Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

28 janvāris

Vārda dienas:
Kārlis, Spodris

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 16. jūnijs 2017 | 13:07

Serbijas valdību pirmo reizi uzņemsies sieviete

Delfi.lv

Serbijas prezidents Aleksandrs Vučičs ceturtdien, 2017.gada 15.maijā valsts pārvaldes gavas amatam izvirzīja Anu Brnabiču.

Tagad šo kandidatūru ir jāapstiprina ar parlamenta balsojumu, kurā jāiegūst vairākums balsu. Gaidāms, ka sēde notiks 21. vai 22.jūnijā. Šī balsojuma gaidāmie rezultāti nav intrigām apvīti, tā kā vairākums deputāta mandātu pieder Vučiča „Serbijas progresīvajai partijai” un tās partijām – sabiedrotajām.

Šo lēmumu nebija pieņemt viegli, bet es to izdarīju balstoties uz Serbijas republikas interesēm, nospraustajiem mērķiem, idejām, lai ar darbu un enerģiju turpinātu iegūt labus rezultātus gan mūsu valstij, gan mūsu pilsoņiem”, teica Vučičs, skaidrojot valdības galvas izvēli.

Topošajam premjeram, kā izteicās Vučičs savā runā ceturtdien, ir jānodrošina tālāka integrācija Eiropas savienībā, jānostiprina valsts reputācija un jāturpina reformas. Pēc viņa teiktā, Brnabiča ir cienīga ieņemt šo amatu, jo viņai piemīt visas nepieciešamās profesionālās un personīgās īpašības.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru