Intervijas

3 jūlijs

Vārda dienas:
Benita, Everita, Verita

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Piektdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
18 .. 20 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 16. februāris 2017 | 12:34

Daugavpilī tiks atklāts lielākais Lattelecom veikals ārpus Rīgas

Publicitātes foto

Piektdien, 17.februārī, plkst. 10.00 Daugavpilī tirdzniecības un izklaides centrā Ditton Nams Cietokšņa ielā 60 durvis vērs līdz šim lielākais Lattelecom veikals ārpus Rīgas. Teju 100 kvadrātmetrus plašās telpas ļāvušas piedāvāto preču klāstu paplašināt par 60%, informē Lāsma Trofimova.

Lattelecom veikalā speciālisti sniegs nepieciešamo atbalstu, lai Daugavpils iedzīvotāji un uzņēmēji varētu izmēģināt un iegādāties jaunāko tehnikutelevizorus, viedtālruņus, klēpjdatorus vai planšetdatorus, pieteikt Lattelecom piedāvātos pakalpojumus mājai un birojam, arī saņemt kompetentu speciālistu konsultācijas. Veikals apmeklētājus gaidīs septiņas dienas nedēļā no pirmdienas līdz sestdienai plkst. 10.00-20.00 un svētdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

“Iegādāties preces atvaļinājumam, mājai, mācībām, darbam un citiem dzīves gadījumiem Lattelecom veikalos ikvienam iespējams, izmantojot dalīto maksājumu bez pirmās iemaksas. Turklāt visa nomaksas perioda garumā nav jāsatraucas par procentiem, papildu līguma maksu, pārmaksu vai kādiem slēptiem maksājumiem,” saka Lattelecom komercdirektors Gusts Muzikants.

Lattelecom veikalos var iegādāties pasaulē atzītu zīmolu, tostarp Apple, Samsung, Huawei, Lenovo, Dell, Asus, LG, Sony, Panasonic un daudzu citu zīmolu televizorus, datortehniku, programmatūru, telefonus, izejmateriālus (t.sk., kabeļus, kartridžus, tīrīšanas līdzekļus) un arī Lattelecom interneta un televīzijas pieslēgumu un sakaru pakalpojumus.
Lattelecom šobrīd ir 17 veikali, kur klientiem notestēt ātrgaitas internetu, pārliecināties par Interaktīvās TV papildiespēju un citu pakalpojumu lietošanas ērtumu. Preču klāstā ir pasaulē atpazīstamu zīmolu piedāvājums gan televizoriem, gan datoriem un viedierīcēm, arī aksesuāriem.

Lattelecom veikali šobrīd atvērti Saldū, Limbažos, Ventspilī, Valmierā, Talsos, Rēzeknē, Ogrē, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Dobelē, Daugavpilī, arī vairākās vietās Rīgā.

D-fakti.lv

Pievienot komentāru