Intervijas

29 septembris

Vārda dienas:
Mihails, Miks, Mikus, Miķelis

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Otrdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Žanna Romanovska: raksti

14. augusts 2020 | 22:41

Baltkrievija: pārdzīvojam, raudam un nesaprotam…

Pēdējās dienās man bieži uzdot jautājumu, par ko es balsoju Baltkrievijas prezidenta vēlēšanās. Uzreiz precizēšu lasītājiem: lielākā daļa no mūsu 65 tūkstošiem baltkrievu diasporas Latvijā, nebalsoja Baltkrievijas Republikas prezidenta vēlēšanās, jo nav tās pilsoņi. Latvijas baltkrievi – tie ir Latvijas pilsoņi un nepilsoņi, Krievijas pilsoņi un, iespējams, vismazākā tās daļa ir tieši Baltkrievijas pilsoņi.

27. janvāris 2014 | 10:07

Kaimiņu pieredze: Baltkrievu Salavecīša muiža kā populārs tūrisma objekts

Baltkrievijas ziņu aģentūra BELTA nesen publicēja interesantu informāciju: ziemas svētku laikā baltkrievu Salavecīša muižu apmeklēja vairāk nekā 60 tūkstoši tūristu. Šie skaitļi izraisa patiesu cieņu, īpaši ņemot vērā, ka pasaku brīnumdara rezidence atrodas dziļi mežā, tālu prom no transporta centriem. Kā var izdomāt tūrisma zīmolu, izveidot tālu prom no civilizācijas atpūtas objektu un attīstīt to līdz starptautisko ceļojumu populārajam galapunktam? Baltkrievu pieredzi pētīja Latvijas žurnāliste Žanna Romanovska. {1}