Intervijas

27 maijs

Vārda dienas:
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šonedēļ zvaigznes iesaka pārliecināties, ka veicamie darbi tiek paveikti pēc labākās sirdsapziņas. Saskarsmē ar kolēģiem atturies apspriest pārāk privātus jautājumus, saglabā pēc iespējas profesionālākas attiecības. Ja plāno uzsākt jaunas lietas, zini, ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Savukārt, pirmdiena un otrdiena ir atbilstoša dažāda rakstura pārrunām, birokrātisku jautājumu kārtošanai. Nedēļa nogalē vairāk laika atlicini mīļotajam cilvēkam.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Ekonomika | 30. decembris 2016 | 18:27

Nākamgad palielināsies maksa par atkritumu izvešanu

D-fakti.lv

1. janvārī stāsies spēkā grozījumi Dabas resursu nodokļa likumā, kas paredz pakāpenisku likmes paaugstināšanu.

Maksu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu veido trīs komponentessabiedrisko pakalpojumu regulatora apstiprinātais tarifs, Dabas resursu nodoklis, arī maksa par sadzīves atkritumu savākšanu, pārvadāšanu un uzglabāšanu. Ja pieaug kāda no šīm komponentēmpieaug arī kopējās atkritumu apsaimniekošanas izmaksasskaidro speciālisti.
Iedzīvotājiem maksas pieaugums varētu būt ap 10%.

Daudzi iedzīvotāji savās pastkastītēs jau atraduši atkritumu apsaimniekotāju sūtītos informatīvos bukletus par to, ka pieaugs maksa par atkritumu izvešanu.

Atkritumu apsaimniekotāji skaidro, ka atkritumus šķirojot, cenu/ būs iespējams pat samazināt. Taču šāds tarifu kāpums plānots arī turpmāk, ilgtermiņā cenu kāpums/ būs ievērojams.

skaties.lv

Pievienot komentāru