Intervijas

11 augusts

Latvijas brīvības cīnītāju piemiņas diena

Vārda dienas:
Liega, Olga, Zigita, Zita

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Otrdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Trešdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Māra Nizinska Jaunumi Politika | 18. jūnijs 2014 | 15:50

Kā Laimdota Ukrainai laimi vēlēja

Lai kā Latvijas cenzori cenšas ierobežot mūsu lasām un skatāmvielu, nekas prātīgs viņiem no tā nesanāk. Tāpat jau mēs visi visu zinām. Arī par to, kas patiesībā notiek Ukrainā.

Laikā, kad mūsu premjere jaunajam Ukrainas prezidentam apliecināja cieņu un solīja atbalstu, Slavjanskā sabumbotā mājā artilērijas lādiņa šķemba atņēma dzīvību piecus gadus vecai meitenītei (pēc Latvijas un Eiropas terminoloģijas — “separātistei”). Darbīgajā, viesmīlīgajā un vēl nesen ziedošajā valstī vara, sodot savus pilsoņus, drupās pārvērš viņu mājas, rūpnīcas. Sagrauti elektrotīkli, ūdensapgādes sistēmas, skolas, slimnīcas. Ukrainā vara slepkavo savu tautu.

Un Latvijai tas ir pieņemami? Tas ir normāli? Diemžēl mūsu valdībai šķiet, ka tas ir atbalstāmi. Ne jau velti premjere pirmoreiz Latvijas un Ukrainas neatkarības gados pa galvu pa kaklu aizlaidās uz kara plosīto zemi apliecināt savu un Latvijas atbalstu jaunievēlētajam Ukrainas prezidentam. Tātad arī viņa politikai, viņa centieniem ar raķetēm un bumbām sodīt tos, kuri grib dzīvot citādāk, kā līdz šim.

Latvijas medijos, kas cītīgi apkalpo valdošos politiķus, neatradīsim nevienu rakstu, nevienu sižetu, kurā būtu pausts — nē, ne nosodījums, bet kaut vai šaubas par to, ka Ukrainas pašreizējā ļoti nacionālā (tāpat kā Latvijā) vara izvēlējusies pareizos līdzekļus savas tautas nomierināšanai. Bumbas uz mājām, slimnīcām, skolām tiek mestas par to, ka kāds reģions vēlējās dzīvot ne tā, kā līdz šim.

Savukārt Latvijas valdība, izsakot un izrādot savu atbalstu tādai konflikta noregulēšanas metodei, netieši pateikusi arī Latvijas iedzīvotājiem: tādas dumpīgo ļautiņu nomierināšanas metodes demokrātiem ir pieņemamas un, ja nu kas, var tikt pielietotas arī pie mums. Piemēram, Latgalē, kuru valdošie politiķi vienādiņ tur aizdomās par separātismu, par simpatizēšanu Krievijai, par dumpīguma garu...

Starp citu, Latvijas politiķi, tāpat kā Kijevas varasvīri, pēdējā laikā vairs nesaka, ka Doņeckā un Slavjanskā karo Krievijas armija. Saka: tur nemieru ceļ prokrieviski noskaņotie separātisti. Līdz ar to vara atzīst, ka Doņeckas, Slavjanskas, Luganskas iedzīvotājus ar bumbām, raķetēm un lodēm soda par ... nepareizu noskaņojumu, par to, ka viņi domā ne tā, kā patiktu jaceņukiem, porošenko un viņu Rietumu labdariem. Tostarp arī pašreiz Latvijā valdošajiem politiķiem.

Un te nu nav nekā jauna. Mūsējie vienmēr steigušies paust atbalstu Rietumu demokrātiem un viņu metodēm cīņā ar nepareizi domājošiem un nepareizi dzīvojošiem cilvēkiem. Ej nu sazini, kā būtu, ja mūsu Rietumu draugi, žurnālisti, kuri ne visai sen bija sabraukuši Daugavpilī, patiešām būtu tur atraduši separātisma pazīmes. Varbūt viņu valdības arī mudinātu mūsējo sodīt iedzīvotājus par nepareizu domāšanu ar bumbu un raķešu palīdzību. Kā pašreiz Slavjanskā un Doņeckā?

Jūs teiksiet, pārspīlēju. It nemaz. Vai tad pasaule nav lieciniece tam, kā Latvijas lielie draugi centās un cenšas ieviest demokrātiju Irākā, Afganistānā, Sīrijā? Vai mēs neatceramies, kā Latvija, atbalstot lielo draugu centienus, tērēja naudu un cilvēku resursus, uzspiežot Rietumu vērtības jebkurā pasaules malā?

Skatos internetā bumbu un raķešu sapostītās mājas Doņeckā un Slavjanskā, skatos jaunā Ukrainas prezidenta inaugurācijas ceremoniju un mūsu premjeres sirsnīgo apsveikumu. Ne jaunizcepto prezidentu, ne oficiālo Latviju neuztrauc fakts, ka turpat ne visai tālu no Kijevas gaudo bumbas, mīnas nogalina bērnus un sievietes, ka tūkstoši ģimeņu devušies bēgļu gaitās. Par to — ne vārda...

Latvijas valdība nesen atrada desmitus tūkstošus eiro Mai-dana nemiernieku ārstēšanai. Tāpēc ka Kijevas Maidanam bija Rietumu draugu atbalsts. Diemžēl ne labestīgā vecmāmuļa Straujuma, ne citi valdības vīri un sievas, ne arī oficiālā prese ne vārdiņa nav bildusi par to, ka Ukrainā vara ar Rietumu demokrātu svētību sagrauj pilsētas un ciemus, drupās pārvērš separātistu — ogļraču, pensionāru — mājokļus, skolas, slimnīcas, bērnudārzus. Vai nu mūsu politiķi neapjauš jeb arī paši neizlemj, kam palīdzēt, ko nosodīt, kam inaugurācijas ballē roku spiest.

Pat ja šī roka ir “separātista” bērna asinīs...

Māra Nizinska, Rēzeknes Vēstis

Komentāri:

13. jūlijs 2017 21:11 - Sir Joel Williams

reklāma

4. jūlijs 2017 12:31 - daniella gomez

reklāma

4. jūlijs 2017 12:30 - daniella gomez

reklāma

26. februāris 2017 05:31 - Blanca Payne

Laba diena visiem šajā mājas lapā varētu liecināt, kā es kļuvu glābšanas Mr Sergejs Shikunov Kad es biju noārdīt. Es esmu kundze, Blanca Payne pēc nosaukuma. Es dzīvoju ASV, es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu pretendentiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ​​ir izkrāpšanu pirms visur mēnešiem man bija finansiāli saspringtas, un jo mans izmisums man bija cheated ar vairākiem tiešsaistes aizdevējiem. Man bija gandrīz zaudējis cerību, kamēr mans draugs minēti mani ļoti uzticamu aizdevējs sauc Mr Sergey Shikunov kas man aizdot aizdevumu $ 100,000 8hrs bez stresa. Ja Jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu, vienkārši sazināties ar viņu pa e-pastu: (sergeyshikunov@yahoo.com), kas ir iemesls, kāpēc es esmu, izmantojot šo vidēja brīdināt visus kredītvēsturi, jo ellē es pagājis rokās šo krāpniecisko aizdevējiem. un kā es biju glābšana vīriešu, SERGEY SHIKUNOV. Un es negribu no jums iziet cauri šādai elli, ka es devos rokās šo viltus tiešsaistes aizdevējiem, es arī gribu, lai jūs man palīdzēt nodot šo informāciju cilvēkiem, kas ir nepieciešama aizdevuma, kad tev savu aizdevums Mrs Blanca Payne, es lūdzu, lai Dievs dod viņam. dzīve Dievs svētī viņu mūžīgi labā viņš ir paveicis manā dzīvē. Kundze, Blanca Payne

12. oktobris 2015 21:54 - AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC

reklama censored

17. augusts 2015 07:53 - cariandavid

reklama censored

31. decembris 2015 08:10 - pergidus

darīts precīzi forši teikts tomēr jāsaņem uzslavas no briseles tas ir galvenais varbūt atļaus vēl budžetu pakonsolidēt maigi ...

31. decembris 2015 08:10 - pergidus

darīts precīzi forši teikts tomēr jāsaņem uzslavas no briseles tas ir galvenais varbūt atļaus vēl budžetu pakonsolidēt maigi ...

24. oktobris 2014 12:19 - Мара

Мара Низинская забыла о боге на старости лет.

30. septembris 2014 22:30 - o - la - lā

Andrejam. Ei tu vājprāti! Ja Krievija iebruktu Ukrainā - PĒC NEDĒĻAS TĀ VAIRS NEEKSISTĒTU. domā ar galvu!

30. septembris 2014 20:29 - Andrejs

Klau, Māra, tu gadījumā neesi uz vecumdienām prātu izmīzusi ?? Krievija iebrūk Ukrainā, un ko tad viņiem vajadzēja darīt, novikt bikses ? Vājprāts.

29. augusts 2014 14:34 - daugavpilietis

jāsprot, ka tur ir karš, un tie "separātisti" arī nav nekādi svētie - kāpēc viņi neļauj visiem aizbraukt, kāpēc paši lielās un vēl iemūžina video leicības (pilns internets) kad spridzina visas jūsu minētās vietas, vai kad laineri notrieca utt, kāpēc viņi paši ieņem valsts ēkas, iestādes, protams ka pretī saņems šāvienus, un cietēji viemēr ir paraustā tauta. lode nešķiro kurā pusē tu esi. tiešām žēl to vietējo cilvēku, kas diemžēl nekā nevar aizstāvēties, bet palielam to uzsāka tieši separātisti, kas tiek sponsorēti no Krievijas (ar ieroču piegādēm, apmācībām utt), tas ir fakts. Kaut kā neticās ka parasti vietējie iedzīvotāji aizbrauc uz krievu bāzēm un savāc tur ieročus atgriežas caur robežu un cīnās pret Ukrainas varu. Tie ir sponsorēti grupējumi, kas saņem uz to visu vajadzīgo mantu, un ja Putins saka ka nav vainīgs, tad kas viņš par armijas virspavēlnieku, ja no viņa bāzēm simtiem kara tehnikas vienību nozog un "v samovolku" tūkstošiem karavīru dodas. smieklīgi, bet tā tas viss izskatās no malas. visi labi atceras to pašu krimu, kad visu laiku apgalvoja ka krimā nav krievu karavīru, beigās tomēr izrādās tie tur bija vēl kādus 3 mēnešus pirms referenduma ieradušies un pats Putins to atzina, nu un kurš tur propogandē kaut ko vai melo?!

11. augusts 2014 23:12 - o - la - lā

Es to Laimdotu nesaprotu. Vecs cilvēks, pieredzējusi kara šausmas, ja ne kara šausmas tad vismaz pēckara postažu, (bet varbūt dzīvojusi zaļi) nostājas fašistu pusē. Jautājums, kas viņa ir un kas šai aiz ādas?

4. augusts 2014 01:00 - Jānis

Jā, skumji, bet visam savs laiks. Laidiet taču reiz to tanti pensijā, rādās nogurusi pavisam.

15. jūlijs 2014 08:34 - gatis

Kas ir koloradņiks?

Pievienot komentāru {20}