Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Ceturtdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Māra Nizinska: raksti

20. jūnijs 2013 | 09:44

Par naudu un... rīkstēm

Naudas jautājumi diemžēl ir aktuāli vienmēr. Tajā vai citā aspektā. Pašreiz, piemēram, aktualizējies pensiju indeksācijas jautājums. Nodevuši medijiem aizvadīto vēlēšanu apskatus, redzamākie Latvijas žurnālisti un politologi šonedēļ pievērsās senioru saceltajam troksnim ap pensiju indeksāciju. Kam indeksēt, par cik indeksēt? “Viņi taču visu mūžu strādājuši citas valsts labā” (I. Viņķele).

13. jūnijs 2013 | 20:26

Gribam kā labāk, iznāk kā vienmēr

Balsojam par pareizajiem, ievēlam ne tos, kurus gribējām, — tā tas notiek katrās vēlēšanās. Arī šoreiz daudzi mūsu lasītāji jau izteikuši neapmierinātību ar vēlēšanu rezultātiem gan Rēzeknē, gan novados.

21. maijs 2013 | 12:02

Tautiet's manim apsolīja...

Jo tuvāk vēlēšanas, jo vairāk skaistu solījumu izskan, jo saspringtāka, nervozāka gaisotne Latvijā. Kacina skatītājus teledebates gan valsts, gan reģionālajos kanālos. Kacina tāpēc, ka visi kandidāti sola medusmaizi. Ja viņus ievēlēsim.

19. aprīlis 2013 | 17:41

Klāt priekšvēlēšanu laiks

Kāda laime! Latvijā beidzot klāt... domājat, pavasaris? Nē, pavasaris drusciņ aizkavējies. Latvijā sācies kārtējais priekšvēlēšanu laiks, kad krāšņiem ziediem zied skaisti solījumi; laiks, kad mūsu ievēlētie tautas kalpi atkal kļūst simpātiski smaidīgi. Nonācis tiktāl, ka svarīgie kungi, kuri parasti rāda vēlētājiem drūmu vaigu, sāk elektorātam kaut ko labu solīt.

8. aprīlis 2013 | 07:33

Troļļi atgriežas?

Tā, komentējot Jāņa Maizīša apstiprināšanu visvisgalvenā Satversmes sarga amatā, uzrakstījis “Rēzeknes Vēstu” lasītājs Jānis Sakstagalietis (droši vien pseidonīms). Kāpēc troļļi? Tāpēc, ka šo radījumu sūtība saskaņā ar ziemeļtautu folkloru un ticējumiem ir ieriebt cilvēkiem. “Zviedrijā, Norvēģijā troļļus nemīl, toties pie mums apčubina un ceļ amatos,” raksta Jānis.

13. marts 2013 | 12:34

Aiz ziedu pušķiem

Svētkos, 8. Marta, būtu jārunā un jāraksta par kaut ko skaistu, patīkamu. Par puķēm, prieku un smaidiem. Diemžēl nesanāk. Mūsu dzīvē melnu mākoņu vairāk nekā saules... {1}

6. marts 2013 | 15:12

Paskaitīsim naudiņu, kungi!

Kāds “Rēzeknes Vēstu” lasītājs nesen, piezvanot uz redakciju, teica, ka turpmāk vairs avīzi neabonēs. Viņu šokējot skarbā pilsētas domes kritika, kas bieži lasāma avīzes slejās. “Būtu jākaunas skaitīt naudu svešā kabatā, kā jūs to darāt,” savu vēstuli pabeidz nu jau laikam bijušais “RV” lasītājs Ivans Ivanovs (tā viņš parakstījies). {2}

11. februāris 2013 | 09:36

Kas būs, kas nebūs

Janvāra otrajā pusē mūsu valdošie vīri un sievas tur, Rīgā, saražojuši veselu lērumu dažādu lēmumu, kas tūlīt vai drusku vēlāk noteikti ietekmēs Latvijas pavalstnieku dzīvi. Šoreiz nedēļas notikumu apskatā mēģināšu nosaukt dažus no šiem lēmumiem ar saviem vai manu kolēģu žurnālistu komentāriem.

1. februāris 2013 | 22:41

Vai modīsimies?

Aukstais janvāris Latvijas politiķiem izvērties diezgan karsts. Pašu negausības un neuzmanības dēļ. Varēja kaut kā nemanāmi un klusi paveikt to algu pielikšanu sev un politiskajiem komisāriem valsts uzņēmumos. Protams, varēja, bet, vāroties savā sulā, politiķi no sirds noticējuši Valda Dombrovska mantrai, ka krīze Latvijā patiešām beigusies. Un tad jau likumsakarīgi, ka Latvijas veiksmes stāsta sacerētājiem pienākas bonusi.

23. janvāris 2013 | 18:55

"Vidējā temperatūra — normāla"

No LTV pārraides uzzinājām oficiālu informāciju: Latvijā vidējā alga pašreiz esot 340 latu, vidējā pensija — 180. {1}

11. janvāris 2013 | 15:11

Vai jaunajā gadā būsim patrioti?

Latvijas valstsvīru optimistisko runu sabužināti, esam iesoļojuši 2013. gadā. Protams, ar cerībām, jo ir tik cilvēcīgi cerēt, ka nākotne būs gaišāka. Īpaši priecīgi šie svētki bija tiem mazajiem, kurus apraudzīt no Anglijas vai Īrijas bija ieradies tētis vai māmiņa, vai abi divi. Vecmāmiņa ir laba un mīļa, taču bez māmiņas un tēta slikti, mazā sirsniņa sāp kā augonis. Jautāju Jānim, kurš Anglijā dzīvo un strādā jau četrus gadus, vai tomēr nedomā atgriezties mājās. “Ja es te varētu nopelnīt mēnesī 400 latu uz rokas, atgrieztos uzreiz...”

26. decembris 2012 | 12:06

Labo darbu laiks

Eiropa un Latvija aizvadījusi šīs ziemas sniegotāko nedēļu. Kaut arī visas radības ziemu gaida, taču ziema, kā vienmēr, pārsteidz mūs nesagatavotus: mašīnas iestrēgst netīrītos ceļos, koki krīt uz elektrolīnijām. Ceturtdien ātrās palīdzības mašīna iestrēga netīrītajā Zavoloko ielā. Vietu, kur pārlaist nakti, meklē bezpajumtnieki, bet Rēzeknes maznodrošinātie i salā, i putenī stāv rindā pēc siltas zupas. {1}

10. decembris 2012 | 07:02

Šis tas par pasaules galu

“Pasaules gals, pasaules gals,” ķērc vārnas aiz loga un diktori televīzijā. Planētas nostāšoties vienā rindā un aizsegšot sauli, “vrednajam” kaimiņam mežā kāja aiz ciņa aizķeršoties, un viņš dabūšot piecus punus, kā tas pirms trim tūkstošiem gadu pareģots maiju cilts kalendārā; “Latvijas balzama” noliktavās beigšoties degvīns, bet visas “Maximas”, cik to pasaulē ir, būs slēgtas...

14. novembris 2012 | 21:11

Pārdomas novembra noskaņās

Biju komandējumā Rīgā — pēc Valsts prezidenta Andra Bērziņa ielūguma. Viņa kanceleja jau nedēļu iepriekš painteresējās, kādus jautājumus “Rēzeknes Vēstis” uzdos prezidentam. Kad uzzināja, ka pēc Stoļerovas sieviešu lūguma gribu atkal atgriezties pie jautājuma (vienreiz to jau uzdevu) par 1990. gadu naudas aizņēmumu (dažādu, tajos laikos deficītu mantu iegādei PSRS valdības izsludināts), prezidenta kancelejas darbinieks teica, ka “RV” un “RV” lasītāju nostāja saistībā ar šo aizņēmumu nav korekta.

29. oktobris 2012 | 09:27

Deputātiem nav jāatskaitās?

Šonedēļ mūsu redakcijas pasta kastītē bija iemesta anonīma vēstule. Rakstītājs solās “RV” vairs nelasīt, ja avīze arī turpmāk kritiski izteiksies par valdības vīriem un sievām. {2}

«  1 | 2 | 3 | 4 | 5  »