Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

28 janvāris

Vārda dienas:
Kārlis, Spodris

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 9. jūnijs 2017 | 12:47

Katalonijā norisināsies referendums par neatkarību

Infokava.com

Spānijas autonomā apgabala Katalonijas izpildvaras galva Karles Pučdemonts piektdien paziņoja, ka 2017.gada 1.oktobrī notiks referendums par neatkarības iegūšanu, ziņo Spānijas TV un radio kompānija.

Referenduma dalībniekiem būs jāatbild uz jautājumu – „ Vai Jūs vēlaties, lai Katalonija kļūtu par neatkarīgu valsti, ar republikānisku valdību?”.

2014.gada novembrī Katalonijā tika veikts neoficiāls referendums par neatkarību pēc tam, kad Madride noraidīja piedāvājumu par oficiālu balsošanu. Vairāk nekā 80% no balsotājiem izteicās „par” neatkarību, kaut gan simboliskajā referendumā piedalījās vien 2,3 miljoni no reģistrētajiem 6,3 milj. balsstiesīgo iedzīvotāju.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru