Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

28 janvāris

Vārda dienas:
Kārlis, Spodris

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 13. jūnijs 2017 | 12:53

Bezvīzu režīms – jau 3000 Ukraiņu devušies uz Eiropu

Reuters/Scanpix

2017.gada 13.jūnija rītā iespēju doties uz Eiropu bez vīzas bija izmantojuši jau 2910 Ukrainas pilsoņu, ziņo Ukrainas Valsts robežsardzes spīķeris Oļegs Slobodins.

„ Laikā līdz 13.jūnija plkst. 6:00 Ukrainas un Eiropas savienības robežu bezvīzu režīma ietvaros bija šķērsojuši jau 2910 pilsoņu. Tie ir cilvēki, kuriem līdzi bija vien biometriskās pases. 70% no šiem cilvēkiem šķērsoja robežu rietumu apgabalā, automašīnu kontrolpunktos, 7% - dzelzceļa kontrolpunktos. Vēl 23 % izmantoja lidostu kontrolpunktus”, otrdienas rītā rakstīja O.Slobodins savā Facebook lapā.

Atgādināsim, ka bezvīzu režīms ar Eiropas savienību, kas tika piešķirts Ukrainai Strasburgā 2017.gada 17.maijā stājās spēkā 2017.gada 11.jūnijā. Tagad Ukrainas pilsoņiem ir ļauts apmeklēt Šengenas dalībvalstis līdz 90 dienām pusgada laikā bez nepieciešamības iegādāties vīzu. Bet šajā gadījumā nav atļauts nedz strādāt, nedz mācīties ES.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru