Intervijas

6 jūnijs

Vārda dienas:
Ardis, Ingrīda

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Sestdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 3. jūlijs 2017 | 11:38

Apšaudē pie mošejas Francijā ievainoti astoņi cilvēki

AP/Scanpix

Apšaudē pie kādas mošejas, 2017.gada 2.jūlijā, Francijas pilsētā Aviņonā ievainoti 8 cilvēki. Policija noliedz iespēju, ka uzbrukums bija terora akts.

Francijas varas iestādes informē, ka divi vīrieši izkāpa no automašīnas mošejas apkaimē un atklāja uguni uz cilvēkiem. Divi cietušie nogādāti slimnīcā, bet pārējo ievainojumi nav smagi.

Policija uzskata, ka uzbrukuma iemesls bija konflikts starp vietējiem jauniešiem un tam nav reliģisku vai starpnacionālu motīvu.

Tomēr Francijas drošības dienesti turpina strādāt pastiprinātā režīmā, jo terora draudu līmenis ir ļoti augsts.

Pagājušajā nedēļā kāds 43 gadus vecs armēņu izcelsmes vīrietis ar automašīnu centās ietriekties cilvēku pūlī pie mošejas galvaspilsētas Parīzes piepilsētā Krēteijā, lai atriebtos par islāmistu uzbrukumiem. Incidentā cilvēki necieta, tomēr kārtības sargi pieļauj līdzīgu uzbrukumu iespējas.

LSM

Pievienot komentāru