Intervijas

21 janvāris

Vārda dienas:
Agnese, Agnija, Agne

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Trešdiena
Diena
-9 .. -11 C
Vakars
-8 .. -10 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Māra Ošuroka Jaunumi Sabiedrība | 21. marts 2012 | 14:12

Zodiaka zīmju ģērbšanās stils – no Auna līdz Jaunavai

Klāt pavasaris (iestājās tieši vakar) un visi sāk domāt par jaunu stilu. Ko tad zvaigznes iesaka katram zīmes pārstāvim?

Auns

Auna zīmes sievietes varētu iedalīt divos tipos – vienas, kuras pieturas pie lietišķā ģērbšanās stila, un otras, kuras atzīst sportisku apģērbu, jo nepārtraukti atrodas kustībā. Tomēr abos gadījumos tērpi būs ekstravaganti un spilgti. Dominējošā krāsa – sarkanā. Auna sieviete vēlas būt ievērota un iekārojama, viņa lieto dārgas smaržas, mīl nēsāt rotaslietas un diemžēl pārāk aizraujas ar kosmētikas lietošanu. Vārdu sakot, viņa savam izskatam pievērš lielu uzmanību, kaut gan apkārtējiem reizēm rodas maldīgs priekšstats, ka Auna sieviete modei neseko. Sportiskā tipa Aunu zīmes pārstāves nēsā bikses, bieži vienkārši treniņtērpu, kā arī sporta apavus. Pateicoties atlētiskajam augumam, viņām šāds stils arī piestāv. Starp citu, Auna sievietes domas par ģērbšanos gadu gaitā mainās. Par Auna sievieti varētu teikt arī tā – lai kā arī viņa nebūtu ģērbusies, viņai VISS piestāv. Neskatoties uz to, ka daba šīm sievietēm piešķīrusi samērā tumšu ādas krāsu, viņas tik un tā līdz ar pirmajiem saules stariem dosies uz pludmali «ķert pigmentu», bet ziemā apmeklēs solāriju. Auna sieviete mīl pārmaiņas, tāpēc nebrīnieties, ja, kādu dienu satiekot viņu uz ielas, vienkārši paiesiet garām, jo nepazīsiet.

Vērsis

Vērša sieviete pēc sava rakstura ir diezgan konservatīva, kas iespaido arī viņas ģērbšanās stilu. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka viņas garderobē dominē tikai klasiskie apģērbi. Pats galvenais šai sievietei – justies ērti. Tāpēc viņa izvēlēsies sportiska tipa drēbes, lielākoties priekšroku dodot biksēm, nevis svārkiem. Viņai ļoti svarīgi, lai nekas neapgrūtinātu kustības, nesāktu spiest vai «kost». Tāpēc diez vai jūs atradīsiet vilnas izstrādājumus Vērša sievietes garderobē. Viņa mīl auduma liego pieskārienu un izvēlēsies kašmiru vai zīdu. Arī apaviem jābūt ērtiem. Vērša sieviete nekad neskries pakaļ modei un nevalkās to, kas viņai nepiestāv vai nepatīk, tikai tāpēc, ka «visas tā dara». Šī spēlīte nav priekš viņas, drīzāk Vērsenīte gadiem ilgi nesās kādu iemīļotu džemperīti. Vērša sievietes garderobe nav pārāk plaša. Tajā atradīsies tikai pats nepieciešamākais – pāris izejamie kostīmi un nedaudz citu apģērbu dažādām dzīves situācijām. Būtiskākais, ka tie noteikti būs augstas kvalitātes, ilgi un rūpīgi izmeklēti, jo Versītes devīze ir «skopais maksā divreiz». Lai arī no krāsām viņa izvēlēsies klasiskās – melno, sarkano, retāk – balto, tomēr metīs acis arī uz zaļo un brūno. Ar kosmētiku un dārglietām Vērša sievietes neaizraujas, jo uzskata, ka tāpat jau ir pietiekami skaistas. Frizūru viņas cenšas izraudzīties ērtu, priekšroku dodot gariem matiem, jo uzskata, ka tie ir sievietes rota.

Dvīņi

No visām Gaisa zīmēm Dvīņu sievietēm ir visplašākā garderobe. Tas tāpēc, ka viņas mīl dažādību it visā – stilā, krāsu gammā. Neapšaubāmi, tas saistīts arī ar Dvīņu biežajām garastāvokļa maiņām, tamdēļ noteikta stila viņām nav. Dvīņu sievietes mīl kombinēt dažādus apģērba gabalus un dievina aksesuārus. Parasti izvēlas krāsainus audumus, tikai ne pārāk spilgtus. Viņas dod priekšroku pasteļtoņiem, it īpaši pelēkai krāsai, kā arī zaļai, dzeltenai un brūnai, bet nekādā gadījumā tumšajām. Dvīnītes izteikti seko modei, ātri reaģē uz pārmaiņām un pielāgojas, tomēr nav izslēgts, ka jau itin drīz zaudē jelkādu interesi par jauno apģērbu. Par Dvīņu sievietes mīļākajiem apģērbiem var uzskatīt džinsus, kreklus un vieglas jaciņas – vārdu sakot – visu sportisko, jo apģērbā Dvīnītes ciena racionalitāti. Pārāk izcelties un būt avangardiska Dvīņu sieviete nevēlas. Rotaslietās šīs zīmes pārstāves, gluži pretēji, dod priekšroku visam oriģinālajam. Tām nebūt nav jābūt dārgām, toties interesantām pēc formas. Dvīņu sievietei ir svarīgi, lai rotaslietai būtu kāda simboliska, mistiska nozīme. Viņa mēdz nēsāt talismanus vai savas zodiaka zīmes attēlu. Ar dekoratīvo kosmētiku Dvīņu sievietes neaizraujas, bet reizēm tomēr mēdz paeksperimentēt.

Vēzis

Vēža sieviete mainās līdz ar gadiem. Ja agrā jaunībā viņa vēlas izcelt savu smalko augumu, tad brieduma gados Vēzīte sāk domāt par brīvākiem, krītošākiem apģērba gabaliem. Vispār viņai ģērbšanās stilā noteicošais nav ne mode, ne praktiskums. Vēža sievietei pat vienalga, vai kostīms būs piemērots attiecīgajam gadījumam, jo noteicošais virzītājspēks ir SENTIMENTS. Varbūt tieši tāpēc viņa visbiežāk iegādājas tādas lietas, kas ir līdzīgas jau esošajām. Vēzīte ilgi var nēsāt vienas un tās pašas drēbes tikai tāpēc, ka tās saistās ar kādām atmiņām. Starp citu, kamēr Vēža sievietes nav apprecējušās, viņas daudz vairāk seko modei, bet pēc laulībām bieži vien atstāj novārtā savu izskatu. Viņas neprot kombinēt apģērbus, atzīst tradicionālu ģērbšanās stilu un apaļīgas formas, piemēram – žaketes ar nolaideniem pleciem. Ekstravagantas drēbes nav priekš Vēža sievietēm. No materiāliem viņas izvēlas vieglus, dabīgus audumus, jo tām svarīgi, lai āda elpotu. Atcerieties, ka tumšie toņi jums nepiestāvēs, tāpēc izvēlieties baltos un sudrabainos! Vēža sievietes attieksme pret savu ārējo veidolu ir atkarīga no viņas garastāvokļa, bet tas ir ļoti mainīgs. Te viņa var pilnībā nelikties ne zinis par sevi, te pēkšņi metīsies pie stila konsultanta un sāks domāt par aerobikas nodarbībām, lai uzlabotu figūru. No rotaslietām Vēža sievietes atzīst tikai tās, kurām ir ārstnieciska nozīme, kā arī talismanus.


Lauva

Lauvas sieviete, kā jau tas karalienei pienākas, neapšaubāmi, vēlēsies atrasties uzmanības centrā. Tāpēc viņas apģērbs vienmēr būs uzkrītošs un bieži vien šokēs apkārtējos. Lauvas sievietes drēbju skapi parasti ir grūti aizvērt – tik daudz tajā apģērbu. Tomēr daudzus no tiem viņa tā arī nekad neuzvilks, jo ir aizmirsusi par to esamību. Lauvenītes garderobē ir daudz un dažādas žaketes, bet tām noteikti jābūt vismaz divkrāsainām un ar platiem, polsterētiem pleciem. Kā jau vispār dzīvē, arī apģērbā Lauva izvēlas visu to dārgāko, bieži pat nepadomājot, vai tas viņai vispār piestāvēs. Labprāt nēsā kažokādas, jo bez tām nejūtas gluži savā – lauvas ādā. Krāsas, kuras izvēlas Lauvas sieviete, pilnībā atbilst priekšstatam par karalisko izcelšanos – purpursarkanā, tumši zilā, sarkanvīna. Lauviņu rotaslietas ar īpašu vērtīgumu neizcelsies, viņa dod priekšroku daudz un dažādiem spīdīgiem nieciņiem. Lauvas sieviete var staigāt apkārt, nokārusies ķēdītēm, un katrā pirkstā nēsāt pa gredzenam. Un reizēm viņa balansē starp izsmalcinātību, eleganci un bezgaumību. Lauvai ieteicams apmeklēt kosmētiskos salonus un frizētavu, jo viņa ir slinka un pārāk maz laika velta savam ārējam izskatam. Par ļaunu nenāktu arī solārija apmeklējumi, jo patumša ādas krāsa padarīs šīs zīmes pārstāvi īpaši pievilcīgu.

Jaunava

Jaunavas sieviete savam izskatam pievērš ļoti lielu nozīmi. Viņa var stundām gatavoties uz kādu pasākumu un noteikti nokavēs randiņu, jo lielu vērību piegriezīs sīkumiem un nevarēs vien saposties. Jaunavas ir tik pedantiskas, kārtīgas un paškritiskas, ka tas viennozīmīgi atstāj iespaidu arī uz viņu ģērbšanās stilu. Jaunavai nav svarīgi izcelties un piesaistīt citu uzmanību, bet gan justies ērti. Tomēr nevar arī teikt, ka viņu neuztrauktu apkārtējo viedoklis. Bet, lai vai kā, neviens nespēs Jaunavu pārliecināt, ka apģērbs piestāv, ja viņa pati domās citādi. Jaunava ārēji šajā ziņā ir pesimiste, bet iekšēji tieši otrādi – optimiste, jo zina, ka atradīs pareizo stilu bez citu palīdzības. Starp citu, bieži vien viss atkarīgs no Jaunavas garastāvokļa. Tāpat kā Vērsis, arī Jaunava ir konservatīva. Kaut arī viņa labprāt vēlētos uzvilkt kādu ekstravagantu tērpu, tomēr beigās atmetīs šo domu un izvēlēsies klasisku apģērbu. Jaunava nemīl arī pārāk spilgtus toņus. Kosmētikas ziņā gan Jaunava atļausies kaut ko vairāk. Viņa iegādāsies visu nepieciešamo, lai izskatītos nevainojami. Jaunavas krājumos atradīsies gan pūderīši, gan neskaitāmi krēmi utt. Viņai svarīgi vismaz reizi mēnesī apmeklēt frizētavu, uztaisīt manikīru. Ja finanses atļauj, Jaunava dosies arī uz kosmētisko salonu un masāžas kabinetu. Jaunava mīl nesāt rotaslietas no sudraba un zelta, kā arī lietot dārgas smaržas, pat ja naudas maciņš to neatļauj. Šīs zīmes pārstāves vienmēr ies pa dzīvi paceltu galvu, un neviens pat nepamanīs, cik grūti tas viņām nākas, kāda piepūle jāpieliek. Arī vīrieši Jaunavas rūpējas par savu izskatu un cenšas vienmēr izskatīties nevainojami. Viņu drēbes ir kārtīgas, tīras un konkrētai situācijai atbilstošas. Pārsvarā Jaunavas dos priekšroku sportiskam apģērbam.
 

Māra Ošuroka, Latvijas astrologu asociācijas priekšsēdētāja, Horoskopu pasaules skolas vadītāja, astropsiholoģe

Pievienot komentāru