Intervijas

26 augusts

Vārda dienas:
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 9. jūnijs 2017 | 12:47

Katalonijā norisināsies referendums par neatkarību

Infokava.com

Spānijas autonomā apgabala Katalonijas izpildvaras galva Karles Pučdemonts piektdien paziņoja, ka 2017.gada 1.oktobrī notiks referendums par neatkarības iegūšanu, ziņo Spānijas TV un radio kompānija.

Referenduma dalībniekiem būs jāatbild uz jautājumu – „ Vai Jūs vēlaties, lai Katalonija kļūtu par neatkarīgu valsti, ar republikānisku valdību?”.

2014.gada novembrī Katalonijā tika veikts neoficiāls referendums par neatkarību pēc tam, kad Madride noraidīja piedāvājumu par oficiālu balsošanu. Vairāk nekā 80% no balsotājiem izteicās „par” neatkarību, kaut gan simboliskajā referendumā piedalījās vien 2,3 miljoni no reģistrētajiem 6,3 milj. balsstiesīgo iedzīvotāju.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru