Intervijas

26 augusts

Vārda dienas:
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 27. jūnijs 2017 | 12:27

Meja: ES pilsoņiem pēc “Brexit” nebūs jāpamet Lielbritānija

AFP

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņojusi, ka Eiropas Savienības (ES) pilsoņiem pēc “Brexit” nebūs jāpamet valsts. Viņa arī solīja garantēt ārvalstniekiem viņu pamattiesības.

Uzrunā parlamentā britu valdības vadītāja norādīja, ka ES pilsoņi dod būtisku ieguldījumu valstij un ir neatņemama tās ekonomiskās, kultūras un sociālās struktūras sastāvdaļa.

Ikviens ieceļotājs pēc pieciem gadiem varēs iegūt pastāvīga iedzīvotāja statusu un izmantot Lielbritānijas veselības aprūpes, izglītības, pabalstu un pensiju sistēmas pakalpojumus bez jebkādas diskriminācijas.

Meja informēja, ka arī Lielbritānijā dzīvojošo bloka dalībvalstu pilsoņu radinieki varēs ierasties valstī bez ierobežojumiem. Tomēr britu premjere atkārtoti norādīja, ka šādas tiesības jāgarantē arī ES dzīvojošiem Lielbritānijas pilsoņiem.

LSM 

Pievienot komentāru