Intervijas

2 jūnijs

Vārda dienas:
Emma. Lība

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Otrdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
9 .. 11 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 21. jūnijs 2017 | 12:38

Briselē karavīri sašauj vīrieti pirms iespējama terorakta veikšanas

AP/Scanpix

Beļģijas karavīri otrdien, 2017.gada 20. jūnijā, centrālajā dzelzceļa stacijā sašāvusi kādu vīrieti, kurš, iespējams, plānojis teroristisku uzbrukumu, vēsta BBC.

Sākotnējā informācija liecināja, ka stacijā noticis sprādziens. Policija vēlāk apstiprināja, ka bijis "sprādziens kādas personas tuvumā". Šo personu notikuma vietā paspējuši neitralizēt tuvumā esošie karavīri.

"Jā, varam apstiprināt informāciju par incidentu Centrālajā stacijā. Šobrīd policijas darbinieki kontrolē situāciju incidenta vietā," paziņoja policijas pārstāvji.

Tikmēr beļģu izdevums "La Libre", atsaucoties uz saviem avotiem, informē, ka sašautajam vīrietim bijusi mugursoma un pašnāvnieka josta. Vīrietis bijis spiests aktivizēt sprādziena ierīci, jo piesaistījis armijas pārstāvju uzmanību. Vairāki aculiecinieki apgalvo, ka vīrietis pirms sašaušanas paspējis nokliegties "Allahu Akbar".

Incidentā sašauts tikai iespējamais terorists, bet citi cilvēki nav cietuši. Policija pagaidām nav sniegusi informāciju par iespējamā uzbrucēja veselības stāvokli pēc sašaušanas.

DELFI

Pievienot komentāru