Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

28 janvāris

Vārda dienas:
Kārlis, Spodris

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 27. jūnijs 2017 | 12:27

Meja: ES pilsoņiem pēc “Brexit” nebūs jāpamet Lielbritānija

AFP

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņojusi, ka Eiropas Savienības (ES) pilsoņiem pēc “Brexit” nebūs jāpamet valsts. Viņa arī solīja garantēt ārvalstniekiem viņu pamattiesības.

Uzrunā parlamentā britu valdības vadītāja norādīja, ka ES pilsoņi dod būtisku ieguldījumu valstij un ir neatņemama tās ekonomiskās, kultūras un sociālās struktūras sastāvdaļa.

Ikviens ieceļotājs pēc pieciem gadiem varēs iegūt pastāvīga iedzīvotāja statusu un izmantot Lielbritānijas veselības aprūpes, izglītības, pabalstu un pensiju sistēmas pakalpojumus bez jebkādas diskriminācijas.

Meja informēja, ka arī Lielbritānijā dzīvojošo bloka dalībvalstu pilsoņu radinieki varēs ierasties valstī bez ierobežojumiem. Tomēr britu premjere atkārtoti norādīja, ka šādas tiesības jāgarantē arī ES dzīvojošiem Lielbritānijas pilsoņiem.

LSM 

Pievienot komentāru