Intervijas

26 augusts

Vārda dienas:
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 16. jūnijs 2017 | 13:07

Serbijas valdību pirmo reizi uzņemsies sieviete

Delfi.lv

Serbijas prezidents Aleksandrs Vučičs ceturtdien, 2017.gada 15.maijā valsts pārvaldes gavas amatam izvirzīja Anu Brnabiču.

Tagad šo kandidatūru ir jāapstiprina ar parlamenta balsojumu, kurā jāiegūst vairākums balsu. Gaidāms, ka sēde notiks 21. vai 22.jūnijā. Šī balsojuma gaidāmie rezultāti nav intrigām apvīti, tā kā vairākums deputāta mandātu pieder Vučiča „Serbijas progresīvajai partijai” un tās partijām – sabiedrotajām.

Šo lēmumu nebija pieņemt viegli, bet es to izdarīju balstoties uz Serbijas republikas interesēm, nospraustajiem mērķiem, idejām, lai ar darbu un enerģiju turpinātu iegūt labus rezultātus gan mūsu valstij, gan mūsu pilsoņiem”, teica Vučičs, skaidrojot valdības galvas izvēli.

Topošajam premjeram, kā izteicās Vučičs savā runā ceturtdien, ir jānodrošina tālāka integrācija Eiropas savienībā, jānostiprina valsts reputācija un jāturpina reformas. Pēc viņa teiktā, Brnabiča ir cienīga ieņemt šo amatu, jo viņai piemīt visas nepieciešamās profesionālās un personīgās īpašības.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru