Intervijas

7 augusts

Vārda dienas:
Alfrēds, Fredis, Madars

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Ceturtdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
.. 2 m/s
Piektdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
20 .. 22 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jānis Silakalns Jaunumi Ekonomika | 1. novembris 2012 | 14:22

Atspēkojot mītus par eiro – kādas patiesībā varētu būt Latvijas iemaksas ESM?

23. novembris 2012 11:11 - Jānis Silakalns

cienījamais DoH, Vēlētos kliedēt Jūsu bažas, ka būs jāmaksā simtiem miljoni latu, lai varētu aizņemties no ESM. Pirmkārt, Latvijas iemaksas ESM būs 40 miljoni eiro (28 miljoni latu) piecu gadu laikā, tātad kopā gandrīz 200 miljoni eiro (140 miljoni latu), tātad runāt par "simtiem miljoniem" ir nedaudz pārspīlēti. Otrkārt, naudu, ko iemaksāsim ESM, visticamāk, aizņemsimies starptautiskajos tirgos, respektīvi, šī nauda netiks ņemta ārā no budžeta un atrauta no citām vajadzībām. Treškārt, par Latvijas ieguldījumu ESM saņemsim procentus, kas daļēji kompensēs/kompensēs (pašlaik - pirms izšķirošo soļu speršanas finansējuma piesaistei - to, protams, grūti pateikt) mūsu izmaksas par iemaksas ESM nodrošināšanai ņemtā aizdevuma apkalpošanu. Ceru, ka šis papildu skaidrojums noderēs.

19. novembris 2012 22:39 - DoH

parEiro neviens miits netika atspeekots...:D "Turklāt iemaksu ESM var salīdzināt ar apdrošināšanas polises iegādi - grūtību gadījumā Latvija iegūs tiesības aizņemties no šī fonda." Aiznjemties..:D redziet redziet..:D jaamaksaa simtiem miljoni par to, ka varees aiznjemties..Kuraa apdrosinaasana atad taa ir? :D

Pievienot komentāru {2}