Intervijas

14 decembris

Vārda dienas:
Auseklis, Gaisma

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 22. jūnijs 2017 | 11:32

Rumānijas parlaments atstādina valdību

Romaniatv.net

Deputāti nobalsoja par neuzticības votumu Kambinam Grindjanu.

Rumānijas parlaments balsoja neuzticības votumā – balsojumā, kurā deputāti lemj, vai izrādīt uztivību esošajai valdībai, ziņo Romania TV.
Esošās vadošās koalīcijas – Sociāldemokrātiskā partija un liberāļu un demokrātu alianse „Rumānija nevar būt konfiscēta. Aizstāvēsim demokrātiju un rumāņu izvēli” iniciatīva ieguva 241 deputāta atbalstu. Nepieciešamais balsu skaits ir vismaz 233. Pret nobalsoja vien 10 deputāti.

Saskaņā ar Rumānijas konstitūciju, šis rezultāts nozīmē valdības atstādināšanu, par ko tiks paziņots Rumānijas prezidentam Klausam Johanisam.

Atgādināsim, ka Sorina Grindjanu valdība pie varas atrodas vien pusgadu.

Valdības krīze Rumānijā sākās pēc tam, kad koalīcijas partijas atsauca savu atbalstu valdībai, kuru bija pasludinājušas pagājušā, 2016.gada, beigās, un izteica apvainojumus par programmu laicīgu neizpildīšanu.
Atgādināsim, ka 2017.gada 15.jūnijā visi Sociāldemokrātiskās partijas un Liberāļu un demokrātu alianses ministri paziņoja par savu atkāpšanos no amata un pieprasīja, lai tiktu atstādināts premjers Grindjanu. Pats premjers paziņoja, ka no amata neatkāpsies, un piesauca politiskās partijas izrādīt politisko atbildību.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru