Intervijas

29 maijs

Vārda dienas:
Maksis, Raivis, Raivo

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Piektdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Māra Nizinska Jaunumi Politika | 7. augusts 2013 | 17:06

Par babas Geļas Jūrmalas biznesu un...

21. augusts 2013 07:59 - mūsējie to paveica

Zināma mērķa labad politikā var noslēgt vienošanos pat ar pašu nelabo - ir tikai jābūt pārliecībai, ka tu apvedīsi ap stūri velnu, nevis velns tevi.

7. augusts 2013 18:13 - Silvija Potaša

Jā,Māra,jau ir jūtams vēlēšanu tuvums. Jau skaisti iepozē TV ekrānos viens otrs izbijis deputāts.Jau sākušās skaistas un gludas runas.Es teiktu,pat slidenas lietas. Es uzskatu,ka partiju sistēma Latvijai ir tas pats,kas alkohols čukčām un indiāņiem-apreibina ļoti un degradē. Kāpēc iztaisītas partiju vēlēšanas? Dzīvē nemaz tik daudz politisko virzienu es nemaz nezinu.! Varbūt kādas 4. Nosaukumus gan var izdomāt daudz un dažādus.Latvijai jāizvēlas cits Valsts pārvaldes ceļš. Kas varētu būt raksturīgs tikai vienīgi vien Latvijai? Var izveidot tādu publisku diskusiju,vai ne?

Pievienot komentāru {2}