelsmes vīrietis ar automašīnu centās ietriekties cilvēku pūlī pie mošejas galvaspilsētas Parīzes piepilsētā Krēteijā, lai atriebtos par islāmistu uzbrukumiem. Incidentā cilvēki necieta, tomēr kārtības sargi pieļauj līdzīgu uzbrukumu iespējas.

LSM

Pievienot komentāru