Intervijas

2 jūnijs

Vārda dienas:
Emma. Lība

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Otrdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
9 .. 11 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 22. jūnijs 2017 | 11:32

Rumānijas parlaments atstādina valdību

Romaniatv.net

Deputāti nobalsoja par neuzticības votumu Kambinam Grindjanu.

Rumānijas parlaments balsoja neuzticības votumā – balsojumā, kurā deputāti lemj, vai izrādīt uztivību esošajai valdībai, ziņo Romania TV.
Esošās vadošās koalīcijas – Sociāldemokrātiskā partija un liberāļu un demokrātu alianse „Rumānija nevar būt konfiscēta. Aizstāvēsim demokrātiju un rumāņu izvēli” iniciatīva ieguva 241 deputāta atbalstu. Nepieciešamais balsu skaits ir vismaz 233. Pret nobalsoja vien 10 deputāti.

Saskaņā ar Rumānijas konstitūciju, šis rezultāts nozīmē valdības atstādināšanu, par ko tiks paziņots Rumānijas prezidentam Klausam Johanisam.

Atgādināsim, ka Sorina Grindjanu valdība pie varas atrodas vien pusgadu.

Valdības krīze Rumānijā sākās pēc tam, kad koalīcijas partijas atsauca savu atbalstu valdībai, kuru bija pasludinājušas pagājušā, 2016.gada, beigās, un izteica apvainojumus par programmu laicīgu neizpildīšanu.
Atgādināsim, ka 2017.gada 15.jūnijā visi Sociāldemokrātiskās partijas un Liberāļu un demokrātu alianses ministri paziņoja par savu atkāpšanos no amata un pieprasīja, lai tiktu atstādināts premjers Grindjanu. Pats premjers paziņoja, ka no amata neatkāpsies, un piesauca politiskās partijas izrādīt politisko atbildību.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru