Intervijas

26 novembris

Vārda dienas:
Konrāds, Sebastians

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Ceturtdiena
Diena
2 .. 4 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Māra Nizinska Jaunumi Politika | 7. augusts 2013 | 17:06

Par babas Geļas Jūrmalas biznesu un...

21. augusts 2013 07:59 - mūsējie to paveica

Zināma mērķa labad politikā var noslēgt vienošanos pat ar pašu nelabo - ir tikai jābūt pārliecībai, ka tu apvedīsi ap stūri velnu, nevis velns tevi.

7. augusts 2013 18:13 - Silvija Potaša

Jā,Māra,jau ir jūtams vēlēšanu tuvums. Jau skaisti iepozē TV ekrānos viens otrs izbijis deputāts.Jau sākušās skaistas un gludas runas.Es teiktu,pat slidenas lietas. Es uzskatu,ka partiju sistēma Latvijai ir tas pats,kas alkohols čukčām un indiāņiem-apreibina ļoti un degradē. Kāpēc iztaisītas partiju vēlēšanas? Dzīvē nemaz tik daudz politisko virzienu es nemaz nezinu.! Varbūt kādas 4. Nosaukumus gan var izdomāt daudz un dažādus.Latvijai jāizvēlas cits Valsts pārvaldes ceļš. Kas varētu būt raksturīgs tikai vienīgi vien Latvijai? Var izveidot tādu publisku diskusiju,vai ne?

Pievienot komentāru {2}