Intervijas

23 augusts

Vārda dienas:
Ralfs, Valgudis, Vitālijs

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 21. jūnijs 2017 | 12:38

Briselē karavīri sašauj vīrieti pirms iespējama terorakta veikšanas

AP/Scanpix

Beļģijas karavīri otrdien, 2017.gada 20. jūnijā, centrālajā dzelzceļa stacijā sašāvusi kādu vīrieti, kurš, iespējams, plānojis teroristisku uzbrukumu, vēsta BBC.

Sākotnējā informācija liecināja, ka stacijā noticis sprādziens. Policija vēlāk apstiprināja, ka bijis "sprādziens kādas personas tuvumā". Šo personu notikuma vietā paspējuši neitralizēt tuvumā esošie karavīri.

"Jā, varam apstiprināt informāciju par incidentu Centrālajā stacijā. Šobrīd policijas darbinieki kontrolē situāciju incidenta vietā," paziņoja policijas pārstāvji.

Tikmēr beļģu izdevums "La Libre", atsaucoties uz saviem avotiem, informē, ka sašautajam vīrietim bijusi mugursoma un pašnāvnieka josta. Vīrietis bijis spiests aktivizēt sprādziena ierīci, jo piesaistījis armijas pārstāvju uzmanību. Vairāki aculiecinieki apgalvo, ka vīrietis pirms sašaušanas paspējis nokliegties "Allahu Akbar".

Incidentā sašauts tikai iespējamais terorists, bet citi cilvēki nav cietuši. Policija pagaidām nav sniegusi informāciju par iespējamā uzbrucēja veselības stāvokli pēc sašaušanas.

DELFI

Pievienot komentāru