Intervijas

19 augusts

Vārda dienas:
Imanta, Melānija

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Ekonomika | 30. decembris 2016 | 18:27

Nākamgad palielināsies maksa par atkritumu izvešanu

D-fakti.lv

1. janvārī stāsies spēkā grozījumi Dabas resursu nodokļa likumā, kas paredz pakāpenisku likmes paaugstināšanu.

Maksu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu veido trīs komponentessabiedrisko pakalpojumu regulatora apstiprinātais tarifs, Dabas resursu nodoklis, arī maksa par sadzīves atkritumu savākšanu, pārvadāšanu un uzglabāšanu. Ja pieaug kāda no šīm komponentēmpieaug arī kopējās atkritumu apsaimniekošanas izmaksasskaidro speciālisti.
Iedzīvotājiem maksas pieaugums varētu būt ap 10%.

Daudzi iedzīvotāji savās pastkastītēs jau atraduši atkritumu apsaimniekotāju sūtītos informatīvos bukletus par to, ka pieaugs maksa par atkritumu izvešanu.

Atkritumu apsaimniekotāji skaidro, ka atkritumus šķirojot, cenu/ būs iespējams pat samazināt. Taču šāds tarifu kāpums plānots arī turpmāk, ilgtermiņā cenu kāpums/ būs ievērojams.

skaties.lv

Pievienot komentāru