Intervijas

26 novembris

Vārda dienas:
Konrāds, Sebastians

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Ceturtdiena
Diena
2 .. 4 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Māra Nizinska Jaunumi Politika | 18. marts 2014 | 14:41

"Mēs te tādā mierīgā nomalē"

2. aprīlis 2014 07:46 - nelaimes putns

19. marts 2014 17:44 - AG DOMĀJU, MĀRAI NEZINSKAI PĒDĒJAIS LAIKS ATŅEMT LR PILSONĪBU UN IZRAIDĪT ŠO UZ KRIEVIJU !!! --------------------------------------- Bet es domāju ka šādiem laiks labāk iepazīt rietum-paradīzi, un neatgriezties.

25. marts 2014 11:51 - АВАТАР

artis умный вы наш, с какой стати я должен со своей родины уезжать. у меня здесь предки жили с древних времён.

19. marts 2014 17:44 - AG

DOMĀJU, MĀRAI NEZINSKAI PĒDĒJAIS LAIKS ATŅEMT LR PILSONĪBU UN IZRAIDĪT ŠO UZ KRIEVIJU !!!

19. marts 2014 09:58 - Ольга

Я почитав ряд Ваших статей - захотела выписывать Вашу газету....

18. marts 2014 15:23 - artis

....Mēs šodien uztraucamies un mītiņojam: Krievija grasās oku-pēt Krimu un Doņecku... Un ļaujam, ka mūs jau cik gadus okupē zviedri, vācieši, dāņi... Cienījamā! Ne zviedri, ne vācieši, ne dāņi nav sūtījuši latviešus uz Gulaga nometnēm utt. Un vai tad ES un NATO ir vainīgi, ka mums klājas slikti? Aizbrauciet uz Igauniju un paskatieties! Viņiem tajā pašā ES klājas daudz labāk! Vai tikai vaina nav mūs pašos? Un ja kādam ir tik mīļa Krievija, tad, lūdzu, laimīgu ceļu, nevienam taču nav liegts dzīvot tajā laimes zemē. Var paskatīties, kā tauta dzīvo Ostrovā, Veļikije Lukos vai tamlīdzīgās izmēros ar Rēzekni līdzīgās pilsētās. Un nevajag jau pat Igauniju skatīties. Tekstā minētajās Cēsīs, tāpat Valmierā, Jelgavā diez vai daudz cilvēku domā tā kā rēzeknieši, daugavpilieši...

Pievienot komentāru {5}