Intervijas

6 jūnijs

Vārda dienas:
Ardis, Ingrīda

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Sestdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 30. jūnijs 2017 | 11:54

Parīzē aiztur vīrieti, kurš mēģinājis iebraukt pūlī

Reuters.com

Parīzes priekšpilsētā par mēģinājumu ar automašīnu iebraukt ļaužu pūlī ceturtdienas vakarā, 2017.gada 29.jūnijā arestēts kāds vīrietis, atsaucoties uz policijas sniegto informāciju, vēsta ziņu aģentūra "Reuters".

Incidentā, kas noticis pie mošejas, neviens nav cietis, norādījuši likumsargi. Uzbrucējam neizdevās ietriekties cilvēkos, jo mošejas priekšā izvietotas norobežojošās barjeras.

Pagaidām vīrieša rīcības iemesli nav zināmi, taču saskaņā ar Francijas avīzi "Le Parisien" vīrietis teicis, ka vēlējies atriebties par uzbrukumiem, kuros pēdējo gadu laikā Parīzē nogalināti desmitiem cilvēku un kas bijuši saistīti ar teroristisko grupējumu "Daesh".

DELFI

Pievienot komentāru