Lielā politika
Intervijas
Mūzika kā darbs un izklaide
Normunds Rutulis
23 aprīlis
Vārda dienas:
Georgs, Jurģis, Juris
Horoskopi
Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs
Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

- Diena
- 10 .. 12 C
- Vakars
- 6 .. 8 C
- Vējš
- 4 .. 6 m/s

- Nakts
- 2 .. 4 C
- Rīts
- 2 .. 4 C
- Vējš
- 4 .. 6 m/s
Avots: gismeteo.ru
Aptauja
Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?
Populārākie raksti
Toties mums galviņu noglaudīs
Ar mūsu valdošajiem politiķiem tautai garlaicīgi nebūs. Katru dienu kaut kāda anekdote (biežāk gan t ... {271}
2. Aizgājuši aizsaulē... {2}
3. Daugavpils slimnīcā pēc iespējas izvēlēties Covid-19 vakcīnu «aizņemtas» visas devas {6}
4. Nedēļas nogalē sāksies silta laika periods; nākamnedēļ gaidāmi +20 grādi {1}
5. Par pulcēšanos dzimšanas dienas ballītē Daugavpilī uzliek no 50 līdz 500 eiro sodus {5}
6. Pastāv iespēja, ka nākamnedēļ termometra stabiņš pakāpsies virs +20 {6}
7. Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021
8. Sabiedriskā dzīve pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas – kas jāzina {4}
9. Aicinot investēt kriptovalūtā, viltvārži izkrāpj 16 tūkstošus eiro {7}
Transporta kustības saraksts Daugavpilī
Māra Nizinska
Jaunumi
Politika
|
30. jūlijs 2014 | 12:33
Toties mums galviņu noglaudīs
ādas dīvāni Gaukite greitą ir patikimą paskolą rimtai. Jums reikia finansuoti savo namus, savo verslą, automobilio įsigijimą, įmonės kūrimą, 3% darbo užmokesčio normą, priklausomai nuo prašomos sumos. Jūsų asmeniniams poreikiams, didžiausia abejonė prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu Gauti paskolą. Mano adresas El. El. Paštas: ubicapotocka4@gmail.com
Sveiki Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Mēs piedāvājam kredītus ar 2% procentu likmi, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas (adribay0008@gmail.com).
ādas dīvāni Gaukite greitą ir patikimą paskolą rimtai. Jums reikia finansuoti savo namus, savo verslą, automobilio įsigijimą, įmonės kūrimą, 3% darbo užmokesčio normą, priklausomai nuo prašomos sumos. Jūsų asmeniniams poreikiams, didžiausia abejonė prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu Gauti paskolą. Mano adresas El. El. Paštas: 19dc1964@gmail.com
Labdien! Tas ir informēt plašu sabiedrību, ka Irēnas Fernandezes kundze, cienījama privātā aizdevuma aizdevējs, ir atklājusi finansiālu iespēju visiem, kam vajadzīga jebkāda finansiāla palīdzība. Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai dzēstu savus parādus, vai jums ir nepieciešams kapitāla aizdevums, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jūs esat noraidījis bankas un citas finanšu aģentūras? Neskatoties tālāk, jo mēs esam šeit par visām jūsu finansiālajām problēmām. Mēs skaidri un saprotami izsakām aizdevumus ar procentu likmi 2% cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībām, noteikumiem un nosacījumiem. Nepieciešama kredīta pārbaude, 100% garantēta. Sūtiet mums vēstuli uz: (irenegironfernandez@gmail.com)
sveiki mans vārds ir Anne Bazalova, esmu no latviešu valodas, es tikai saņemšu konsolidācijas aizdevumu no bankas 10 000,00 eiro, jūs varat ar e-pastu nosūtīt bankai e-pastu; ubaglobelbankplc@gmail.com
ĀRĒJS VĪRIEŠU LĪGUMA PIEDĀVĀJUMS PIETEIKTIES TAGAD: (queenethloans@gmail.com) Vai meklējat biznesa aizdevumu? Personīgais aizdevums, mājokļa kredīts, automašīna Aizdevums, studentu aizdevums, parāda konsolidācijas aizdevums, nenodrošināti aizdevumi, riska darījumi Kapitāls utt. Vai jums ir atteikts aizdevums no bankas vai Jebkādu iemeslu dēļ. Mēs esam privāti aizdevēji, aizdevumi Uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un pieejamu procentu likmi 2% procentu likme. Ja interesē aizdevums? Sazinieties ar mums šodien šodien (queenethloans@gmail.com) un šodien saņemiet savu aizdevumu. Whatsapp: +2348062209818
reklama censored
8. augusts 2014 21:29 - JK Cik tev puisīt-meitenīt to gadiņu? ...no Doņeckas uz Latviju atbraukušie bēgļi - viņi nav nevienā karotāju pusē, viņi ir pret karu - pret karu!!! Nav nevienā pusē? Viņi ir asiņainajā eironato pusē. Ko tad skrēja uz šejieni?
censored
censored
- kāpēc Drošības policija šo "rēzeknes Māru" joprojām nav uzaicinājuši uz pārrunām par nacionālā naida kurināšanu? Ko viņa vēlas panāk t- Latvijā 2 Ukrainu??? - pašai laikam dikti patiktos tad asiņainus rakstus rakstīt... Ja vēlies, Māra - dodies uz Russija, brauc uz Donbasu, bet nevajag te sēt naidu starp tautām. Izlasiet "Nasha" ko raksta no Doņeckas uz Latviju atbraukušie bēgļi - viņi nav nevienā karotāju pusē, viņi ir pret karu - pret karu!!!
31. jūlijs 2014 11:29 - artis Šļūc pēc banāniem, savam pērtiķim.
skumji, ka Rēzeknes avīzes redaktore ir tāda PSRS un koloradņiku atbalstītāja
Pievienot komentāru {271}