Intervijas

26 novembris

Vārda dienas:
Konrāds, Sebastians

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Ceturtdiena
Diena
2 .. 4 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Māra Nizinska Jaunumi Politika | 6. novembris 2013 | 09:53

Par "ļaunprātīgo" zemnieci un "cītīgajiem" ierēdņiem

9. janvāris 2014 13:18 - Zane

Visgodīgāk būtu, ja VID un Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvalde šo jautājumu atrisinātu savā starpā, nevis tagad vēl trenkājot lauksaimniekus nākt pēc izziņām, tad nest tās uz VID. Un nav vēl teikts, ka šādas izziņas derēs VIDam., Ja jau Valsts institūcijas šo putru ievārīja, tad lai arī savā starpā to arī nokārto, jo galu galā viņas tiek uzturētas no iedzīvotāju nodokļiem....

14. decembris 2013 15:10 - ab

не могу согласится, что "raksts tendenciozs". действительно, службе гос. доходов прежде чем изводить тонны бумаг, конвертов и марок стоило бы посчитать - будет ли хоть один сантим (цент, копейка)прибыли от их письма. а от их письма только убытки, как минимум на цену бумаги, коверта, марки. все письма, пришедшие из службы гос доходов я лично не вскрываю, а складываю в ящик, что б сдать их в макулатуру и действительно получить хоть сантимовый, но доход. а угроз их мне не страшно, ведь есть закон, суд - поборемся!

6. decembris 2013 21:30 - ns

Tendenciozs raksts

Pievienot komentāru {3}