Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

28 janvāris

Vārda dienas:
Kārlis, Spodris

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 30. jūnijs 2017 | 11:54

Parīzē aiztur vīrieti, kurš mēģinājis iebraukt pūlī

Reuters.com

Parīzes priekšpilsētā par mēģinājumu ar automašīnu iebraukt ļaužu pūlī ceturtdienas vakarā, 2017.gada 29.jūnijā arestēts kāds vīrietis, atsaucoties uz policijas sniegto informāciju, vēsta ziņu aģentūra "Reuters".

Incidentā, kas noticis pie mošejas, neviens nav cietis, norādījuši likumsargi. Uzbrucējam neizdevās ietriekties cilvēkos, jo mošejas priekšā izvietotas norobežojošās barjeras.

Pagaidām vīrieša rīcības iemesli nav zināmi, taču saskaņā ar Francijas avīzi "Le Parisien" vīrietis teicis, ka vēlējies atriebties par uzbrukumiem, kuros pēdējo gadu laikā Parīzē nogalināti desmitiem cilvēku un kas bijuši saistīti ar teroristisko grupējumu "Daesh".

DELFI

Pievienot komentāru