Intervijas

30 marts

Vārda dienas:
Ilgmārs, Nanija

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Pirmdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Otrdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Māra Ošuroka Jaunumi Sabiedrība | 22. maijs 2012 | 12:15

Mīlestības aktivizēšana (turpinājums)

Skaitlis 8 fen šui praksē ir viens no laimīgākajiem, ķīniešu valodā fonētiski tas skan tāpat kā “labvēlīga izaugsme”. Spēcigajam Bagua ir 8 malas, astoņi sektori, kas saistīti ar cilvēka dzīves galvenajiem centieniem.

8 veidi, aktivizēt mīlestības sektoru:

1. Piekariet sarkanas laternas.

2. Ienesiet jan enerģiju ar sarkanām un dzeltenām svecēm.

3. Novietojiet dažus pāru simbolusmandarīnpīles, dūju pāri.

4. Nolieciet caurspīdīgu kristālu.

5. Izmantojiet divkāršās laimes simbolu.

6. Piekariet kalnu ainavas, lai stiprinātu zemes enerģiju.

7. Izmantojiet interjerā maģisko mezglu.

8. Lieciet vāzēs narcises un peonijas, magones.

Skaitlis 8 fen šui praksē ir viens no laimīgākajiem, ķīniešu valodā fonētiski tas skan tāpat “labvēlīga izaugsme”. Spēcigajam Bagua ir 8 malas, astoņi sektori, kas saistīti ar cilvēka dzīves galvenajiem centieniem.

8 vērtīgi padomi guļamistabas iekārtošanā:

Gleznas, attēlus var novietot gan laulības zonā, gan citās vietās atbilstoši interjeram. Visus priekšmetus vēlams turēt uz tiem speciāli atvēlētiem plauktiņiem, apmēram kafijas galdiņa augstumā. Ja nav tādas iespējas, vismaz uz sedziņas. Pret akmeņiem, figūriņām jāattiecas ar cieņu, tie reizēm jāattīra tekošā ūdenī vai jāuzlādē Mēness gaismā. Mēness austrumniekiem skaitās laulības dievs

Vēja zvani jānovieto atbilstoši konkrētam gadam.

2006. gadā ZR, A

2007.gadā R, DA

2008. gadā ZA

2009. gadā D, ZR

Svarīgs laulības gultas novietojums. Vēlamāk būtu novietot gultu no durvīm pa diagonāli pretējā labajā stūrī. Labāk, ja gulta kaut vienā pusē (galvgalī vai vienā sānā) cieši saskaras ar sienu. Ir labi, ja guļot gultām var redzēt un kontrolēt durvis. Nevajadzētu gultu novietot , ka durvis to it sadala. Vēl sliktāk, ja telpā ir divas durvis, kas atrodas vienas otrām pretī un gulta pa vidu. Gulta nedrīkst atrasties ar galvgali vai kājgali pret durvīm, jo to sauc pa nāves pozīciju. Gultu nevajadzētu novietot tieši ar galvgali blakus durvīm.

Gultaiieteicams ieapaļš galvgalis. Ja galvgaļa nav vispār trūkst atbalsta. Gultai jābūt ar vienu matraci. Gulta nav vēlama antīka! Nevajadzētu savā gultā laist bērnus, varbūt retu reizi, un nekādā ziņā jau ne svešus cilvēkus!

Raugieties, lai telpā blakus gultai (aiz tās pašas sienas) vai virs, zem tās, neatrastos tualete vai ūdens (baseins), kas atņems enerģiju, radīs strīdus, pasliktinās veselību! Ja nu tomēr nav citas iespējas, centieties pie sienas karināt keramiku, koka izstrādājumus, attēlus, kuros redzamas lietas, kas tiecas uz augšu. Arī vannas istabas sienām tad jābūt flīzētām, poda vākam nolaistam durvīm vienmēr aizvērtām.

Arī gleznas ar ūdeni guļamistabā nav ieteicamas

Spoguļi guļamistabā nav vēlami, un nekādā gadījumā tos nevar novietot , ka redzams gultā guļošais. Spoguli var novietot blakus gultai vienā vai otrā pusē galvgaļa zonā, bet ne tieši virs galvgaļa, bet sānos. Ja istabā daudz spoguļu vai tie nepareizi novietoti, laulātie var kļūt neuzticīgi, jo negūs apmierinājumu un meklēs to ārpus mājas. Spoguļus var uz nakti aizklāt, ja nav iespējams tos pavisam aizvākt. Arī tualetes galdiņa spogulis jānovieto , lai tas netraucētu vai jāaizklāj.

Ilgu laiku precētie drīkst gulēt atsevišķās gultās un pat guļamistabās.

Guļamistabai ieteicamie toņi ir sekojoši: pasteļtoņi, jo ir enerģija. Attiecību sākumperiodā var atļauties arī sarkanos toņus, bet vēlāk tos labāk nomainīt pret maigākiem. Var atļauties arī tapešu vai gultas veļas rakstus ar ziediem, bet labāk sīkiem. Izņēmums - gleznas, kurās var būt attēloti arī lieli ziedi.

Mēbeles vēlamas vienkāršas, bez sevišķām inkrustācijām, un jo mazāk, jo labāk. Nekādā gadījumā nav vēlami atvērti plaukti, pret gultu vērsti asi stūri, jo tie darbojas, ka nāvējošas bultas!

Guļamistabā nevajadzētu atrasties: televizoram, telefonam, datoram (jaņ enerģija). Arī strādāt vai runāt par darbu šajā telpā nevajadzētu. Sevišķi sievietēm nevajadzētu darbu ienest guļamistabā.

Otra svarīgākā vieta jūsu dzīvoklī tūlīt aiz guļamistabas ir virtuve, jo simbolizē mājas sirdi. Virtuvē nekad nedrīkst strīdēties, sevišķi gatavojot ēdienu! Vēlams novākt netīros traukus, neturēt asus priekšmetus redzamās vietās, arī laulības stūrī nenovietot plīti, griezošus priekšmetus, virtuves kombainus utt., jo tas viss rada strīdus ģimenē.

Spoguļi un citas atstarojošas virsmas sagādā tikai strīdus, neuzticību, neapmierinātību (seksā).

Nelabvēlīgi iedarbosies arī dzīvi vai kaltēti ziedi (jaņ), jo koka elementu guļamistabā nevajadzētu ienest. Sevišķi nelabvēlīgi sarkani, dzelteni ziedi vai uz leju vijošies.

Jebkurai ģimenei mājās vēlams turēt daudz apelsīnu, jo tie vairo ģimenes laimi un labklājību.

Arī tējas dzeršana stiprinās jūsu laulību, dariet to lēnām, relaksējoties visa ģimene kopā, apspriežot dienas notikumus vai vienkārši atpūšoties!

Dažādi ieteikumi:

  • Ejiet savā mājā pa vienām parādes durvīm.
  • Raugieties, lai vienā koridorā nebūtu daudz durvju, arī, lai tās savstarpēji nesaskartos atvērtā veidā, jo tas izraisa ķildas.
  • Neguliet istabā virs kuras griestos sijas.
  • Neturiet guļamistabā dzīvus ziedus.
  • Laulību zonu var aktivizēt ar sarkanu vai spožu gaismu. Var karināt 2 sarkanas laternas, turēt iedegtas vismaz 3 stundas katru dienu 49 dienas pēc kārtas. Tās pastiprina arī auglību.
  • 1x nedēļā vai pilnmēnesī turiet ārā pie mājas trauku ar ūdenī peldošām sarkanām un dzeltenām svecēm. Trauku vēlams piepildīt ar 7 pusdārgakmeņiem, zeltu, koka gabaliņiem un dzīviem ziediem.
  • Durvju virzieni var palīdzēt rast mīļoto, bet tie jāskatās individuāli. Uz Z un A vērstas ārdurvis nav labvēlīgas romantikai.
  • Precības vēlamas laimīgā dienā. Katrā ziņā jaunā Mēnesī, 1. Mēness dienā. Var arī pilnmēnesī. Kāzās var dzert šampanieti no 2 ar sarkanu diedziņu kopā sasietām glāzītēm. To var darīt arī 15. Mēness dienā, Pilnmēnesī, un citos svētkos. Līgavas kleita vēlama sarkana.

Mīļotajai vēlams pasniegt astoņas dāvanas:

Šokolādi, zelta matu rotu, sandalkoka vēdekli, spoguli zelta ietvarā, sarkana brokāta vai zīda audumu, naudu līgavas vecākiem un brāļiem, gleznu ar peonijām, gleznu, kurā attēlots bērns un zivis.

Pārim svarīgi kompensēt kādas stihijas trūkumu horoskopā.

Ūdens trūkuma kompensācijai derēs zili tērpi, safīrs, zilas lampas, akvamarīns, zelta zivtiņas. Zemekristāli un pusdārgakmeņi. Kokspuķu gleznas, zīda ziedi. Metāls - zelts, apaļi priekšmeti.

Vīrietim jāpasniedz sievietei kāzu dāvana, kas simbolizē uguni, jo tas attiecības padarīs harmoniskākas. Sarkana vakarkleita, sarkans kurpju pāris, sarkanu laternu pāris, rubīna auskari, sarkans gultas pārklājs.

Nevajadzētu pasniegt sarkanas rozes, it sevišķi ar ērkšķiem. Vispār sarkanus ziedus. Labāk violetus, dzeltenus ar lielām lapām. Ideālas ir dzeltenās krizantēmas. Arī orhidejas, plūmju zari, peonijas, magnolijas, bambusi. Der arī mākslīgi, bet ne sausi ziedi.

Ja grib, lai piepildās vēlēšanās var laist gaisā sarkanus, dzeltenus, baltus, violetus balonus ar mīlas vēlējumiem.

Var pilnmēness dienās pūst pa vējam ziepju burbuļus ar mīlas vēlējumiem.

Vēlmes var uzrakstīt arī uz krāsainiem karodziņiem un izkārt pa guļamistabas logu. Vēlams augstu, lai Vēja Pūķis tos plivina. Jātur 7 diennaktis, tad var sadedzināt.

49. dienu rituāls. 49 dienas raksta vēlamo tekstu 49 reizes.

krāsas ir: zila, melna, brūna. Jaņ krāsas ir: sarkana, sarkanbrūna, dzeltena, balta. Uz laulībām nevajadzētu doties krāsas mašīnā vai apģērbā. Uz mašīnas var novietot kādu no laimes simboliem, piemēram, bezgalīgo mezglu. Vēlams, lai ar auto ceļā nekas neatgadītos. Jaunlaulātos vajadzētu sagaidīt ar lielu troksni vai kāzu maršu, jo tas dod jaņ enerģiju. Nedrīkst vilkt melnu apģērbu, arī viesiem labāk ģērbties spilgti vai sarkanos tērpos. Līgavas tērpu drīkst izšūt ar laimes simboliem. Tērpu vai kāzu gultu nedrīkst darināt pirms nav noteikts kāzu datums

 

Filipa Kirkorova vintāžas šovbutika Phil 4you jaunais e-katalogs apskatāms šeit

Māra Ošuroka, Latvijas astrologu asociācijas priekšsēdētāja, Horoskopu pasaules skolas vadītāja, astropsiholoģe

Pievienot komentāru