Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

28 janvāris

Vārda dienas:
Kārlis, Spodris

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 14. jūnijs 2017 | 12:55

Londonā aizdegusies daudzstāvu dzīvojamā māja

Valmiera24.lv

Daudzstāvu dzīvojamā māja Grenfell Tower Londonas rietumos ir pilnībā ieskauta liesmās. Pēc The Telegraph teiktā, notikuma vietā strādāja 200 ugunsdzēsēji un 40 ugunsdzēsēju mašīnas,ziņo RIA Novosti.

Ugunsgrēka izcelšanās iemesli vēl joprojām nav skaidri. Ir zināms, ka ugunsgrēks izcēlās pēc vieniem naktī, 2017.gada 14.jūnijā.

Ziemeļkensingtona nav viens no labklājīgākajiem Londonas rajoniem, tajā dzīvo liels daudzums migrantu no Āfrikas valstīm, tuvajiem austrumiem un Pakistānas, kā arī no Austrumeiropas.

Londonas ugunsdzēsības dienests apstiprina faktu par bojāgājušajiem, tomēr neizpauž to skaitu. Vairāk nekā 50 cietušie ir nogādāti slimnīcās.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru