Intervijas

26 augusts

Vārda dienas:
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 30. jūnijs 2017 | 11:54

Parīzē aiztur vīrieti, kurš mēģinājis iebraukt pūlī

Reuters.com

Parīzes priekšpilsētā par mēģinājumu ar automašīnu iebraukt ļaužu pūlī ceturtdienas vakarā, 2017.gada 29.jūnijā arestēts kāds vīrietis, atsaucoties uz policijas sniegto informāciju, vēsta ziņu aģentūra "Reuters".

Incidentā, kas noticis pie mošejas, neviens nav cietis, norādījuši likumsargi. Uzbrucējam neizdevās ietriekties cilvēkos, jo mošejas priekšā izvietotas norobežojošās barjeras.

Pagaidām vīrieša rīcības iemesli nav zināmi, taču saskaņā ar Francijas avīzi "Le Parisien" vīrietis teicis, ka vēlējies atriebties par uzbrukumiem, kuros pēdējo gadu laikā Parīzē nogalināti desmitiem cilvēku un kas bijuši saistīti ar teroristisko grupējumu "Daesh".

DELFI

Pievienot komentāru