Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

23 aprīlis

Vārda dienas:
Georgs, Jurģis, Juris

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Ceturtdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Māra Nizinska Jaunumi Politika | 28. septembris 2015 | 19:43

Šūsim hidžabus un parandžas?

rv.lv

Spānijas province Katalonija atkal, jau otrreiz, esot sasparojusies rīkot referendumu. Par neatkarību no Spānijas. Nu, lai rīko, viņi tālu, kāda mums par to daļa, pietiek savu problēmu. Bet, izrādās, ir gan daļa. Pasērfojot internetā, var pārliecināties, ka vairums internetpublikas it kā atbalsta šādu soli. Un tikai retais uzdod jautājumu: kāpēc Katalonija drīkst, bet Krima nedrīkstēja?

Patiesībā, ko gan tur brīnīties un uzdot jautājumus. Vidēji statistiskais Latvijas pilsonis 25 gadus ir tik veiksmīgi audzināts, ka domā tieši to, ko Straujuma, Āboltiņa un Co runā. Savukārt Āboltiņa un Co vītero to, ko pasaka priekšā vai strikti pieprasa lielie Eiropas un ASV onkuļi.

Piemēram, Latvijai bēgļi jāuzņem un tik, cik teiks. Citādi… Katrs var izdomāt pats, kādas būs sankcijas.” Bez tam Latvija ir līdzcietīga. Nupat izlasīju vienu komentārusak, vai tad Vidzeme neuzņemtu atgaliešus, ja Latgalē iebruktu Krievija.

Nu , var tādās kutelīgās diskusijās neparaustīt Krieviju un Latgali. Latgali, kas esot ne visai uzticama. Tāpēc, ka blakus Krievijai, tāpēc, ka visos laikos pratusi sadzīvot ar kaimiņiemkrieviem, baltkrieviem, lietuviešiem. Tāpēc, ka runā citādi nekā Rīgā.

Par to, ka Latgales ļaudis ir brīvāki un patstāvīgāki savā domāšanā, liecina arī šī novada balsojums vēlēšanās. Par sociāldemokrātiem te balso ne jau tāpēc, ka latgalieši būtu stipri kreisi vai sarkani. . Latgale tic Dievam. Un cilvēki te uzskata, ka 25 gados izveidojusies Latvijas elite ignorē Dieva likumus, apzogot tautu un valsti, melojot, atbalstot Sodoma grēku, zogot, pāri darot nabagiem, izlejot svešas asinis.

Vai tad mūsu politiskā elite smagi negrēkoja, kad atbalstīja cilvēku nogalināšanu Irākā vai Lībijā? Vai viņi mums toreiz, pirms iebrukuma Irākā, nemēģināja iestāstīt, ka Latvijai no šī karagājiena būs tikai labums, ka Latvijas bezdarbniekiem Irākā būs darbs, atjaunojot tur sagrauto. Bet valsts vairos ienākumus, kopā ar Ameriku sadalot Irākas naftu. Par cilvēkiem, par ģimenēm, kuras cietīs no iebrukuma Irākā, nedomāja ne Bušs, ne mūsu politiķi.

Šodien bēgļi nāk no citas Tuvo Austrumu valsts. Šodien mūs iežēlina ar sirdi plosošām bildītēm, ar eliti apkalpojošo žurnālistu taisītām reportāžām par bēgļu postu. Bet, jo vairāk skatāmies, jo vairāk jautājumu rodas. Kāpēc šī straume izveidojusies tieši tagad? Kāpēc lielākā daļa bēgļu — jauni un stipri vīrieši, kuriem būtu jāaizstāv sava zeme? Kāpēc viņi nav ar mieru dzīvot tur, kur viņus izmitina?

Vai tomēr nav taisnība tiem politiķiem, kuri saka: šīs bēgļu straumes ir globāls biznesa projekts, kurā iesaistītie darboņi pelna miljardus, pat vairāk nekā ienesīgajā narkotiku biznesā. Cik un kuri politbosi piedalās šajā biznesā, pagaidām var tikai minēt. Lai gan uzminēt nemaz nav grūti.

Es nepavisam negribu teikt, ka arī mūsu politiķi cer saņemt kādu naudu no šī melnā biznesa. Viņi, mūsējie, paklausīgie un padevīgie pseidodemokrāti, priecājas par to, ka lielie onkuļi laiku pa laikam pasauc kopā nofotografēties vai tikšanās reizē Straujumai atļauj sevi nobučot uz vaiga. Tas ir tik eiropeiski, tik toleranti! Paskatieties, kā kopējas fotografēšanas laikā Briselē staro Lietuvas prezidente, cik samulsusi un reizē lepna ir mūsu Laimdota, kad Donalds Tusks viņai paplikšķina pa plecu. Kā mūsējie var iebilst tādiem laipniem un smaidošiem kungiem? Cik tie onkuļi teiks, tik bēgļu uzņemsim. Cik noteiks, tik viņiem maksāsim. Dos mājienu, spļausim uz Krievijas pusi. Norādīs citu, spļausim uz to.

Kad Francijas, Anglijas, ASV apvienotie spēki meta bumbas uz Irākas, Sīrijas, Lībijas pilsētām, mūsu politiķi un priekšnieki neiebilda. Kaut tur gāja un vēl šodien iet bojā tūkstoši. Tūkstoši arī tādu puisēnu kā tas, kura bildi (pēc tam, kad viņš bija noslīcis) publicēja visi Eiropas mediji. Mūs pārņem līdzcietības eiforija: jāuzņem, jāizmitina, jāintegrē, jāmāca vācu (latviešu) valoda un tautas dejas.

Eiropa izšķīst un grimst pašas valdošo politiķu sarūpētos netīros viļņos. Ko darīt tādām kuslām un nabadzīgām valstīm kā Latvija? Visus šos gadus veicinot savas tautas emigrāciju, atjaunotās Latvijas valdības atbrīvojušas vietu Eiropas lielvaru izpostīto zemju iedzīvotājiem.

Var jau teikt: mēs, tauta, neesam vainīgi, mūsu vadoņi visu salaiduši grīstē. Bet kā tu pateiksi? Rīkot referendumu? Latvijas politiķi savlaicīgi parūpējušies, lai nekādu referendumu nebūtu. Nav Latvijas iedzīvotāju spēkos savākt 150 tūkstošus parakstu (par naudu), kā to noteicis Saeimas pieņemtais likums.

Braukt uz Rīgu rīkot protesta akcijas? Vai tām nebūs tāds pats liktenis kā pensionāru protestam, ko ar stieptu “ū-ū-ū” pārmēdīja augsta ranga politiķe? Viņa pārliecināta, ka sēž un vēl ilgi sēdēs Rīgas augstajā namā. Mēs neprotam savus politiķus ne audzināt, ne mainīt.

Tātad šūsim hidžabus un parandžas?

Latgalē musulmaņi diez vai gribēs dzīvot. Bet Rīgā… Varēsim tos hidžabus vismaz Straujumai un Āboltiņai uzdāvināt.

Māra Nizinska, "Rēzeknes Vestis"

Komentāri:

10. marts 2021 22:03 - Alisa

❤️ ︍С­E­­K­­­С З­н­­а­­­к­­o­м­­­c­т­в­a: Бe­­с­пл­aт­­­но, Ан­­oн­им­нo, б­ез Ш­­­лю­­­x и cо­­дe­ржа­нoк, все фo­тк­­и рeа­­­льн­­­ые, а дeвки Б­­eзо­тк­­­aзн­­ые. Вo­­­т сa­­­й­­т —­­­ W­W­­W­­­.­­L­­­V­­1­­­7­­­.­­­C­L­­U­­B

12. oktobris 2015 21:56 - AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC

reklama censored

10. oktobris 2015 17:46 - rover

Tāpēc, ka Krimā nebija nekāda referenduma. Vienīgi izrāde okupācijas legalizācijai.

Pievienot komentāru {3}