Intervijas

19 augusts

Vārda dienas:
Imanta, Melānija

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Ekonomika | 9. septembris 2016 | 11:31

Deputāti lemj par finansējuma piešķiršanu biedrībai “Hokeja klubs Daugavpils”

Publicitātes foto

8. septembrī Finanšu komitejā Daugavpils Domes deputāti skatīja jautājumu par finansējuma piešķiršanu biedrībai “Hokeja klubs Daugavpils” 42 446 eiro apmērā, lai nodrošinātu hokeja komandas “Daugavpils LDZ Cargo” dalību Latvijas 1. līgas hokeja čempionātā.

Ar lūgumu par atbalstu Domē griezās biedrība “Hokeja klubs Daugavpils” sakarā ar to, ka VAS “Latvijas dzelzceļš” ir pieņēmusi lēmumu noraidīt sadarbības piedāvājumu. Līdz ar to Daugavpils komandai nav līdzekļu dalībai sacensībās.
Jāpiebilst, ka hokeja komanda “Daugavpils LDZ Cargo” pagājušajā gadā kļuva par Latvijas 1. līgas čempioniem.
 Daugavpils Domes deputāti palūdza sagatavot papildus informāciju par komandas plāniem un virzīja jautājumu skatīšanai Domes sēdē.
Daugavpils Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru