Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

20 februāris

Vārda dienas:
Vitauts, Smuidra, Smuidris

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Ceturtdiena
Diena
5 .. 7 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Piektdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jānis Silakalns Jaunumi Ekonomika | 1. novembris 2012 | 14:22

Atspēkojot mītus par eiro – kādas patiesībā varētu būt Latvijas iemaksas ESM?

23. novembris 2012 11:11 - Jānis Silakalns

cienījamais DoH, Vēlētos kliedēt Jūsu bažas, ka būs jāmaksā simtiem miljoni latu, lai varētu aizņemties no ESM. Pirmkārt, Latvijas iemaksas ESM būs 40 miljoni eiro (28 miljoni latu) piecu gadu laikā, tātad kopā gandrīz 200 miljoni eiro (140 miljoni latu), tātad runāt par "simtiem miljoniem" ir nedaudz pārspīlēti. Otrkārt, naudu, ko iemaksāsim ESM, visticamāk, aizņemsimies starptautiskajos tirgos, respektīvi, šī nauda netiks ņemta ārā no budžeta un atrauta no citām vajadzībām. Treškārt, par Latvijas ieguldījumu ESM saņemsim procentus, kas daļēji kompensēs/kompensēs (pašlaik - pirms izšķirošo soļu speršanas finansējuma piesaistei - to, protams, grūti pateikt) mūsu izmaksas par iemaksas ESM nodrošināšanai ņemtā aizdevuma apkalpošanu. Ceru, ka šis papildu skaidrojums noderēs.

19. novembris 2012 22:39 - DoH

parEiro neviens miits netika atspeekots...:D "Turklāt iemaksu ESM var salīdzināt ar apdrošināšanas polises iegādi - grūtību gadījumā Latvija iegūs tiesības aizņemties no šī fonda." Aiznjemties..:D redziet redziet..:D jaamaksaa simtiem miljoni par to, ka varees aiznjemties..Kuraa apdrosinaasana atad taa ir? :D

Pievienot komentāru {2}