Intervijas

5 decembris

Vārda dienas:
Klaudijs, Sabīne, Sarma

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Piektdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Sestdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Žanna Romanovska: raksti

14. augusts 2020 | 22:41

Baltkrievija: pārdzīvojam, raudam un nesaprotam…

Pēdējās dienās man bieži uzdot jautājumu, par ko es balsoju Baltkrievijas prezidenta vēlēšanās. Uzreiz precizēšu lasītājiem: lielākā daļa no mūsu 65 tūkstošiem baltkrievu diasporas Latvijā, nebalsoja Baltkrievijas Republikas prezidenta vēlēšanās, jo nav tās pilsoņi. Latvijas baltkrievi – tie ir Latvijas pilsoņi un nepilsoņi, Krievijas pilsoņi un, iespējams, vismazākā tās daļa ir tieši Baltkrievijas pilsoņi.

27. janvāris 2014 | 10:07

Kaimiņu pieredze: Baltkrievu Salavecīša muiža kā populārs tūrisma objekts

Baltkrievijas ziņu aģentūra BELTA nesen publicēja interesantu informāciju: ziemas svētku laikā baltkrievu Salavecīša muižu apmeklēja vairāk nekā 60 tūkstoši tūristu. Šie skaitļi izraisa patiesu cieņu, īpaši ņemot vērā, ka pasaku brīnumdara rezidence atrodas dziļi mežā, tālu prom no transporta centriem. Kā var izdomāt tūrisma zīmolu, izveidot tālu prom no civilizācijas atpūtas objektu un attīstīt to līdz starptautisko ceļojumu populārajam galapunktam? Baltkrievu pieredzi pētīja Latvijas žurnāliste Žanna Romanovska. {1}