Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

20 janvāris

1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena

Vārda dienas:
Oļgerts, Aļģirds, Aļģis, Orests

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Svētdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Pirmdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Māra Ošuroka Jaunumi Sabiedrība | 30. aprīlis 2012 | 13:19

Mīlestības aktivizēšana

Klāt pavasaris – Vērša zīmes laiks – mīlestības laiks!! Gribu iepazīstināt jūs ar jaunu tēmu – fen šui, un šajā gadījumā tieši saistībā ar mīlestības aktivizēšanu savā dzīvē!

Mīlestības, laulības un mājas dzīves harmonijas zona atrodas katras telpas labajā pretējā stūrī, ja skatās no durvīm, un aizņem aptuveni trešdaļu telpas, ja iedomājamies, ka visu telpu sadala 9 zonās.

 Šajā vietā nebūtu vēlams novietot ilgstoši stāvošus, lielus priekšmetus, , piemēram, skapi. Skapī parasti tiek uzglabātas lietas, kas reizēm ilgi netiek kustinātas, lietotas, reizēm vecas vai pat netīras, un tas rada problēmas. Tas saistīts ar stāvošu enerģiju, ko pielīdzina jaņ. Līdz ko līdzsvars starp un jaņ tiek izjaukts, rodas problēmas, zūd harmonija. Tas, protams, attiecas ne tikai uz laulību, bet visām dzīves jomām, visu telpas iekārtojumu.

 Sievietēm, kas grib apprecēties nekādā gadījumā nevajadzētu šajā vietā novietot skapi, bet jau laulātiem pāriem, jāskatās vai attiecības nesāk klibot!

 Parasti šī zona aktuālāka guļamistabā.

Tāpēc turpmāk aprakstītais vairāk attieksies tieši uz šo telpu, tomēr, ja kāds guļ vai vairāk laika pavada viesistabā, tad viņš šos ieteikumus var attiecināt arī uz šo istabu.

Tātad pirmais noteikums mīlas zonu atstāt tukšu vai novietot tajā priekšmetus, kas tiek kustināti, nav lieli, nav smagi.

 Mīlas zonu var arī speciāli aktivizēt novietojot tajā mīlas un harmonijas akmenirozā kvarcu. Vispiemērotākā būs rozā kvarca drūza vai “pirkstiņš”. Akmens vēlams paprāvs un jo mazāk apstrādāts, jo labāk. Vienīgais izņēmums ir rozā kvarca akmens sirsniņas formā.

Līdzīgi šajā zonā darbosies arī ametists un kalnu kristāls.

Akmens izvēle saistīta arī ar horoskopa zīmi, personīgo horoskopu, tomēr 3 nosauktie akmeņi tiek uzskatīti par universāliem šajā ziņā.

 Mīlas zonā var novietot arī divkāršās laimes simbolu, vēja zvanu (bet šajā sakarā jābūt piesardzīgiem, jo var gadīties, ka attiecīgā gadā šajā vietā vēja zvanu labāk nekarināt, jo to izvietošana un stabulīšu skaits atkarīgi no konkrēta gada), mandarīn pīlītes, zosu vai dūju pāri. Putniem obligāti jābūt pa pāriem, un tie var būt gan figūriņu formā, gan uzgleznoti.

Ja runā par gleznām, attēliem, tad guļamistabā labvēlīgi karināt arī gleznu ar sievieti un vijoli.

Vientuļa sieviete, kura grib piesaistīt vīriešu uzmanību, mājās var karināt attēlus ar vīriešiem, ainavas ar Mēnesi, arī izvēlēties vairāk sarkanas krāsas interjerā. Vīriešiem, savukārt, ietiecami attēli ar sievietēm.

Gleznā attēlotas pujenes,magones guļamistabā var turēt tikai īslaicīgi, un labāk jauniem pāriem, jo tās gan rada seksuālo enerģiju, kaisli, tomēr jau padzīvojoša pāra istabā var vīrietī radīt interesi par citām sievietēmneuzticību, greizsirdību.

 Ir arī citi laimes simboli, kas palīdz stiprināt ģimenes saites:

8 labvēlīgi priekšmeti šajā sakarā minēti - Kauri gliemežvāks, Lotosa zieds, laimes krūka, vāze, saulessargs, mistiskais mezgls, 2 zivis, svētais rats.Reizēm tie apvienoti vienā mākslas darbā, bet darbosies arī katrs par sevi.

Laimes krūkaapgleznota ar mandarīnpīlēm, 2 zosīm, vai 2 dūjām. jāpiepilda ar pusdārgakmeņiem, senām monētām un citiem dārgumiem, jānosedz ar vāciņu un jānovieto guļamistabā.

Svētais ratsviena no zīmēm, kas atrodama uz Budas pēdām. Saukta arī par patiesības, dzīves vai kosmosa ratu. Rata griešanās norāda uz Budas mācību, tas simbolizē saprāta balsi un 3 ļaunumu apkarošanuzināšanu trūkuma, dusmu un pieķeršanās. Mājā ienes mieru, saticību. Vēlams novietot guļamistabā ZA pusē mīlas harmonijai. Palīdz, ja meklē cilvēku ilgstošām attiecībām.

Vāzelaime romantikā. Ziedi lielā vāzē vēlami tādi, kas simbolizē 4 gadalaikuspujenesvasara, krizantēmasrudens, orhidejasziema, plūmju ziedipavasaris. Mājās ienes mieru. Bambusa dzinums vai viens priedes zars tādā vāzē novietots telpas centrā vai DR nesīs laimi mīlā, ilgu laulību un bērnus. Vāze vēlama kristāla vai porcelāna.

Lotosa ziedsnevainojamas mīlas simbols.

Saulessargs novietots ārpusē pie mājas pa diagonāli no ārdurvīm nes mieru, aizsardzību pret zagļiem. Sievietēm dzemdētājām vēlams turēt virs galvas dzemdību laikā. Kāzās virs laulāto galvām.

2 zivissimbolizē fizisko tuvību, dod harmoniju, aizsardzību.

Kauri gliemežvākspalīdz pārim, kam daudz laika jāpavada šķirti. Jānovieto guļamistabā DR pusē.

Mistiskais mezglssimbolizē mūžīgo mīlu, arī atrodams Budas pēdās. Var iekļaut kaut kur mājas interjerādurvīs, mēbelēs, uz apģērba, logu restēs.

Pūķiviesistabā var novietot vientuļa sieviete, kura grib piesaistīt vīrieti.

Savukārt, vientuļš vīrietis to pašu var panākt ar Fēniksa, pāva vai gaiļa novietošanu viesistabā. Nedrīkst likt guļamistabā

 

Filipa Kirkorova vintāžas šovbutika Phil 4you jaunais e-katalogs apskatāms šeit


 

Māra Ošuroka, Latvijas astrologu asociācijas priekšsēdētāja, Horoskopu pasaules skolas vadītāja, astropsiholoģe

Pievienot komentāru