Intervijas

23 augusts

Vārda dienas:
Ralfs, Valgudis, Vitālijs

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 3. jūlijs 2017 | 11:38

Apšaudē pie mošejas Francijā ievainoti astoņi cilvēki

AP/Scanpix

Apšaudē pie kādas mošejas, 2017.gada 2.jūlijā, Francijas pilsētā Aviņonā ievainoti 8 cilvēki. Policija noliedz iespēju, ka uzbrukums bija terora akts.

Francijas varas iestādes informē, ka divi vīrieši izkāpa no automašīnas mošejas apkaimē un atklāja uguni uz cilvēkiem. Divi cietušie nogādāti slimnīcā, bet pārējo ievainojumi nav smagi.

Policija uzskata, ka uzbrukuma iemesls bija konflikts starp vietējiem jauniešiem un tam nav reliģisku vai starpnacionālu motīvu.

Tomēr Francijas drošības dienesti turpina strādāt pastiprinātā režīmā, jo terora draudu līmenis ir ļoti augsts.

Pagājušajā nedēļā kāds 43 gadus vecs armēņu izcelsmes vīrietis ar automašīnu centās ietriekties cilvēku pūlī pie mošejas galvaspilsētas Parīzes piepilsētā Krēteijā, lai atriebtos par islāmistu uzbrukumiem. Incidentā cilvēki necieta, tomēr kārtības sargi pieļauj līdzīgu uzbrukumu iespējas.

LSM

Pievienot komentāru