Intervijas

6 jūnijs

Vārda dienas:
Ardis, Ingrīda

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Sestdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 27. jūnijs 2017 | 12:27

Meja: ES pilsoņiem pēc “Brexit” nebūs jāpamet Lielbritānija

AFP

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņojusi, ka Eiropas Savienības (ES) pilsoņiem pēc “Brexit” nebūs jāpamet valsts. Viņa arī solīja garantēt ārvalstniekiem viņu pamattiesības.

Uzrunā parlamentā britu valdības vadītāja norādīja, ka ES pilsoņi dod būtisku ieguldījumu valstij un ir neatņemama tās ekonomiskās, kultūras un sociālās struktūras sastāvdaļa.

Ikviens ieceļotājs pēc pieciem gadiem varēs iegūt pastāvīga iedzīvotāja statusu un izmantot Lielbritānijas veselības aprūpes, izglītības, pabalstu un pensiju sistēmas pakalpojumus bez jebkādas diskriminācijas.

Meja informēja, ka arī Lielbritānijā dzīvojošo bloka dalībvalstu pilsoņu radinieki varēs ierasties valstī bez ierobežojumiem. Tomēr britu premjere atkārtoti norādīja, ka šādas tiesības jāgarantē arī ES dzīvojošiem Lielbritānijas pilsoņiem.

LSM 

Pievienot komentāru