Intervijas

27 maijs

Vārda dienas:
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Nedēļas sākumā aktuāla būs mīlas dzīve un finanšu lietas. Pielūko, lai darba jautājumi nesāk traucēt privātai dzīvei un otrādāk. Noteikti atturies no pārgalvīgas rīcībās, neattaisnota riska. Der apzināties, ka savu daudz labāk panāksi ar pārdomātu un tālredzīgu rīcību. Nedēļas otrā pusē zvaigznes sola aktualizējamies saviesīgo dzīvi, ar radošajām lietām saistīto. Brīvdienās vēlēsies pēc iespējas vairāk miera un klusuma.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Ekonomika | 9. septembris 2016 | 11:31

Deputāti lemj par finansējuma piešķiršanu biedrībai “Hokeja klubs Daugavpils”

Publicitātes foto

8. septembrī Finanšu komitejā Daugavpils Domes deputāti skatīja jautājumu par finansējuma piešķiršanu biedrībai “Hokeja klubs Daugavpils” 42 446 eiro apmērā, lai nodrošinātu hokeja komandas “Daugavpils LDZ Cargo” dalību Latvijas 1. līgas hokeja čempionātā.

Ar lūgumu par atbalstu Domē griezās biedrība “Hokeja klubs Daugavpils” sakarā ar to, ka VAS “Latvijas dzelzceļš” ir pieņēmusi lēmumu noraidīt sadarbības piedāvājumu. Līdz ar to Daugavpils komandai nav līdzekļu dalībai sacensībās.
Jāpiebilst, ka hokeja komanda “Daugavpils LDZ Cargo” pagājušajā gadā kļuva par Latvijas 1. līgas čempioniem.
 Daugavpils Domes deputāti palūdza sagatavot papildus informāciju par komandas plāniem un virzīja jautājumu skatīšanai Domes sēdē.
Daugavpils Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru