Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Ekonomika | 13. janvāris 2010 | 16:58

Minskas lidostā montē Daugavpilī ražotu lokatoru

Minskas lidostā tiek uzstādīts lokators hidrometeocentra un lidostas navigācijas vajadzībām. Lokatoru ražoja Daugavpils metālapstrādes uzņēmums „BM Industrial”.

Uzņēmums „BM Industrial” speciālisti izstrādāja rasējumus un izgatavoja lokatoru pēc baltkrievu pasūtījuma. Metāla konstrukcijas augstums – 31 metrs. Krava nosūtīta uz Minsku, notiek lokatora montēšana.

Kā ziņu aģentūrai D-fakti.lv pastāstīja „BM Industrial” valdes priekšsēdētājs Sergejs Kumeiskis, uzņēmums strādā eksportam. Veic trešā Baltkrievijas mobīlā operatora pasūtījumus, kā arī atver savu filiāli Krievijā.

SIA „BM Industrial” ietilpst „DAUER” ražošanas grupā, rūpnīcā strādā 40 strādnieki.

Fotogrāfijā S.Kumeiskis
 

D-fakti.lv

Pievienot komentāru