Intervijas

26 augusts

Vārda dienas:
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 14. jūnijs 2017 | 12:55

Londonā aizdegusies daudzstāvu dzīvojamā māja

Valmiera24.lv

Daudzstāvu dzīvojamā māja Grenfell Tower Londonas rietumos ir pilnībā ieskauta liesmās. Pēc The Telegraph teiktā, notikuma vietā strādāja 200 ugunsdzēsēji un 40 ugunsdzēsēju mašīnas,ziņo RIA Novosti.

Ugunsgrēka izcelšanās iemesli vēl joprojām nav skaidri. Ir zināms, ka ugunsgrēks izcēlās pēc vieniem naktī, 2017.gada 14.jūnijā.

Ziemeļkensingtona nav viens no labklājīgākajiem Londonas rajoniem, tajā dzīvo liels daudzums migrantu no Āfrikas valstīm, tuvajiem austrumiem un Pakistānas, kā arī no Austrumeiropas.

Londonas ugunsdzēsības dienests apstiprina faktu par bojāgājušajiem, tomēr neizpauž to skaitu. Vairāk nekā 50 cietušie ir nogādāti slimnīcās.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru